Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Katsuru

  Mentalność graczy na LSVRP

  I to jest właśnie ta skrajność, o której napisałem wyżej. Chodzi o to, że przy akcjach, w których żadna ze stron nic nie traci i nic nie zyskuje nie ma po prostu sensu się spinać. Nie wiem kiedy to się stało, ale społeczność naszej sceny RP nie potrafi już zacisnąć zębów i grać swojego. Teraz raczej ludzie siłują się kto głośniej pokrzyczy. Kiedyś przyszło mi na myśl takie porównanie, że Roleplay z założenia miał być balem przebierańców, na który każdy może przyjść dowolnie ubrany i bawić się ze wszystkimi. No ale wyszedł z tego raczej konkurs kto wymyśli lepszy strój i zmiażdży konkurencję. Eh
 3. flin

  Wanted

  nie uwazacie ze strzelanie z automatów na autostradzie to przesada patrzac na wasza aplikacje i to co tam pisalicie? 5
 4. Rocket

  Mentalność graczy na LSVRP

  Bo z tego co czytam to ta akcja po prostu była zjebana? Z tego co wiem, to rozgrywka RP mimo, że jest jak najbardziej fabularna, nie może być oderwana od rzeczywistości, bo bazuje na pewnych narzuconych realiach (miejsce, czas, tło fabularne). Skoro nie odgrywamy nieistniejących osób, to jeśli wejdę o 2 w nocy do banku i odegram na niego napad, to przelejesz mi hajs? Bo przecież na ulicy nie było ani jednego gracza. Też mi napiszesz "zajebiście to wykombinowałeś, szacun"?
 5. Rocket

  Przyszłość tuningu, dyskusja!

  Tuning powinien być dostępny dla każdego, bo wprowadzanie jakiś ograniczeń i wybierania kto może go mieć, a kto nie, jest bez sensu. Dlaczego od lat większość ekip stara się piętnować dobrych graczy jakimiś zjebanymi zakazami tylko dlatego, że kilku idiotów do normalnego funkcjonowania potrzebuje bata nad głową? Jeśli cena byłaby odpowiednio droga i tuning byłby permanentnie przypisany do auta, to po pierwsze zdecydowanej większości nie byłoby na to stać, a po drugie jeśli ktoś miałby do wyboru zapłacić dwukrotność samochodu za zamontowanie do niego tuningu, albo kupić sobie lepsze auto, to najprawdopodobniej wybrałby opcję b. W skrajnych przypadkach, gdy ktoś nie ma za grosz poczucia dobrego smaku i nie potrafi korzystać z takiego przywileju, no to wystarczy tak pokierować akcją IG, żeby to auto stracił.
 6. Vey

  Mentalność graczy na LSVRP

  RP to nie zabawa już.
 7. Katsuru

  Mentalność graczy na LSVRP

  Pozwolę sobie jeszcze dodać refleksyjną odpowiedź po przeczytaniu tego wszystkiego. Przede wszystkim, @B U L L E T bardzo ładnie to podsumował. Nawet w temacie, który w teorii ma wytkać błędy społeczności... Są te błędy popełniane. Nie tędy droga. Nie rozumiem tej mentalności, że jeżeli coś odbiega o minimetr od realizmu, ale tak na prawdę nie psuje NIKOMU rozgrywki, a wręcz przeciwnie to jest to uważane za noobskie. Napisałem to już na discordzie, ale napisze jeszcze raz. Teraz nawet podczas akcji z użyciem broni palnej nikt nie ponosi wielkich strat. Co to jest 5 minut BW i następne 10 przyjemnego nakręcania gry dla MC/FD do czasów, gdy z BW po ostrzale leżało się 30 minut? Nic.W wyżej wymienionych postach był płacz o blokowanie autostrady. Słuchajcie. Dlaczego przez zasady, jakie sami ustalamy (w tym przypadku to przeklęte odgrywanie miasta duchów) mamy sobie zabraniać zabawy i najciekawszych momentów z rozgrywki RP? Zauważcie, że gdyby nie ta cała skrajność w głowach naszej społeczności, to zamiast tej dyskusji o autostradzie "ło, ale noobskie, zablokowali drogę a to nie miasto duchów przecież", moglibyśmy pisać "Kurcze, tego się nie spodziewaliśmy. Załatwiliście nas ostro, szacun, widzimy się w grze wieczorem na zadymce :D" Ale jednak nikt tak nie pisze. Czemu? Bo wszyscy się na siebie bez najmniejszego powodu spinają, nie myśląc o tym, że oprócz swoich i "przeciwników" nerwów nic nie tracą. Serio, nie zawsze musicie być tymi wygranymi. To chyba tyle, jeżeli ktoś na prawdę będzie chciał ponownie zacząć dyskusje na poważnym i kulturalnym poziomie, to podbijcie do mnie na PW albo Discord, odblokujemy temat jak ludzie ochłoną. @Edit: Jednak otworzę, ale tak jak napisałem wyżej. Tylko dyskusja na poziomie. W innym wypadku padną strzały ostrzegawcze.
 8. Dzisiaj
 9. CFV

  X czy Y

  komedia ślepota czy głuchota
 10. ajman

  Mentalność graczy na LSVRP

  Kończymy to, nie potraficie normalnie dojść do porozumienia tylko musicie pluć jadem.
 11. MajkuŚ

  X czy Y

  LSvRP Komedia czy Horror?
 12. ajman

  Iscarot Club

  Pisząc PRANIE PIENIĘDZY był to ogólnik, miałeś stworzyć projekt przestępczy, dla przykładu; sutenerstwo w klubie. Ten dział ma służyć specyficznym projektom które będą skupiać się na robieniu pieniędzy, a z tego co czytam, to Iscarot Club to nie maszynka do robienia gotówki.
 13. MajkuŚ

  MajkuŚ

  Widzę że wszyscy mają bardzo wiele pytań
 14. arti

  [Forum/Arti] lil smoothie

  Jeśli to uważasz za merytoryczną dyskusje, to osobiście nie mam więcej pytań.
 15. Vey

  Ostatnia wysłana wiadomość na chatcie.

  Szukali opcji. Jeśli takiej funkcji brakuje to ni będzie. Na sampie to było clientside, więc trzeba prawdopodobnie dać propozycję na forum rage.
 16. kevoldinho

  Mentalność graczy na LSVRP

  Nicziro, każda zdrowa osoba z jakimkolwiek doświadczeniem na serwerach RP nie odegrała by takiego chłamu, bo jeżeli gramy na zasadach full RP jak kilka razy zostało to udowodnione, to przez autostradę przejeżdża setki pojazdów co minutę. Czy wyobrażasz sobie sytuacje gdzie jedziesz samochodem i zastajesz 20 osob z AK? Nie? Ja tez nie. W dodatku, nie było żadnego powodu dlaczego moi ludzie zostali rozstrzelani, poza przepychankami słownymi między nami a ludźmi z warsztatu. W dodatku supporterzy przyznali racje, ze zbierali się na ta akcje 30 min, co jest totalnym absurdem numer trzy. Przychodzimy na ten serwer z innowacyjnymi pomysłami, gramy w swoim gronie a banda prowokatorów i ludźmi z kontaktem w administracji utrudnia nam rozgrywkę, przez co musimy przenosić się poza miasto bo nie da się normalnie funkcjonować. Wracając do akcji z ta absurdalna strzelanina, to jeżeli gramy ghosttown, to jeżeli nie było by policji w centrum, to można by było rozstrzelać 15 osob pod hen house o godzinie 19 za to, ze jedna osoba powiedziała Ci IC ze jesteś ch***em czy k***a? Nicziro, spójrzmy prawdzie w oczy, bo nie jesteśmy dziećmi zeby bawić się w skargi, a na innym serwerze ta śmieszna organizacja scigantow z supercarami w Paleto Bay i organizowaniem ZABLOKOWANI DROGI Z AK została by wykopana na śmietnik. To tylko moja subiektywna opinia, prosiłbym o nie zamykanie tematu i dyskutowanie na temat mentalności graczy, a nie przeradzania tego w gownoburze. Pozdro.
 17. Nicziro

  Mentalność graczy na LSVRP

  PD nawet o tej akcji IC nie wiedziało, a gdyby ktoś faktycznie zgłosił, że ktoś blokuje tunel w Paleto i sterczy tam z kałasznikowami to uwierz, że bardzo szybko by się tam ktoś zjawił.
 18. Kabas

  Mentalność graczy na LSVRP

  Bikerzy na tym serwerze też nie mają nic wspólnego z bikerami IRL, dopóki oni mogą robić co chcą to wszystko jest cacy, dopóty ich ktoś nie dziabnie jest płacz i lament.
 19. Krzechu

  Uszanowanie

  Siemka. Dobrze że w tym wielu robisz coś, co może dać Ci przyszłość. Skupiaj sie na tych stronach internetowych bo to bardzo fajna sprawa. Powodzenia
 20. Krzechu

  Pochwalcie się swoimi maszynami!

  Moje porsche niebawem wlatuje na olx a ja zamierzam zakupić takie cudo. Jeśli ktoś z wielkopolskiego usiłuje sprzedać bez rdzy to chętnie porozmawiam.
 21. MajkuŚ

  Przyszłość tuningu, dyskusja!

  A Ja się tutaj z Tobą nie zgodzę, dostęp do Tuningu powinien mieć każdy, przynajmniej wizualnego Wiadome, tuning ten musi być odpowiednio drogi żeby osoby farmiące hajsy w biznesie za szybko do niego nie dotarły, ograniczenia takich funkcji w GTA dla zwykłych graczy były by co najmniej nie na miejscu. Grałem i gram już trochę na serwerach Role Play, przerabiałem już ten temat nie jeden raz i uwierz mi lub nie, wiem co mówię Nie chce mi się prowadzić zbędnej dyskusji na ten temat więc.. Tyle ode mnie.
 22. kuqe2115

  hip-hop polski i zagraniczny

  ty kurwa śmieciu jebany
 23. kevoldinho

  **Z nocy na 27 do 28 maja...

  ...na obszarze West Side Customs, około godziny drugiej w nocy, doszło do napaści z bronią białą oraz palną na mechaników z lokalnego warsztatu West Side Customs. Kamery zarejestrowały pięciu napastników w czarnych ciuchach, dwóch z nich miało broń o kalibrze 9mm, a reszta miała na sobie maczety. W wyniku całej sytuacji, ponad pięć osób zostało rannych, a zatargi wyglądały na wojnę gangów. Ofiary próbowały się bronić poprzez rozjeżdżanie samochodami czy próbę rzucania się z gołymi pięściami na napastników, jednak zostali oni unieszkodliwieni w mgnieniu oka przez grupę napastników.
 24. Wczoraj
 25. Paliwo w obecnych czasach to chleb powszedni, bez którego silniki spalinowe nie miałyby jak działać. Dziennie jedna korporacja jest w stanie wyciągnąć kilkanaście milionów ze swojej sieci stacji paliw, a wysokie ceny benzyny zachęcają do próbowania tańszych alternatyw. W latach 80' ceny sięgały poniżej jednego dolara za litr, zaś wraz z ich wzrostem powstały pierwsze mafie paliwowe, które zajmują się mieszaniem oraz rozprowadzaniem takiej mieszanej benzyny, co daje stały zarobek, a popyt z dnia na dzień rośnie błyskawicznie. Receptura takiej mieszanki nie jest zbyt skomplikowana, pod warunkiem, że mamy proporcje oraz posiadamy narzędzia niezbędne do wyprodukowania owej "mikstury". Przez ostatni okres czasu, tematem zainteresowały się służby porządkowe, które starają się eliminować nielegalne mieszanki z rynku. Projekt zarobkowy który będzie działać pod organizacją untitled_. Nie będę pisać czym się będziemy zajmować, gdyż wszystko opisane jest wyżej. Wraz z rozwojem projektu będziemy starać się go powiększyć, aby działać na większą skalę rekrutując przy tym ludzi do brudnej roboty. Główny zamysł to fajnie pograć w wolnej chwili, oraz otworzyć kolejną furtkę dla osób, których interesuje gra przy nas.
 26. bedoes2115

  Hezar Raiders Motorcycle Club

 27. Krzechu

  Bob's Fishery

  Bardzo mało informacji, praktycznie nic z tej aplikacji nie wiadomo. Nie wiem, po co wam skrypt. Może lepiej spróbować w projektach IC?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×