Skocz do zawartości

oskind

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

5940

Reputacja

6 Słaba

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

339 wyświetleń profilu
 1. oskind

  Dewastacja radiowozów przy komisariacie - Mission Row

  1. Mężczyzna nie mial zasłoniętej twarzy. 2. Nie, została schowana do plecaka. 3. Nie, nie posiada żadnych blizn i tatuaży. 4. Nie był. (sorry że tak późno)
 2. 16.09.2018, 22;15 ** W godzinach wieczornych doszło do aktu wandalizmu na policyjnych radiowozach, zostały one popisane- wielkie kutasy, ACAB, Cops Killaz- za pomocą czerwonego spray'a. Sprwacą był młody czarnoskóry mężczyzna, poruszający się czarnym BMX'em. Po całym zajściu udał się w stronę bloków Chamberlain Hills, gdzie zniknął. **
 3. oskind

  LINE - Gold $hiet (GangBanks, sur-rats diss)

  **Hoody' widząc diss, od razu go przesłuchał śmiejąc się przy tym zostawił łapkę w dół i komentarz pod track'iem, po czym złapał za swoją .30 chowając ją pod koszulę, założył swój wisior i wyszedł na hood** -You fucked with wrong niggaz (fajnie, fajnie to wyglada, zapowia się ciekawie :p)
 4. oskind

  Scythe - Words of Truth (blue'n'yellow diss)

  **Hoody' widząc diss, od razu go przesłuchał śmiejąc się przy tym zostawił łapkę w dół pod track'iem, po czym złapał za swoją .30 chowając ją pod koszulę, założył swój wisior i wyszedł na hood**
 5. Nick IC (nowy): Harry Wood Strefa (kolor): różowa https://imgur.com/a/aLSsgja https://imgur.com/a/OtF6Wgp
 6. oskind

  Respawn Pojazdów

  Dokładnie ten sam problem wystepuje u mnie
 7. oskind

  [Skarga/Speed] Marshall

  Nikt nikogo nie prowokował @Marshall stał z boku razem z resztą patrząc i pytając co się stało, a to że dodał coś od siebie jest normalne Żadnej prowokacji z jego strony nie było. A jak prowokacja jest tak surowo karana to czemu PD samo go nie zawinęło, tak jakby to miało miejsce w rl. Jak już gramy RP to starajmy się odgrywać, a nie. Na co dzień przy takich sytuacjach też wychodzi Admin i nakłada AJ? Nie, zawija się także osoby które najgłośniej krzyczą. Apropo duty @Marshall stał przed lokalem i obserwował całą sytuacje więc nie wiem w czym tutaj jest problem cała akcja trwała 5min. Nie jeździł po mieście nie wiadomo ile h, a jak są problemy z biciem duty to można dodać jakiś skrypt, który automatycznie je kończy po oddaleniu się na powiedzmy 3-4m od lokalu do którego jest przypisane.
 8. oskind

  [OCHRONA] Walker Security

  Spoko wspólna gra, a w smiescie przyda sie konkurencja g6
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności