Skocz do zawartości

byss

Moderator serwera
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

1822

Reputacja

73 W porządku

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

539 wyświetleń profilu
 1. byss

  Ekipa serwera

  12/10 Grono ekipy opuścił @Kacperere Do zespołu dołącza @eugeniush jako gamemaster. 13/10 Grono ekipy opuścili @Dalton i @dron Biznesami od teraz zajmuje się @Gacus @byss zostaje moderatorem.
 2. byss

  Assiociates

  21 June 2017 Wczorajszego wieczoru doszło do zatrzymania Aurelio O. w jednej z jego posiadłości za miastem. Postawiono mu zarzut m.in. zlecenia morderstwa kilkunastu osób, prowadzenia zorganizowanej grupy przestępczej, której przypisuje się głównie handel bronią i narkotykami na dużą skalę. Podczas zatrzymania w jego towarzystwie przebywało kilka innych osób podejrzewanych o członkostwo w owej grupie - oni również staną przed sądem.Z ustalonych przez nas informacji w posiadłości znaleziono i zarekwirowano arsenał broni o przybliżonej wartości $450.000. OOC: Temat krótki i w pełni informacyjny, by uświadomić, że coś takiego zaczyna funkcjonować. Z góry podkreślam, że organizacje traktuje jako fabularną. Głównym założeniem organizacji jest trzymanie pieczy nad dystrybucją broni i narkotyków, gdyż obecnie brakuje takiej organizacji, a chcę by wyglądało to lepiej, niż broń <-> gotówka z administratorem. Do tego dochodzą wydarzenia, które dadzą możliwość zarobku i ciekawej gry dla innych organizacji i nie tylko. Prawdopodobnie ekipa ograniczy się dosłownie do kilku osób.
 3. byss

  Condotiers

  Widziałem już garstkę Waszej gry, ustaliliśmy warunki, także powodzenia i zobaczymy czy podołacie.
 4. byss

  The Forgery

  Brak aktywności jakiejkolwiek.
 5. byss

  Dyskusja nt. organizacji przestępczych

  Z każdą taką sytuacją bijcie śmiało na moje PW, szczególnie gdy bierze w niej udział członek jakiejś organizacji wtedy wyciągnę surowe konsekwencje. Co do podziału broni i narkotyków pomiędzy organizacje, to taką miałem wizję i miało to tak funkcjonować, ale poszło nie w tym kierunku i obecnie każdy jest samowystarczalny. Od tego momentu każda organizacja będzie zaczynała z czystym kontem i na dostęp będzie musiała sobie zapracować. Jak będzie widział, że organizacja się rozwija i prezentuje jakiś poziom, to dostanie możliwość zamówienia czegoś lepszego. Tak samo określa się na narkotyki albo broń, liczę teraz na jakiekolwiek kontakty między organizacjami.
 6. Dyskusja dotycząca zmian, problemów i wszystkiego co związane z przestępczością. Liczę na kulturalne dyskusje i nie rzucanie w siebie przysłowiowym gównem.
 7. byss

  Przebudowa Gang Rules

  Wiadomo, podpunkt o bugowaniu zachęca do bugowania, błagam nie popadajcie w skrajność. xD Ja nie kwestionuję nikogo stażu w organizacjach, ale sam przegrałem odpowiednio długo, żeby móc na to realnie spojrzeć.
 8. byss

  Przebudowa Gang Rules

  Chciałbym tylko wiedzieć, skąd przybywasz drogi wybawicielu półświatka przestępczego, że nie rozumiesz tych dwóch punktów. Na praktycznie każdym serwerze, jest ograniczenie co do ataków na inną organizację, bo nie dając o tym jakiejkolwiek wzmianki będzie samowolka, a potem płacz i zgrzytanie zębami. Dlatego właśnie usuwając /limity/ dodaliśmy taką informację żeby gracze mieli na uwadze, by kwalifikowało się to do tego /dobrego smaku/ i nie robili z Davis przysłowiowego Afganistanu, co zaobserwowaliśmy już w Paleto. Podsumowując możesz napisać jeszcze dziesięć postów o tym jakie te zasady są złe, ale skoro to się sprawdza i liderzy nie mają do tego żadnych uwag, to o czymś świadczy.
 9. byss

  Regulamin organizacji przestępczych LSVRP.pl

  Aktualizacja punktu 1h.
 10. byss

  Przebudowa Gang Rules

  No i ostatnią wypowiedzią udowodniłeś, że tymi trzema godzinami w grze nic nie wiesz o funkcjonowaniu półświatku na tym serwerze. Bo wraz z Nicziro cały czas kontrolujemy sytuacje, każda organizacja jest sprawdza pod kątem tego jak gra, co gra i dostaje dalsze wytyczne. To w sumie nasza sprawa, czy wywlekamy to na forum, czy kontaktujemy się z liderami bezpośrednio na konferencji discord, nie sądzisz? Jak już wyżej napisałem, nowy regulamin czeka tylko na kilka zmian i będzie puszczony do wglądu liderów na konferencji, czas pokaże.
 11. byss

  Przebudowa Gang Rules

  Nowy regulamin przestępczych jest w trakcie przebudowy, ale zostanie jeszcze ugadany z liderami przestępczych żeby mogli przedstawić swoje propozycje zmian. Nie mamy zamiaru nikomu robić pod górkę, to tylko gra. Zmiany zobaczycie prawdopodobnie na dniach.
 12. *20.08.2018 ok. godziny 19:00 podczas burzy pod klub Fallen Angel w Sandy Shores zajechały czarne niezarejestrowane Sanchez i Regina. Stojący pod klubem członek Preachers MC w ciągu kilku sekund został rozstrzelany przez trzech strzelców - broń automatyczna i półautomatyczna. Kierowca Sancheza nawet nie zsiadł z motocykla, wystrzeliwując cały magazynek w tors ofiary. Następnie cała trójka wbiegła do lokalu, gdzie zastrzelili prezydenta Preachers MC - Kellana Brewera. Szybko ulotnili się z miejsca i pojechali wgłąb Sandy Shores, następnie wyjechali z miasta korzystając z bocznych dróg. *Napastnicy ubrani byli w ciemne bluzy, pełne kaski motocyklowe i rękawiczki. Na miejscu zostawili ślady w postaci łusek i kul wystrzelonych z następujących broni: *Napad i zabójstwo wyglądało na dobrze zorganizowane, trochę stylizowane na przestępstwa popełniane przez grupę militarną Unnamed, której członkowie mogą być jednymi z pierwszych podejrzanych. Na miejscu prawdopodobnie nie było żadnych kamer, a pojedynczy przechodnie (burza, deszcz) mogli zeznać, że widzieli jak zwiadowca na czarnym Sanchezie kilkakrotnie sprawdzał miejsce przez około godzinę przed atakiem. Po obu pojazdach na razie zaginął ślad. ((zamach był dobrze zaplanowany, na okazję czekano od 14 sierpnia. Na dniach prawdopodobnie udostępnione zostaną kolejne poszlaki dla służb porządkowych.)) //wstawiam za wykonujących
 13. byss

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  Nie wiem kto rozsiewa ploty o powodach w /celach zarobkowych/, ale odpowiem z góry, że tylko JEDNA osoba dostała taką możliwość na JEDNĄ akcję i jest postacią freelancera na to nastawioną i zarobek z tego miał służyć na dalszy rozwój postaci i gwarantuję, że nikt na tym nie ucierpiał. Tak samo neguję to, że ktoś ukradł pojazd trzema linijkami /me i są to osoby, które mają jakiekolwiek o tym pojęcie. Co do ubezpieczeń, to nie pójdziemy w stary bezsensowny system oddawania 100% wartości pojazdu, czy nawet 90% - wymyślimy coś innego.
 14. byss

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  To też nie jest wyjście i prawdopodobnie nigdy do tego nie dopuścimy, bo nie będziemy ograniczać graczy jakimś głupim limitem. Po prostu kwestia tego ile i jakich osób organizacja przyjmuje na swój /skrypt/ - zauważyliśmy, że niektórzy powoli robią masówki dodając każdego, więc tym się zajmiemy w najbliższym czasie. A co do tego, że wolą grać w przestępczych - to tylko dzięki temu, że strefa cywilna jest w kiepskiej kondycji, ale na to zbiera się wiele czynników, które kuleją. Zobaczymy jak to wypali w LS gdzie dojdzie więcej możliwości w tej strefie, a potem możemy to poprawiać.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności