Skocz do zawartości

Arikia

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

10840

Reputacja

41 Normalna

Ostatnie wizyty

379 wyświetleń profilu
 1. Arikia

  Ariana Psychology Clinic

  Mamy To! Z przyjemnością pragnę zawiadomić, że remont biura Ariana Psychology Clinic dobiegł końca! Od dzisiaj już spotykamy się na pograniczu Davis Avenue oraz Innocence Boulevard w Los Santos. Mamy do dyspozycji przestronne pomieszczenie z wygodnymi kanapami, a nawet prywatny taras. Czujesz się zagubiony? Problemy powoli Cię przerastają? Nie wiesz jak pokonać kryzys? Lub po prostu potrzebujesz się wygadać? Nie czekaj, zadzwoń już dziś i umów się na rozmowę z wykwalifikowanym psychologiem! Gwarantujemy poufność i powodzenie terapii. Numer telefonu: 417277 Adres email: [email protected] (PW)
 2. Arikia

  Aktywność projektów IC

  Nazwa projektu: Ariana Psychology Clinic UID grupy:683
 3. Arikia

  Ariana Psychology Clinic

  Dziękuję bardzo za radę, poprawione!
 4. Arikia

  Ariana Psychology Clinic

  Wiem W edytorze jej nie mam, usunęłam, ale tutaj jest nadal
 5. Ariana Psychology Clinic. Profesjonalny gabinet psychologiczny, przyjazny każdemu, założony przez Arianę Scott, młodą psycholożkę, która chce poprawić stan psychiczny mieszkańców miasta. Tu możesz się otworzyć, wylać smutki, wyrazić pragnienia. Gwarantujemy pufność i profesjonalne podejście, możemy zaoferować szeroki zakres pomocy i dobrać taki jej rodzaj, aby był najbardziej skuteczny. Jeżeli cierpisz z powodu takich problemów jak: - lęk, depresja, kłopoty w relacjach z ludźmi; - przeżywasz trudności osobiste, kryzys życiowy, masz niskie poczucie własnej wartości, czujesz się zagubiony, - doświadczasz problemów rodzinnych, - masz poczucie, że napotykasz na bariery rozwoju osobistego, - Twój związek przeżywa kryzys, trudności, konflikty i czujesz, że chcesz to zmienić - zapraszamy do Gabinetu Psychologicznego Ariana Psychology Clinic mieszczącego się przy Innocence Boulevard w Los Santos. Umów się na rozmowę już dziś! Telefon: 417277 CENNIK: Spotkanie wstępne lub jednorazowe - 400$ Spotkanie właściwe i każde kolejne – 300$ LOKALIZACJA: OOC: Cześć, jestem Ola i przychodzę do Was z projektem, który mam nadzieję wzbogaci Wasze życie In Charakter. Ariana Psychology ma być miejscem, w którym rozmowa między postaciami będzie skupiona do maksimum. Każdy będzie mógł tu porozmawiać o problemach z jakimi boryka się jego postać, otrzymać wsparcie oraz pomoc. Na razie nie planuję rozwoju pod względem ilości osób, gabinet będę prowadzić póki co sama. W przyszłości myślę nad podjęciem współpracy z innymi organizacjami, takimi jak na przykład LSPD – rozmowy z nieletnimi, socjoterapia, rozmowy z przestępcami. Głęboko wierzę, że pomysł Wam się spodoba i spotkamy się na sesyjce w gabinecie!
 6. Arikia

  [POCHWAŁA/Dalton] PromeK191

  Podpisuję się obiema rękami i nogami pod pochwałą. Chłopak siedzi całymi wieczorami, do nocy i ogarnia domki. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy, wysłuchuje każde marudzenie na interiory, pokazuje i zmienia. Nie dość, że nigdy nie odmawia, to sam z siebie nawet wychodzi z dodatkową pomocą. Przesuper supporter, daję lajka!
 7. Arikia

  #029 - Los Santos, przenosiny

  Ale beznadzieja, miałam być cały rok Miss!!
 8. Arikia

  [KLUB] Madness Rock Club

  Hej! Pomysł naprawdę super, w końcu coś przemyślanego i oryginalnego. Jak dla mnie ekstra i jeśli przejdzie, będę wpadać często. Brakuje w Paleto takiego tematycznego lokalu, a chłopaki na pewno się postarają, żeby prowadzić go na poziomie. Aplikacja według mnie dobrze przemyślana, obdarzona historią, okej może też bym poprawiła parę słów, ale czy to ważne? Najważniejsza jest idea, ciekawy pomysł i zapał do jego realizacji, a to tutaj mamy bez dwóch zdań! Powodzenia chłopaki, trzymam kciuki! :)
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności