Skocz do zawartości

thaZu

Supporter
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9985

Reputacja

128 Dobra

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

774 wyświetleń profilu
 1. thaZu

  toyer

 2. thaZu

  Ekipa serwera

  28/09 Do ekipy dołączają @Cherro, @toyer, @OCCVLT @toyer dołącza do administracji i zostaje programistą skryptu gry @Cherro dołącza do administracji. Pełni stanowisko organizatora rozgrywki, osoby odpowiedzialnej za kontakt między graczem a ekipą projektu. Zajmuje się również apelacjami od kar @OCCVLT zostaje moderatorem oraz opiekunem organizacji publicznych 29/09 @Nicziro opuszcza szeregi ekipy 01/10 @byss zostaje opiekunem organizacji przestępczych 03/10 @Tefcio awansuje na drugi poziom supportera 06/10 @Willy odchodzi z ekipy 07/10 Nasze grono opuszcza @Darek 08/10 @Tefcio odchodzi z ekipy 09/10 Do ekipy dołącza @Holy na stanowisko supportera @Gacus wskakuje na stanowisko supportera. Dalej będzie zajmował się obowiązkami Gamemastera @byss oraz @thaZu awansują na drugi poziom supportera
 3. Nick IC (nowy): Evan Griffin Strefa (kolor): Zielona Screeny domku + minimapy:
 4. thaZu

  thaZu

  Najwidoczniej jesteś tak grzeczny, że nie musiałem interweniować w Twoim przypadku
 5. thaZu

  thaZu

  Whoops. Chyba zapomniałem tutaj wstawić i swojego tematu. Cześć i czołem. Większość już pewnie mnie poznała, ale pozostało wstawić i temacik na forum.
 6. thaZu

  Darek - pożegnanie

  Ogromna szkoda. No cóż, coś się kończy, coś się zaczyna. Wszystkiego dobrego, Darek! Zaglądaj do nas czasem na discorda
 7. thaZu

  Miskov (Misiek)

  Cześć
 8. thaZu

  HENTAIWAREZ

  $$$TIME TO DIG OUT SOME MONEY$$$
 9. thaZu

  HENTAIWAREZ

  SOON
 10. thaZu

  [Skarga/ineedu] Amer

  Zachowajcie sobie takie wymiany zdań jak teraz lecą od was na PW. Każdy kolejny zbędny i nie wnoszący nic do skargi post będzie nagradzany ostrzeżeniem.
 11. thaZu

  HENTAIWAREZ

  Screeny z 2018-09-14.
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. thaZu

  HENTAIWAREZ

  Wchodzisz na konto i znikają Ci pieniądze. Nie możesz zalogować się na maila lub na swoje konto na LifeInvaderze. Komputery w korporacjach i innych większych firmach przestają działać. Ktoś za tym musi stać... Za ostatnie cyberprzestępstwa dokonane w całym Los Santos podaje się grupa o dziwnie brzmiącej nazwie "HENTAIWAREZ" - Kim oni mogą być? Tego nikt nie wie. Pewne jest to, że wiedzą co czynią i do czego dążą - do zarobienia jak największej ilości gotówki wykorzystując do tego swój talent i wiedzę jaką posiadają w dziedzinie hakowania. "HENTAIWAREZ" są znani w świetle dziennym jako cyberprzestępcy - lecz wiadomości rzadko o nich mówią. Czy tak powinno być? Cóż, kiedy Twoje pieniądze znikną z konta lub ktoś wykradnie Twoje rzeczy, policja na pewno nie zareaguje tak szybko jakby zareagowała na rozbój z bronią białą lub palną. Lecz co słychać w internecie na ich temat? Na przeróżnych forach można usłyszeć o wiele więcej dyskusji na ich temat aniżeli w wiadomościach. Można znaleźć zarówno pozytywne jak i negatywne opinie na ich temat. Jedni - zwolennicy, podziwiają ich za charyzmę, profesionalizm i podejmowanie się działań przeciwko organom prawnym czy przedsiębiosrtwom. Inni - mają ich za zwykłych złodziei i szumowiny. "HENTAIWAREZ" to grupa, która działa najczęściej na zlecenia - nie obierają sobie celów sami, a chwytają się za to, za co ktoś jest w stanie dobrze zapłacić. Od drobnych włamów na konta mailowe czy bankowe, poprzez ataki DDOS na większe serwery a nawet i wykradanie baz danych. Chwycą się wszystkiego co zostanie im zlecone, a największy zapał do pracy mają przy co raz to trudniejszych robotach. OOC Po upadku projektu Luny razem z @hentai! oraz @Grzes tworzymy wspólny projekt. Ci zaznajomieni z wcześniejszym projektem wiedzą o co chodzi, dla nowych: hakerzy na wynajęcie, którzy za fajną sumkę zrobią to, co im zlecicie. Nie ma oficjalnego cennika, akcje będą wycieniane na bieżąco. Kontakt: najlepiej odegrać na forum lub Discord: hentai!#1157 ; thaZu.#2137 ; Grzes#7917. Nie mamy zamiaru przyjmować większej ilości osób pod projekt, jednakże osoby, które wykazują się jakimś talentem i umiejętnościami albo nawet samą zajawką - możemy coś rozpatrzeć, ale raczej nastawiamy na zamknięty projekt tylko dla naszej trójki.
 14. thaZu

  [P] STD Contractors

  Będzie fuszerka grana. Hehe
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności