Skocz do zawartości

Unquiet

Donator
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

12165

Reputacja

123 Dobra

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

534 wyświetleń profilu
 1. Unquiet

  [GRA/Czechu/SvN] derkuz

  Udzielę się gdyż dotyczy to mnie, nie bez podstaw pojawiłem się na Chamberlain i nie rzekomym z niszczeniu, tylko odsyłam. https://lsvrp.pl/topic/5218-dewastacja-radiowozów-przy-komisariacie-mission-row/. Po drugie nie odegrałem wyjęcia broni, tylko trzymania dłoni na kaburze, co bardziej jest wątpliwe wyciągniecie kija z skąd? Spod bluzy? Dobra skoro go tam miałeś jakim cudem byłeś w stanie biec spod heiwy, oraz na skate parku na chamberlain? Nie pierwszy raz odzywasz się w stosunku do PD tekstami chuj wam w dupę, jebać psy, co jest uregulowane również w regulaminie.
 2. Unquiet

  Zabójstwo Emily Foster

  **Czy na nagraniu można dostrzec jak, któryś z rozmówców ofiary zachowuje się nerwowo?** **Po wejściu w kontakty zapewne wyświetliły się numery telefonów do Stalker oraz Siostrzyczka** ((jeżeli masz możliwość ich zdobycia wyślij mi te numery na pw ))
 3. Unquiet

  Zabójstwo Emily Foster

  ((UID broni poproszę. )) **Czy odciski palców braci Dalton znajdują się w bazie danych?** **1. Po przeanalizowaniu materiału z monitoringu miejskiego detektywi rano udali się na miejsce gdzie po raz ostatni kamery zarejestrowały pojazd. Zaczęli się rozglądać po okolicy oraz wypytywać mieszkańców, czy ktoś z nich nie zauważył czerwonego Moonbeam'a. Czy ktoś mógł ich poinformować o tym iż widzieli taki pojazd w okolicy? ** (( Spoko. Jeżeli odegracie już rozkręcanie pojazdu, to prosiłbym o to, żeby poinformować o tym temacie ))
 4. Unquiet

  Zabójstwo Emily Foster

  **Detektywy Howard z uśmiechem na twarzy nalewał sobie Jack'a Daniels'a do szklanki, nagle jego spokój zakłócił telefon z biura, przez parę sekund zastanawiał się czy odebrać. Wiedział, że jeśli to zrobi czeka go długa i nieprzespana noc - po odebraniu telefonu został poinformowany o dokonanym morderstwie na Emily Foster, wkurzony wypił szklankę z trunkiem, po czym ubrał się, przypiął odznakę do paska i udał się do samochodu, którym pojechał na miejsce przestępstwa. Po krótkiej rozmowie z officerami na miejscu zdarzenia, przystąpił do zbierania materiału dowodowego. Po około dwudziestu minutach na miejsce dotarł również jego partner, który wręczył mu kawę, ten uśmiechnął się do niego, po wymianie paru zdań, rozdzielili między sobą obowiązki. Marcus udał się do kasyna, gdzie po rozmowie z pracownikami lokalu, poszedł z jednym do pomieszczenia w którym znajdował się komputer odpowiedzialny za przechowywanie nagrań z kamer, podłączył do niego przenośny dysk i zgrał materiał z paru dni wstecz. McHuskey w tym samym czasie spisał zeznania od świadków przestępstwa, oraz wykonał zdjęcia miejsca zbrodni. Ciało kobiety zostało przetransportowane do prosektorium, gdzie lekarz sądowy wykonał sekcję zwłok.** ** 1. Przeglądając nagrania z lokalu parę dni wstecz widać jak kobieta z kimś spędza tam swój czas? Jeżeli tak to widać twarze osób? ** ** 2. Czy przeglądając dalej materiał z kamer, detektyw mógł natrafić na coś co mogłoby skupić jego uwagę? Czy pojazd pojawiał się wcześniej przed lokalem, czy tylko w dniu morderstwa? Czy pojazd był zarejestrowany? ** ** 3. Jakie łuski zostały znalezione na miejscu? ** ** 4. Czy na którejś z łusek można znaleźć odciski palców? ** ** 5. W jaki sposób mężczyźni pozbyli się broni? ** ** 6. Czy na telefonie ofiary można odnaleźć wiadomości oraz historie połączeń?** ** 7. Czy idąc tropem kamer miejskich można dojść do tego jaką trasą poruszali się przestępcy? ** ** 8. Co stało się z częściami rozmontowanego pojazdu? ** ** 9. Czy sekcja zwłok mogła wykazać coś ciekawego? ** (( @Neveral oznaczam gdyż niektóre pytania dotyczą ciebie. ))
 5. Unquiet

  Dewastacja radiowozów przy komisariacie - Mission Row

  **Przeglądając monitoring na parkingu policyjnym przy Misson Row, wykonał stop klatkę na ujęciu z twarzą mężczyzny, wykonał zrzut ekranu, wrzucił kopie do programu graficznego, poprawił jakość zdjęcia, następnie wydrukował kilkadziesiąt kopi, które porozdawał kolegą z pracy ((Tu poproszę o nick postaci)). Jedną z kopii zabrał ze sobą do mieszkania, przypiął ją do tarczy na rzutki, po chwili podszedł do lodówki, z której wyciągnął zimne piwo. Po otworzeniu piwa podszedł do kanapy, złapał kilka łyków z butelki, którą odłożył na stolik. Chwycił za jedną z rzutek i rzucił ją w stronę tarczy - ta wbiła się w prawe oko na zdjęciu. Położył się na kanapie gdzie usnął**
 6. Unquiet

  Dewastacja radiowozów przy komisariacie - Mission Row

  **Jeden z officerów widząc zniszczone radiowozy na parkingu poinformował o tym znajomego detektywa, razem zabrali się za poszukiwania sprawcy** 1. Czy mężczyzna w trakcie malowania radiowozów miał zasłoniętą twarz, jak tak to czym? 2. Czy puszka z czerwonym sprayem została porzucona na parkingu? 3. Czy kamery na parkingu mogły uchwycić cechy charakterystyczne wandala, takie jak tatuaże, blizny? 4. Czy mężczyzna był zamieszany w dewastacje radiowozu przed Heiwa Club dnia 14.09.2018?
 7. Unquiet

  [Pochwała] Dalton

  Również się podpisuje pod pochwała.
 8. Unquiet

  LSPD

  Prawda jest taka, że każdy chce wchodzić w interakcje. Czy PD czy ORG... zamiast wytykać sobie błędy, warto jest spróbować znaleźć wspólny język.
 9. Unquiet

  LSPD

  @Smotar dobry pomysł.
 10. Unquiet

  Konflikty IC konfliktami OOC?

  @OjkoPL dystans do gry
 11. Unquiet

  Komentarz bez like wygrywa!

  napisze po raz kolejny.. muszę dobić lajki do stówki.i
 12. Unquiet

  thaZu

  No elo.. twój avek sprawia, że mam ochotę bełtać.
 13. Unquiet

  Ariana Psychology Clinic

  @Rechcyc Nie dziwie się twojej postaci, ale sam na swojej podbije
 14. Unquiet

  Suro!

  No widzę, że chętny to zapraszam na sklejkę
 15. Unquiet

  Suro!

  Każda zgrywa niedostępną "mała"
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności