Skocz do zawartości

Mazikoowy

Użytkownik
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

2620

Reputacja

24 Normalna

1 obserwujący

O Mazikoowy

 • Urodziny 07.11.1997

Ostatnie wizyty

153 wyświetleń profilu
 1. Mazikoowy

  Mentalność graczy na LSVRP

 2. Mazikoowy

  Mentalność graczy na LSVRP

  Z mojej strony nic takiego nie miało miejsca. Postać która została potraktowana nożem nie ma żadnych powiązań z którąkolwiek organizacją. Ostrzał miał miejsce, ale nie brałem w nim udziału na żadnej postaci, ani na tej która przynależy do organizacji, ani na żadnej innej.
 3. Mazikoowy

  Mentalność graczy na LSVRP

  Organizacja dostaje ostrzał ze względu na prowokacje IC. Vargasa na lifeinderze, oraz całej grupy motocyklistów w stosunku do pracowników WestSideCustoms, wloty na warsztat również się zdarzały, przepychanki, oraz finalnie bijatyka na ulicy.
 4. Mazikoowy

  Mentalność graczy na LSVRP

  Sprawa została zgłoszona administratorowi zaraz po akcji, a że zleciało się 5 radiolek i karetka kazali mi odgrywać akcję również IC. pytałem się 5 razy, czy na pewno mam to grać. dowiedziałem się, że tak. więc PD wyciągnęło również konsekwencje IC z którymi ja miałem mało wspólnego bo nawet nie składałem żadnych wyjaśnień i nikt mojej postaci nie przesłuchiwał. Jeśli natomiast chodzi o strzelanie, to nic takiego nie miało miejsca.
 5. Mazikoowy

  Oficjalny poradnik pojazdów na serwerze LSVRP.pl

  Oczywiście, że są dodane, ale dukes robi 90% samochodów z serwera łącznie z tymi v12
 6. Mazikoowy

  Mentalność graczy na LSVRP

  Gang motorzaków ogólnie jest znany z robienia PG Przykład ze wczorajszej akcji. W skrócie: Andrew po zebraniu z liścia za bycie niemiłym i wulgarnym w stosunku do Jenny która odrzuciła jego "zaloty" zbiera liścia. Oczywiście w razie W /do Reakcja? Kolega wstaje z motocykla, wyciąga nóż, wbija BW. i po minucie pisze na /do "pociął ją nożem", następnie wsiada na motor i jedzie. Raz, że akcja w centrum miasta przy kilku świadkach, dwa, że czyste PG. ład ze wczoraj.
 7. Mazikoowy

  Wybór Auta

  Blista jest ok, ale lepszym wyborem zdecydowanie jest Blade. Wiekszy v-max, lepsze prowadzenie, lepsze przyśpieszenie no i tył napęd
 8. Mazikoowy

  Rozbudowany panel/logi biznesu

  W takim razie prosze o system robienia i zapisywania ss'ów bez zmuszania gracza do wklejania ich do painta, nie mam zamiaru zliczac pol dnia paragonow rozsianych po kilkunastu zdjęciach na moim dysku, siebie moge tak kontrolowac, ale 15 pracowników raczej nie. Dostep do logow powinien byc przez panel biznesu na forum .
 9. Mazikoowy

  Rozbudowany panel/logi biznesu

  Zdecydowanie rozbudowane logi ułatwiłyby kontrolowanie usług i sprzedanych przedmiotów przez danego pracownika, aktualnie nie ma możliwości wglądu kto danego dnia zaoferował tyle i tyle usług, a kto w tym dniu sprzedał tyle i tyle przedmiotów.
 10. Mazikoowy

  Huxley's Protective Systems

  Oczywiście, że tak
 11. Mazikoowy

  Propozycja Dotacji PAYPAL/PRZELEW

  Dokładnie jestem tego samego zdania, chętnie wolałbym wam przelać pełne 30zł na wasze konto, niż peir****ć się z dotacją SMS, którą również jako posiadacz abonamentu mam zablokowaną, dodatkowo pełna kwota wpłynęłaby na wasze konto, bez pośrednictwa pobocznych portali.
 12. Kupno pojazdu Nazwa pojazdu:Każdy Stan pojazdu: Wszystkie Kolor pojazdu: Obojętnie Liczba drzwi:wszystkie Oferowana zapłata: do około 10 tyś Informacje dodatkowe: Chcesz szybką kasę za swój samochód? Kupie każdy do 10tyś Kontakt: 910-564 lub PW
 13. Kupno pojazdu Nazwa pojazdu:Każdy Stan pojazdu: Wszystkie Kolor pojazdu: Obojętnie Liczba drzwi:wszystkie Oferowana zapłata: do około 5 tyś Informacje dodatkowe: Kupie każdy samochód do około 5 tyś. Kontakt: 910-564 lub PW
 14. Sprzedaż lub wymiana pojazdu Nazwa pojazdu: Tampa Stan pojazdu: Bardzo dobry Kolor pojazdu: Żółty Liczba drzwi: Trzy Zdjęcia: Cena 'Kup teraz': $14.000 (Salon 18.000) Informacje dodatkowe: Pisz, dzwoń, wyślij gołębia a na bank sie dogadamy co do ceny, albo wymiany. Kontakt: 910-564 , lub PW
×