Skocz do zawartości

Rangy

Donator
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

3570

Reputacja

22 Normalna

Ostatnie wizyty

207 wyświetleń profilu
 1. Rangy

  #34 - LSVRP Reloaded 0.1

  Co to za głupie stwierdzenie, że nie można grać jednocześnie RolePlay i dla pieniędzy? Przecież majątek na postaci który mam to poświęcony czas aby rozkręcić biznes na mojej postaci, jak i również część jej historii. Teraz administracja mówi, że będzie reset i od nowa muszę zarobić na to, na co spędziłem wiele godzin. Skoro lubisz popadać w skrajność to chcę Cię widzieć jak grasz bez majątku i duty dla "klimatu i rp". Jakbym chciał mieć reset, to bym założył nową postać i na niej grał. Zaczerpnę propozycję z innego serwera nie na tej platformie - zróbcie taski podczas duty, aby eliminować żmudną grę. Dodatkowe taski mogły by być dodatkowym wynagrodzeniem podczas gry na służbie. Majątek nie jest czynnikiem winnym za liczbę graczy, bo ilość graczy jest spowodowana złą optymalizacją serwera oraz brak częstych aktualizacji, tj. zaniedbanie serwera.
 2. Rangy

  #34 - LSVRP Reloaded 0.1

  Ten reset postaci mi się nie podoba. Naprawdę dużo czasu poświęciłem na to, aby zebrać majątek bez niczyjej pomocy, co poskutkowało nowym domem i kilkoma autami na rozkręcenie zupełnie nowego biznesu. Teraz wyczyszczenie to jak odebranie dziecku zabawki. Dlaczego mam cierpieć za nadużycia ekipy?
 3. Rangy

  Obecna sytuacja na serwerze

  Bo cały serwer składał się z Mongols MC.
 4. Rangy

  Obecna sytuacja na serwerze

  Nie gram tutaj długo, ale według mnie błędem administratorów to brak regularnych aktualizacji, które by sprawiły, że gracze by byli chętni wchodzić na serwer aby odkrywać nowe rzeczy i grać czynnie. Powiążmy chociaż gry standalone, które mają aktualizacje co tydzień/miesiąc i gracze grają czynnie, ponieważ widzą, że coś się dzieje i czekają na nowe ficzery. Problemem jest też optymalizacja serwera, gdzie skrypty oraz gracze potrafią się ładować nawet minutę czasu, co jest uciążliwe. Myślę, że zamiast wydawania aktualizacji 3.0, 4.0, 5.0 i tak dalej to powinny być mniejsze aktualizacje, ale regularnie dodawane i myślę, że każda część serwera (przestępcze, porządkowe i normies) byłaby ucieszona. Do tego dodać marketing - zainwestujcie trochę w reklamę, rozmawiajcie więcej z graczami, poruszajcie więcej tematów i dyskutujcie na temat przyszłych ficzerów. Nawet publikowanie tzw "bug fixes" będą spoko. Zainwestowanie kilka złotówek w social media to nie jest majątek. Pozdrawiam.
 5. Rangy

  Raton Canyon Bike Race

  Imię i nazwisko : Mark Cralloney Numer telefonu : - Czy akceptujesz regulamin imprezy i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz poniesienia odpowiedzialności za brak odpowiedniego stroju ochronnego : Tak
 6. Rangy

  Problem z uruchomieniem RAGE Multiplayer

  Wejdź w Start i za pomocą wyszukiwarki wyszukaj "Podgląd zdarzeń", następnie wejdź w "Dzienniki systemu Windows" -> "Aplikacja". Pokaż jaki to jest błąd, który wyłącza GTA.
 7. Rangy

  Quad Race 2018

  Imię i nazwisko : Mark Cralloney Numer telefonu : 285-843 Czy wyrażasz zgodę na przetworzenie Twoich danych osobowych oraz braku poniesienia odpowiedzialności przez organizatorów w razie braku odpowiedniego stroju ochronnego? : Tak
 8. Rangy

  Problem z uruchomieniem GTA V

  @GrowerXL Czy pojawia się jakiś błąd poza zamknięciem aplikacji? Sprawdź też proszę w Podgląd zdarzeń (aplikacja Microsoftu) wchodząc dalej w Dzienniki systemu Windows i Aplikacja
 9. Nick IC (nowy): Mark Cralloney Strefa (kolor): Różowa Screeny domku + minimapy:
 10. Rangy

  Freeze przy logowaniu po załadowaniu plików

  Okej, widzę, że niezbyt pomogło. Problem jest losowy, u mnie się zaczął robić częsty. Przy wyskakiwaniu/klikaniu w rubrykę 'login' lub 'hasło' wyskakuje popup "Clientside error, undefined 0". To problem RAGE MP lub od strony serwera.
 11. Rangy

  Freeze przy logowaniu po załadowaniu plików

  OK, temat rozwiązany - Windows Defender blokuje aplikację bo skanuje ją podczas ładowania, przez co wywala z automatu. Wyłączyłem na chwilę zaporę, ale chyba trzeba dodać do wyjątku tę aplikację lub coś pokombinować. Zdarzenie ESENT 916, google jak coś.
 12. Gdzie występuje problem?: Okno logowania Opis problemu: Po dołączeniu do serwera i załadowaniu plików rozwija się okienko logowania, ale zanim się pojawią rubryki to GTA V się zamraża i crashuje aplikacja. Co próbowałeś zrobić by pozbyć się problemu?: Przeinstalować RAGE Multiplayer, usunąć plik locales z plikami serwera
 13. Rangy

  Rangy

  Dobrze, chwilę odsapnąłem. Kupiłem GTXa 1050Ti aby między innymi pograć w GTA V płynnie... No i tutaj jestem
 14. Rangy

  Rangy

  Uszanowanko
 15. Rangy

  Rangy

  Tak
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności