Skocz do zawartości

Koneko

Użytkownik
 • Zawartość

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

32020

Reputacja

33 Normalna

1 obserwujący

O Koneko

 • Urodziny 09/03/1917

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Koneko

  Aktywność biznesów

  Nazwa biznesu : Car Doctor Nick discord lidera : Koneko#2782
 2. Koneko

  Obecna sytuacja na serwerze

  @Krzechu Według ciebie reset majątku stałym i aktywnym graczom to doby pomysł? Będzie to równoznaczne z uśmierceniem ich postaci w podzięce za aktywne granie. Myślisz, że zachęciłoby to kogokolwiek do dalszego grania? Mając świadomość, że dla czyjegoś widzi mi się nagle tracisz wszystko na co poświęciłeś naprawdę sporo czasu? Zgodzę się co do tego, że organizacje zbyt szybko zdobywają duże majątki ale zostawcie zwykłych cywili w spokoju. Nie każdy chce grać bandziora albo policjanta a uzbieranie na wymarzony dom czy samochód potrzeba wielu miesięcy gry jako zwykły pracownik. Powiesz: Załóż własny biznes. Ale nie każdemu owy biznes pozwolą założyć, nawet mając na niego odpowiednie środki.
 3. Koneko

  Quad Race 2018

  Imię i nazwisko : Chloe Alexandersson Numer telefonu : 610 717 Czy wyrażasz zgodę na przetworzenie Twoich danych osobowych oraz braku poniesienia odpowiedzialności przez organizatorów w razie braku odpowiedniego stroju ochronnego? : Tak
 4. Koneko

  Kodeks drogowy

  Więc wychodzi na to że: Zastawiać drogę w samym centrum: można. Z kolei parkować samochód na poboczu pod domem: niemożna. Ponadto zdjęcie, które pokazałeś to nieprawidłowo zaparkowane samochody, częściowo stojące na pasie ruchu. Mój był pozostawiony pod domem znajomego, równolegle do płotu, możliwie najdalej od białej linii.
 5. Koneko

  Kodeks drogowy

  Mianowicie temat poruszam z powodu niżej wymienionego punktu kodeksu, który nie precyzuje miejsc z zakazem parkowania i na tę chwilę jest krzywdzący powodując wiele odholowań pojazdów spod domów w dzielnicy mieszkalnej, gdzie niema żadnych oznaczeń zakazujących parkowania. [ART. IX, SEC. 1] Parkowanie w miejscu niedozwolonym, tj. przed zakazem, na skrzyżowaniu, przy skrzyżowaniu i w innych, zakazanych miejscach podlega karze mandatu karnego do $800 Kiedy wczoraj zauważyłem swój samochód na parkingu policyjnym, oraz inne pojazdy sąsiadów poruszyłem temat z Kasiulą, później rozmawiałem z Kacprem próbując przekonać go, że owy punkt kodeksu jest nieprzemyślany. Niestety nic nie wskórałem. Ostatecznie poniosły mnie emocje i wyszło jakbym się czepiał, za co przepraszam. Warto jednak przyjrzeć się temu bliżej, ponieważ takie restrykcje to kolejny kroczek do zniechęcania graczy. Po rozmowie dowiedziałem się, że: 1. Tutaj można parkować samochód: 2. Natomiast tutaj już nie mimo, że samochód znajduje się po przeciwnej stronie tej samej ulicy i w takiej samej odległości od jezdni: 3. Radiowóz bez kierowcy może całymi dniami tutaj parkować, ale zwykły obywatel już nie (wiadomo, są równi i równiejsi). 4. Zostaje teraz kwestia pozostawiania samochodów pod biznesami, które nieposiadaną miejsc parkingowych jak tutaj. Również zostają odholowane? Jeśli samochód na ostatnim zdjęciu parkuje prawidłowo, ewidentnie przekraczając białą linię w centrum miasta, to dlaczego w alei mieszkalnej, gdzie takie stawianie samochodów jest normą na całym świecie, tutaj jest nagle łamaniem przepisów? Jeśli ten samochód również nie parkuje prawidłowo, więc gdzie klienci mają pozostawiać swoje samochody? Paleto Bay to małe miasteczko a nie metropolia, tutaj niema za wiele parkingów i specjalnie wyznaczonych miejsc parkingowych.
 6. Koneko

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Rozszerzenie gry o LS - ok. Zabranie Paleto i sandy na rzecz LS - bardzo na nie.
 7. Koneko

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Niczym z filmu bogate biedaki. Z zapatrzonymi w metropolie widzę nie da się rozmawiać.
 8. Koneko

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Siedzenie w centrum miasta będzie jeszcze bardziej monotonne i nudne. Zresztą jak każde miasto, wszystko jest jednakowe. Niektórzy mają postacie od początku nakierowane na grę na prowincji. I zmuszanie ich by nagle stali się joł nigga nie jest właściwe. Sens miałoby jedynie poszerzenie rozgrywki z LS włącznie. A to raczej niewykonalne.
 9. Koneko

  Odciążenie streamera

  Głównie dlatego ludzie pakują auta do rodzin, ponieważ nie znikają co jest bardzo realistyczne. Dlatego tez, jesli miałyby znikać auta rodzin, niech znikają wszystkie. Pojazdy projektów i biznesów również.
 10. Koneko

  Zablokowanie aktualizacji GTA V

  Wyłącz na chwilę blokadę. Włącz tryb single player z normalnym zalogowaniem się i przestaw w ustawieniach (uruchamianie) na automatyczne wchodzenie do trybu single player. Włącz ponownie blokadę w zaporze i zobacz czy zadziała.
 11. Koneko

  Ukrycie HUD

  Dodam, że pod F8 ten czat raz znika a raz nie. Nigdy nie mam pewności, czy zrobi się poprawnie.
 12. Koneko

  Coś à la /timestamp - godzina na czacie

  Było tak wcześniej na GTMP, wiec to chyba problem samego RageMP, że nie ma takiej opcji jeszcze.
 13. Koneko

  /v opis

  Przydałby się taki opis i to nie raz. Czy to zostawiony na parkingu samochód z dziurami po kulach, czy rozbity i czekający na naprawę wrak. Oczywiście przydałaby się również kontrola skrajnie cudacznych opisów, które tak często są już teraz przy postaciach.
 14. Koneko

  Nagła noc o 22:00

  Dla mnie mocno to psuje atmosferę wieczorów, której po prostu teraz nie ma.
 15. Pora dnia pomału zmierza ku zachodowi, aż nagle się rozjaśnia i trzyma się tak do 22:00 i nagle myk, mamy środek nocy. Naprawdę nikogo więcej to nie irytuje? Dla mnie to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Może lepiej wrócić do normalnego cyklu dnia i nocy? Jeśli tak bardzo ludzie nie chcą grać po ciemku, to nie lepiej przesunąć cały cykl o parę godzin? Np, w grze północ wybiłaby dopiero o 2-3 w nocy?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności