Skocz do zawartości

Chudy

Użytkownik
 • Zawartość

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

5400

Reputacja

192 Dobra

3 obserwujących

O Chudy

 • Urodziny 10.12.1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Świetnie, nie ty jedyny chyba na całym świecie Opinię możesz wyrazić, ale nie wymagaj od nas odpowiedzi i wchodzenia w dyskusje. Pozdrawiam.
 2. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Oczywiście przyjmuję krytykę do siebie, ale widać że jesteś nowy na tym forum i 90 procent twoich postów to hejt, lub okazanie niezadowolenia w różnych tematach, więc czym tu się przejmować ? Widzisz gramy troszkę inny odłam, na serwerze byli ruscy, niemcy, dlaczego więc nie ma być włochów? Znamy już twoją opinię, dziekujemy i zaprzestańmy tej dyskusji.
 3. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Hmm, zdaje mi się czy ktoś na ból dupy... Koleś może i masz rację w paru sugestiach, ale to dalej tylko gra, czemu nie grać czegoś na co ma się ochotę? Postawiliśmy na odzwierciedlenie nowoczesnej cosa nostry, z zachowaniem pewnych korzeni. Jeżeli przeszkadzało by to opiekunom, z pewnością by to napisali. Pozdrawiam. Ciągle będę powtarzał.. Syndykaty, Kartele? Wszystko jest możliwe.
 4. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Aplikacja może być podobna do wielu innych, ale była tworzona od zera. Wszyscy członkowie to potwierdza, bo mieliśmy już kanał na discordzie, gdzie wszystko było tworzone i planowane.
 5. Chudy

  Hezar Raiders Motorcycle Club

  Zapraszamy do oceny, coś dla was
 6. Chudy

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  Bo może ktoś ma pomysł i zajawke na inne klimaty, po co na sile grać coś czego "brakuje" skoro można grać swoje klimaty, które bardziej cie satysfakcjonują i sprawiają radość z gry. Masz z tym problem? - To załóż organizacje takiego typu, jakie wymieniłeś. Pozdrawiam.
 7. Chudy

  Beneventi Crime Family

 8. Chudy

  La Antonio Pizza

  Zapraszamy
 9. Chudy

  Angels in Hell - Paleto Bay MC

  Gracie coś?
 10. Chudy

  Legionarios

  Szkoda
 11. Restauracja La Antonio Pizza szuka pracowników na stanowiska: Kelner: Dobra komunikacja z klientem Podawanie zamówienia do stolika. Dbanie o czystość lokalu Dyspozycyjność Kucharz: Umiejętność przygotowywania placka (pizzy) Kreatywność Dyspozycyjność Rozwoziciel(W trakcie planowania): Dostarczanie zamówień do klientów Prawo Jazdy kat.B Dyspozycyjność Proszę kontaktować się pod numerem telefonu: 818-932
 12. Chudy

  Hezar Raiders Motorcycle Club

  Fajnie to wygląda, powodzonka życzę
 13. Chudy

  Beneventi Crime Family

 14. Chudy

  La Antonio Pizza

  Właśnie taki był zamysł, nie dość że będzie to nasz spot, to jest to coś nowego w miasteczku - Z pewnością przyciągnie graczy, bo tak jak ktoś napisał gdzieś u góry, pubów jest mnóstwo, a takich miejsc typowo aby usiąść, pogadać i zjeść już mniej
 15. Chudy

  La Antonio Pizza

  Nie mam pojęcia, dopiero po akcepcie, przejrzało by się coś z opiekunem.
×