Skocz do zawartości

Chudy

Użytkownik
 • Zawartość

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

5700

Reputacja

206 Dobra

3 obserwujących

O Chudy

 • Urodziny 12/10/1995

Ostatnie wizyty

728 wyświetleń profilu
 1. Chudy

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  Trochę nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ? Mialo to w zamyśle po części usunąć potrzebę forum do gry IC, w tym przypadku PD by sobie notkę o przestępstwie robiło, w dziale zamkniętym i grało IC na serwerze, prowadząc śledztwo - Apropos, jeszcze nie widziałem screenów aby PD w grze zjawilo się zbierać dowody, tylko pytania na forum, pod przestępstwem ?
 2. Chudy

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  Gra ma być przyjemnością, zamiast debatować o rzeczach trudnych do zrobienia, ma obecna chwile, może wystarczy obowiązkowe zgłoszenie przestępstwa i w przeciągu kolejnych ~10 minut opisać na PW w postaci IC(**), jakie dowody może znaleźć tam PD, jadące na miejsce. Później zrobią sobie odpowiednią notkę na swoim forum zamkniętym (mam na myśli PD) i po problemie, policja zawsze miała papierowa robotę, przestępcy juz mniej ?
 3. Chudy

  Mongols MC; Hezar Raiders

  A no to wybacz w takim razie, tego na filmiku akurat nie było widać A co do tego gościa kręcącego bączki, to też zdzieliliśmy mu auto pałkami, kiedy szukał zaczepki
 4. Chudy

  Mongols MC; Hezar Raiders

  Wszystko pięknie ładnie, filmik mi się podoba, ale mam takie pytanko. Dlaczego używacie broni palnej na głownej ulicy Paleto Bay, bez maski, i do tego nie dajecie żadnej stosownej informacji o tym? Przecież byście już połapani byli, panowie... Szanujmy się.
 5. Chudy

  Sonero Night Club

  Szczerze ci Krzechu powiem, że przez ostatnie 3 dni, do pizzeri wpadają mi ludzie i mówią, że nigdzie już nie chcą przyjmować do pracy - Więc nowe lokale się przydadzą, zresztą chcemy zrobić to solidnie i sprawić, żeby taki lokal funkcjonował jak za czasów LS - Vanilli Unicorn.
 6. Chudy

  Sonero Night Club

  Rozkręcaj to.
 7. Chudy

  Beneventi Crime Family

 8. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Czy ktoś z nas gra coś na typ Pana Corleone? Przyjdź, zobacz,, zamiast wylewać jakieś gorzkie żale na forum, serio.
 9. Chudy

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  ? Zajmij się facet sobą, bo jad juz Ci na koszulke, z ust skapuje ?
 10. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Świetnie, nie ty jedyny chyba na całym świecie Opinię możesz wyrazić, ale nie wymagaj od nas odpowiedzi i wchodzenia w dyskusje. Pozdrawiam.
 11. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Oczywiście przyjmuję krytykę do siebie, ale widać że jesteś nowy na tym forum i 90 procent twoich postów to hejt, lub okazanie niezadowolenia w różnych tematach, więc czym tu się przejmować ? Widzisz gramy troszkę inny odłam, na serwerze byli ruscy, niemcy, dlaczego więc nie ma być włochów? Znamy już twoją opinię, dziekujemy i zaprzestańmy tej dyskusji.
 12. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Hmm, zdaje mi się czy ktoś na ból dupy... Koleś może i masz rację w paru sugestiach, ale to dalej tylko gra, czemu nie grać czegoś na co ma się ochotę? Postawiliśmy na odzwierciedlenie nowoczesnej cosa nostry, z zachowaniem pewnych korzeni. Jeżeli przeszkadzało by to opiekunom, z pewnością by to napisali. Pozdrawiam. Ciągle będę powtarzał.. Syndykaty, Kartele? Wszystko jest możliwe.
 13. Chudy

  Beneventi Crime Family

  Aplikacja może być podobna do wielu innych, ale była tworzona od zera. Wszyscy członkowie to potwierdza, bo mieliśmy już kanał na discordzie, gdzie wszystko było tworzone i planowane.
 14. Chudy

  Mongols MC; Hezar Raiders

  Zapraszamy do oceny, coś dla was
 15. Chudy

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  Bo może ktoś ma pomysł i zajawke na inne klimaty, po co na sile grać coś czego "brakuje" skoro można grać swoje klimaty, które bardziej cie satysfakcjonują i sprawiają radość z gry. Masz z tym problem? - To załóż organizacje takiego typu, jakie wymieniłeś. Pozdrawiam.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności