Skocz do zawartości

Kaktus

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6280

Reputacja

82 W porządku

3 obserwujących

O Kaktus

 • Urodziny 08/13/1999

Ostatnie wizyty

825 wyświetleń profilu
 1. Będzie sporo kłótni przez te kamery już coś czuję, ktoś napisze że jakąś akcję wykonali za rogiem gdzie kamera nie sięga etc. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 2. Kaktus

  Panien lekkich obyczajów/prostytutek

  Dalej chętnych zapraszam na pw
 3. Kaktus

  Panien lekkich obyczajów/prostytutek

  Trochę się nam zmniejszył skład prostytutek, dalej osoby zainteresowane zapraszam na pw.
 4. Kaktus

  Panien lekkich obyczajów/prostytutek

  Ref; Jak ktoś chętny wysyłajcie mi info na pw. Już klika osób się ze mną skontaktowało, dalej szukamy.
 5. Kaktus

  Parkowanie w USA.

  Szczerze, nikt Ci nie broni parkować w ten sposób. Chcesz to parkuj, ja nie zamierzam. ¯\_(ツ)_/¯ To samo mogę powiedzieć Tobie, jak Ci się nie podoba styl rozgrywki to idź na symulator prawdziwego życia. Jest to odzwierciedlenie prawdziwego życia, czaję że kręcą Cię tego typu szczegóły etc. Ale na cholerę utrudniać bardziej rozgrywkę zwykłemu graczowi, jak i funkcjonariuszowi który by musiał wlepić 40 mandatów jednego dnia.
 6. Kaktus

  Parkowanie w USA.

  Nie rób z Role Play symulatora, bo zaczyna mnie to irytować. Chcesz to parkuj w taki sposób, bądź lokalnym stróżem prawa i zwracaj uwagę ludziom to dostaniesz w zęby i tyle bo się komuś to nie spodoba drogą IC. xD
 7. Kaktus

  [Skarga] Axonis

  Nie mam nic do sprawy ale się wypowiem. Szczerze mówiąc to po prostu mogłeś mu tepnąć to auto zamiast robić jakiś z tego problem. Sam miałem tego typu problem że był restart, ja musiałem wcześniej wybrać inny spawn bo załóżmy były jakieś akcje w Sandy, a nie w Paleto. Też miałem problem z furą która przed restartem stała w Sandy, a po w Paleto. Zamiast robić Axonis graczowi pod górkę mogłeś mu po prostu tepnąć furę, jemu byś oszczędził problemów z wylogowywaniem etc. Szczerze mówiąc tepniecie tej fury zajęłoby mniej czasu niż odpisy na każdy post tego gracza w tym temacie.
 8. Szukam prosytutek kontakt priv/here

   

  1. KSURIX

   KSURIX

   Męskie wchodzą w grę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 9. W skrócie, szukam panien lekkich obyczajów do burdelu który zakładam. Płatność z góry od klienta albo po wykonanej robocie, jak wolicie. To wy macie zarobić na tym więcej niż my, więc kasa z tego będzie spora.
 10. Burdel here

   

   

 11. Rosenrot Bordell - Nielegalny dom publiczny założony w Paleto Bay przez niemiecki gang narkotykowy z Gabim Ebnerem na czele. Wszystkie prostytutki w agencji są czyste i oferują pełną dyskrecję, ponieważ same nie robią tego zgodnie z prawem. Dziewczyny nie są zmuszane ponieważ wysokie zarobki oferowane przez alfonsów są wystarczającą zachętą. Cały biznes prowadzony jest przez dwie osoby; cichą wspólniczkę Ebnera oraz jego starego kompana, Hansa Längera. Projekt zarobkowy burdelu pod organizację 187. Na celu ma to stworzenie miejsca gdzie osoby chętne będą mogły grać prostytutki bez jakiegokolwiek ryzyka. Burdel będzie miejscem na terenie Paleto z głównymi pomieszczeniami pod ziemią, gdzie klient będzie mógł wybrać dziewczynę i za odpowiednią opłatą zabrać ją do pokoju. Więcej informacji In Character takie jak miejsce, ceny etc. Zostaną uzupełnione w temacie po uzgodnieniu wszystkiego z opiekunem.
 12. Kaktus

  Ruby "Ruda" Houston

 13. Like it *click*

   

 14. Kaktus

  Ruby "Ruda" Houston

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności