Skocz do zawartości

Pele

Beta tester
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

1770

Reputacja

36 Normalna

3 obserwujących

O Pele

 • Urodziny 05/30/1996

Ostatnie wizyty

687 wyświetleń profilu
 1. Pele

  [GRA | OCCVLT] Milordzie

  Może nie tyle co stawić frakcję. Ta już stała długo wcześniej. Jednakże Milord otrzymał propozycję migracji z powodu usunięcia DB w LSPD po uzgodnieniach z Kudym. Gracz otrzymał zaproszenie do grupy wczoraj (tj 8.10) około 21:13. Można z całą powagą sprawdzić logi z tego okresu czasu (plus, minus 5 minut w dwie strony). Wprowadziłem go w błąd co zostało wyjaśnione na Discordzie z @OCCVLT.
 2. Pele

  Przemyślenia dotyczące ochrony na serwerze

  Kwestia jest w zachowaniu samego lidera jak i ludzi którzy są pod nim. Niestety w większości przypadków jest tak, że ani lider, ani tym bardziej ludzie grający pod takim biznesem nie potrafią sobie organizować rozgrywki. Na pewno w tym nie pomagają inne czynniki, ponieważ dla większości osób takie firmy są niepotrzebne i zbędne. Nie chcą się z nimi integrować, nie chcą z nimi współgrać, a nie daj Bóg jeszcze płacić za jakieś usługi (cebulion). W sumie jak tak sobie myślę to mogę policzyć na palcach jednej ręki osoby, które prowadziły (jakiś) biznes i chciały wynająć firmę ochroniarską. To samo tyczy się charakterów-celeberytów, teoretycznie sławni, teoretycznie bogaci, ale bez żadnej ochrony - no bo po co. Brakuje więc zapotrzebowania, a więc brakuje tym samym podstawowej rozgrywki z resztą społeczeństwa i zostaje im granie w hermetycznym, zamkniętym kręgu własnego biznesu przez co potem się kończy tak, że z odechcenia i braku dyscypliny zaczyna się chaos i odwalanie w takich biznesach
 3. Pele

  Greg Mitchell; szukam otoczenia

  To już moje otoczenie Ci nie wystarczy?
 4. Pele

  Piłka nożna

  Grubo
 5. Pele

  Formuła 1

  Chce zobaczyć Roberta w stawce, ale obawiam się, że jeżeli będzie jeździł w tym fatalnym bolidzie do końca sezonu to później może być krucho ze znalezieniem miejsca. Sirotkina obwinia się, że jest słabym kierowcą, ale na pewno bolid też mu w tym nie pomaga. Może być tak samo z Robertem, czyli problemy z bolidem zostaną zastąpione tym, że ma problemy z koordynacją w bolidzie i nie jest zdolny do prowadzenia bolidu na poziomie normalnej rywalizacji.
 6. Pele

  Formuła 1

  Nie wiem czy chciałbym zobaczyć Kubicę w totalnie najsłabszym zespole tego sezonu. Uważam, że i tak Kubica miał szczęście z tym, że został tylko kierowcą trzecim (technicznym) do różnego typu R&D dzięki czemu jest inaczej postrzegany na tle całego tego blamażu w wykonaniu Williamsa.
 7. Pele

  Piłka nożna

  Jest w ogóle jakaś oficjalna informacja o partnerstwie Jordana z PSG czy to też wyciek?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności