Skocz do zawartości

B3NT3R

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

340

Reputacja

68 W porządku

1 obserwujący

O B3NT3R

 • Urodziny 01/01/1991

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. B3NT3R

  Beneventi Crime Family

 2. B3NT3R

  Rail Transport Station

  Smuggling Train – Kontrabandowy pociąg który translokuje, nieopodatkowane a także w większości nieformalne produkty takie jak wyroby tytoniowe, paliwo czy choćby narkotyki. Ma stałą godzinę przyjazdu i odjazdu z głównej stacji w Paleto. Kiedy wagony wjeżdżają na boczne tory w Meksyku, by załadować ich legalnym ładunkiem i wysłać do Stanów Zjednoczonych, przemytnicy szukają miejsc, w których mogą ukryć swoje łupy - a jeśli nie ma dobrego miejsca to sami je tworzą. Towary można ukryć nad osiami pojazdów szynowych lub za fałszywymi podwoziami wykonanymi ze sklejki. Odważniejsi przemytnicy czasami spawają fałszywą ścianę w pociągu, aby zatrzymać je i szybko schować swoje kontrabandy na pokładzie, zanim pociąg ruszy. Następnie wagony są oznaczone grafitti lub czymś podobnym dzięki czemu kupiec może sprawdzić dostawę.
 3. B3NT3R

  Rail Transport Station

  PB Rail Workers Co. – Niezależne przedsiębiorstwo oferujące konserwacje towarów i taboru w punkcie kolejowym. Składa się z wykwalifikowanego sztabu pracowników. Dzieli się na różnorodne sektory klasy roboczej. Pracownicy przeprowadzają czynne operacje, zapewniające bezpieczny transport między stacjami kolejowymi lub placówkami obsługi ładunków. Masowa obsługa stanowi główną zaletę, a nawet zerowe koszty przeładunku w połączeniu z efektywnością. Pozwala to robotnikom na obsługę ładunków w przystępny i spolegliwy sposób. Choć jest to najważniejszy priorytet tuż przy tym miejsce ma ogólny rozkwit, dbałość i kontrole toru, w tym wszystkie jego części składowe, takie jak szyny, podkłady, nakładki, rygle itp.
 4. Rail Transport Station – Usytuowany na obrzeżach Paleto Bay kolejowy punkt transportu towarów, odpowiednik portów handlowych. Obiekt przestrzenie-funkcjonalny wraz z infrastrukturą i organizacją, w którym realizowane są usługi logistyczne, mające szeroki kolektyw robotniczy. Alians centralizuje się na dwóch głównych spółkach, mianowicie: PB Rail Workers Co. zajmująca południową cześć oraz PB Railway Transport Organization użytkująca przeciw stroną cześć kompleksu. Spółki są podmiotem prawnym z czarnym zapleczem, utworzone przez stowarzyszenie ludzi mające na celu prowadzenia w pół legalnej działalności przemysłowej. Członkowie firmy mają wspólny cel i jednoczą się, aby skoncentrować swoje różnorodne talenty i organizować wspólnie dostępne umiejętności lub zasoby, aby osiągnąć określony, deklarowany cel. Transport kolejowy to jeden z najważniejszych, powszechnie stosowanych i bardzo opłacalnych sposobów przewozu towarów na długich, a także krótkich odcinkach. Jest jednym z najbardziej niezawodnych środków transportu pod względem bezpieczeństwa. Pociągi są szybkie i najmniej dotknięte przez zwykłe turbulencje pogodowe, takie jak deszcz czy mgła, w porównaniu do innych mechanizmów lokomocji. Jest on lepiej zorganizowany niż jakikolwiek inny środek przewozu. Ma stałe trasy i harmonogramy. Jego usługi są bardziej pewne, jednolite i regularne. Temat będzie korygowany z biegiem czasu.
 5. B3NT3R

  Beneventi Crime Family

 6. B3NT3R

  Beneventi Crime Family

  Jeśli nie macie konkretnego uzasadnienia i argumentacji to nie wysypujcie swoich słodkich żali. Wszystkie wasze powody są błahe i oklepane.
 7. B3NT3R

  Lucky Seven

  **Na ilustracji widnieje grupa włochów z Paleto Bay grająca w kości o gruby szmal. Lucky Seven – szybka gra w kości organizowana przez włoskich bandziorów. Oparta na czystym szczęściu i akumulacji punktów. Rozgrywana jest w miejscach, które nie działają zgodnie z prawem gier obowiązującym w ich jurysdykcji (na ulicy). Zrzesza głównie grono przestępcze, choć nie tylko. Zazwyczaj generuje przychód z wygranych i pokrywa koszty operacyjne, pobierając prowizję za wstęp czy pule. Każdy skory gracz uzyskuje cynk od tutejszego kabla na temat danego miejsca w którym odbywa się gra, dwa dni przed rozrywką. Jeden z graczy jest rzucającym i rzuca jednocześnie w jednym kierunku przez całą długość obiektu rozgrywanej tamże gry dwoma kośćmi, które muszą odbić od przeciwległej ścianki, żeby rzut był ważny. Liczy się głównie suma uzyskanych oczek. Krupier trzyma bank, prowadzi grę oraz wypłaca wygrane. Przed każdym rzutem gracze mogą obstawić, że wypadnie suma równa 7, mniejsza od 7 lub większa od 7. Bank wypłaca wygrane: za "siedem" - 4:1, za "niskie" lub "wysokie" - 1:1. Zakłady przegrane są zabierane przez "bank".
 8. B3NT3R

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  odosobniony dzial na projekty fabularne pod org by sie przydal
 9. B3NT3R

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  szanuje
  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Mygon

   Mygon

   Jak instalujesz to wyłącz antywirus.

  3. Dysk lokalny (C:)

   Dysk lokalny (C:)

   Spróbuj GTA zaktualizować wchodząc wpierw  przez normalne GTA nie RAGE

  4. B3NT3R

   B3NT3R

   Ano, dziękówa.

    

 10. B3NT3R

  Dewastacja w Swiftt Pub

  * Owszem, wszyscy z nich byli notowani za drobne przestępstwa zatem policja nie mogła mieć kłopotu w ich utożsamieniu.* * Nie sądzę by mieli taką wiedze. Wobec tego zeznania świadków opierały się tylko i wyłącznie na wyglądzie oraz posturze mężczyzn. Nie wykluczając tego, czego kamera nie zdołały uchwycić.* * Motocykle jak i jedno z aut były i pozostają niezarejestrowane. - brak wyróżniających cech.*
 11. B3NT3R

  Night Rebels Motorcycle Club

  *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** https://forum.lsvrp.pl/threads/dewastacja-w-swiftt-pub.1301/
 12. B3NT3R

  Dewastacja w Swiftt Pub

  * Dnia 30/10, koło godziny 22 doszło do demolki klubu Swiftt Pub w samym centrum miasta. Pod klub podjechały dwa motocykle typu rat-bike oraz jedno auto rat-loader. W rozboju brało udział czterech potężnych mężczyzn. Nie byli zamaskowani zatem można wywnioskować z obrazu kamer czy też zeznań świadków iż sprawcami byli: Hartley Caldwell który miał na sobie skórzaną kamizelkę z logiem klubu motocyklowego Night Rebels 1% na plecach oraz naszywką SGT.AT ARMS. Paul Klucinsky z kamizelką aczkolwiek inna naszywką a mianowicie PROSPECT. Ernest Vincent z identycznie podobna kurtka co Paul a także Douglas McKeever posiadał kamizelkę innego klubu THE LOST MC 1% z naszywką MEMBER. Na dodatek dwóch z nich miało kije baseball (Hartley i Paul). Mężczyźni po zaparkowaniu pojazdów przed klubem bez chwili zastanowienia wbiegli do lokalu demolując go doszczętnie. Skandowali wówczas głośno nazwę klubu NIGHT REBELS. Ewidentnie było widać iż nie skupiali się na zarobku bowiem nic nie zostało skradzione. Zrujnowali cały lokal po przez zniszczenie wszelakich naczyń, drogo cennych trunków, stołów, krzeseł czy choćby sprzętu audio i tym podobnych sprzętów elektronicznych. Osoby będące wówczas w lokalu nie mogły uniknąć obrażeń ponieważ napastnicy bez opamiętania uderzali w co/kogo popadnie. Po chwili grozy impulsywnie wybiegli z pomieszczenia i odjechali w po różne strony. Kamery mogły zarejestrować trasę ucieczki która kończy się na obrzeżach Los Santos.
 13. B3NT3R

  Night Rebels Motorcycle Club

  *** *** *** *** *** *** *** *** ***
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności