Skocz do zawartości

arti

Donator
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

13611

Reputacja

187 Dobra

O arti

 • Urodziny 10/13/1940

Ostatnie wizyty

1324 wyświetleń profilu
 1. arti

  Werka Drajwerka

  jutro o 17 u mnie
 2. arti

  Komentarz bez like wygrywa!

  nie trudno o like z taka trescia
 3. arti

  Unnamed

  nie zesraj sie
 4. arti

  [Skarga/Will_Anderson, Jacob_Rightwill, Jhon_Kane] mrmaxeee

  No to odrzucam ze względu na brak dowodoów.
 5. arti

  [Skarga/Will_Anderson, Jacob_Rightwill, Jhon_Kane] mrmaxeee

  Masz jeszcze jakieś dowody? Na ssie widać tylko nieprawidłowe /me i to, że masz BW.
 6. KIEROWNIK

  Imie i nazwisko: Dajana Hugos

  Telefon kontaktowy: 

  592374

  Poprzednie doświadczenie na podobnym stanowisku: bez doświadczenia, alę szybko przyswajam wiedzę 

  Skończone szkoły, kursy: gastronomia oraz hotelarstwo
  Krótka notka o sobie: Jestem sympatyczną kobietą, szukającą dobrej posady, mając spore ambicje zabłyszczeć w karierze.

  PS. ((kiedyś już grałam jako kierownik restauracji w gta sa, JAK NIE POTRZEBUJESZ NA KIEROWNIKA PROSZE PRZYJMIJ NA BARMANA))

 7. Gdybyście wszyscy przestrzegali regulaminu i grali zgodnie z zasadami to byście nie widzieli problemu, bo by Was po prostu nie dotyczył. Kara jest od tego, że ma być dotkliwa i w zamierzeniu zapobiegać kolejnym przypadkom złamania regulaminu.
 8. arti

  [Skarga/allrunner] NoobDMG

  Źródło Oprócz tego przyznanie się do winy i okazanie skruchy, myślę że ostrzeżenie słowne wystarczy.
 9. arti

  [KLUB] Amnesia Club

 10. witam, mam pytanie. czemu pan pisze polskie znaki na forum, a w grze już nie????

  1. Kalafior.
  2. arti

   arti

   bo mi nie działają w grze prosze pana :( 

    

 11. arti

  [HP] Syndicate

  Cześć, otwieramy Housing Project dla osób które chcą pograć z naszą organizacja. Drogi do dołączenia są dwie, pierwsza jest to ta łatwiejsza, przez forum - piszecie aplikacje wg. poniższego wzoru a osoba odpowiadająca za Housing Project albo je zaakceptuje albo nie. Drugą opcją na dostanie się jest gra tylko i wyłącznie IC, pomimo braku aplikacji zasady które obowiązują takie osoby (FCK/FCJ) są takie same. Jak długo musicie grać w HP aby dostać się do organizacji? - nie mamy ustalonego czasu, wszystko zależy od tego jak potoczy się rozgrywka oraz od tego jaki poziom będziecie sobą reprezentować. Pod HP podłączony jest nasz biznes, Amnesia Club, to właśnie tam będziecie na początku najwięcej pracować, po prostu jako ochroniarze. Wymagania: Kultura osobista Discord Nienaganna opinia Znajomość podstawowych zagadnień RP Czas na grę Aplikacje składacie w tym temacie, powodzonka Housing projectem zajmuje się @Mxsi, do niego wszystkie ewentualne pytania. Z racji jego ograniczonej aktywności w środku tygodnia ja z @Axonis czasem się będziemy wtrącać.
 12. arti

  [Skarga/qteng] M1K1

  Zamykam do czasu rozpatrzenia, jak ktoś ma coś do dodania to zapraszam na PW, wkleję.
 13. ** Przeglądając lokalne ogłoszenia o prace mógłbyś/mogłabyś natrafić na ogłoszenie... ** Nowo otwarty klub Amnesia poszukuje pracowników na stanowisko managerskie, kierownicze oraz jako barman/sprzedawca. Mieścimy się na przeciwko sklepu z ubraniami, zaraz obok warsztatu WSC. Wszelkie aplikacje prosimy wrzucać korzystając z przycisku "Aplikuj" na samym dole lub po prostu przyjść i pogadać do klubu w godzinach otwarcia. ** Po naciśnięciu przycisku "Aplikuj" pojawiły się dwie opcje aplikacji, kolejno po kliknięciu na odpowiednią wyświetlił się formularz do wypełnienia. ** ((po prostu wysyłacie wypełniony wzór na moje PW))
 14. arti

  [Skarga/Kacperere] Kartku

  Tam gdzie jej miejsce - ukryta za zlamanie regulaminu. Każdy kolejny post osoby niepowiązanej będę karał podwójnie.
 15. arti

  [KLUB] Amnesia Club

  Amnesia Club - Założony pod koniec czerwca bieżącego roku przez dwójkę inwestorów. Lokal powstał z myślą o zjednoczeniu społeczności miasteczka Paleto Bay - konkretniej chodzi o miejsce w którym każdy obywatel może przyjść po ciężkim i długim dniu w pracy aby wypić z innymi w tych samych butach. Sam klub jest otwarty od wczesnych godzin wieczornych do późnych godzin nocnych. Wnętrze klubu jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, dzięki dużej powierzchni lokalu oraz parkingu jest w stanie pomieścić większość zainteresowanych, bez generowania tłoku. Jednym z założeń klubu jest regularna organizacja większych imprez mających na celu pomoc w wypromowaniu się lokalnych artystów poprzez występ przed większą publicznością, jak i zapewnieniu dobrej zabawy dla obywateli poprzez możliwość zobaczenia ich lokalnych idoli nie tylko na internetowych klipach. Lokal sam w sobie oferuje także wynajem swojej obsługi jak i miejsca na prywatne imprezy. Klub będzie podpięty pod Housing Project organizacji SYNDICATE, to właśnie tutaj będziecie mogli nas najczęściej spotkać, pograć z nami czy po prostu porozmawiać o interesach. Jak wyżej wspomnieliśmy, z czasem gdy zacznie przybywać lokalnych artystów, będziemy chcieli ich zapraszać do siebie aby pograli trochę na żywo.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności