Skocz do zawartości

Dalton

Supporter
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

20619

Reputacja

184 Dobra

7 obserwujących

Ostatnie wizyty

1263 wyświetleń profilu
 1. Dalton

  Zniknięcie pojazdów z /v

  BCSO otrzymało zezwolenie od opiekuna frakcji jak Kuba wspomniał, Nicziro zaś przekażę, aby zawarł to w regulaminie w dość widocznym miejscu, coby nikt nie spotkał się z podobnym problemem.
 2. W akcje strzelania, a później użalania się nad losem swojej postaci, czy przypadkiem się mylę? Niebawem otrzymacie pełną odpowiedź, wszystko robione było pod młotkiem administratora, więc nie ma o co walczyć w obecnej chwili.
 3. Dalton

  #029 - Los Santos, przenosiny

  W przypadku usunięcia super-pojazdów zastosowano przy refundacji stare ceny, więc bez nerwów. : )
 4. Dalton

  #029 - Los Santos, przenosiny

  Restart? Jak mniemam chodziło o zamknięcie. Miejsce rozgrywki samo z siebie na komendę wracamy do santos! się nie przeniesie.
 5. Dalton

  Refund pojazdów

  UID pojazdu: 7732, 8403 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*: UID pojazdu: 4935 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*:
 6. Dalton

  Refund domków z Paleto Bay oraz Sandy Shores

  Właściciel domu (UID postaci, nick): 9887, Richard Barksdale Grupa na który jest podpisany + dowód z panelu na bycie liderem grupy: Screen domku wraz z blipem:
 7. Dalton

  [OCHRONA] Gruppe Sechs [REAKTYWACJA]

  Temat wyczyściłem, przypomnę, że to aplikacja a nie dział dyskusję. Prosiłbym o uszanowanie wszystkiego i nie tworzenie kolejnej burzy; dostaną zgodę to będą grać i nic nie zmieni ich podejścia. Co do ochrony, o ile zorganizujesz ją fajnie i nie będziesz przyjmował byle kogo z ulicy to jak najbardziej chciałbym zobaczyć ją w Twoim wydaniu.
 8. Dalton

  Problem z logowaniem

  @Darek
 9. Dalton

  Respawn Pojazdów

  Report wystarczy, ekipa ci pomoże.
 10. *Po wewnętrznych konsultacjach w biurze szeryf postanowił przyznać ochronę najważniejszym osobom w mieście oraz osobom ze statusem zagrożonych. W miasteczku pojawiły się dodatkowe radiowozy - ochrona do odwołania i całodobowo stoi pod Weazel News, Urzędem Miasta, Sądem, szpitalem w którym leży Hank Doyle oraz pod domem Hanka. Ochronę osobistą otrzymał burmistrz miasteczka, jego zastępca i znani pracownicy administracyjni, którzy mogliby być narażeni na odwet ze strony GIRRRLIES. Dodatkową ochronę otrzymał świeżo zaprzysiężony Prezes Sądu Stanowego Simon Hobart, a pod jego domem postawiono radiowóz nieoznakowany. Pod domem sgt. Doyla również stoi radiowóz nieoznakowany i oznakowany, jest pilnowany przez 4 funkcjonariuszy z kamizelkami taktycznymi i karabinami automatycznymi. Osoby wchodzące do szpitala przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę osobistą, wszystkie wejścia są zabezpieczone. Sąd został zamknięty dla cywili, a Urząd jest pod nadzorem i również nie można wejść do środka bez kontroli osobistej.*
 11. Dalton

  Szukam ludzi do poważnej gry

  Temat został wyczyszczony z wszelakich obelg, czy reszty bezwartościowych, prowokujących i dziecinnych postów; proszę o zachowywanie należytej kultury na forum.
 12. Dalton

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Mamy jeszcze co poprawić, a Wasze pozytywne komentarze są najlepszą motywacją do tego, żeby nie przestawać i zarzucać poprzeczkę coraz wyżej. Dołożymy wszelkich starań, żeby każdemu grało się zarówno miodnie jak i z truskawą na torcie; niebawem wszelkie problemy zostaną wyeliminowane i nikt nie będzie czuł się poszkodowany po interakcji z nami. Należy jednak zwrócić uwagę, że odgrywamy jakieś emocje i humorki postaci, dlatego niekiedy po prostu natkniemy się na głupią, czy chamską odpowiedź ze strony zastępcy. Myślę, że nie trzeba z tym od razu lecieć na forum, a skierować sprawę do @Wilka w stosownym temacie.
 13. Dalton

  Problem ze zniszczonymi pojazdami

  W 3.0 problem zostanie z pewnością rozwiązany, na ten moment chcąc czy nie musicie korzystać z pomocy supportu pisząc skromne zgłoszenie na ten temat.
 14. Dalton

  Pozwolenie na broń

  Wyjaśnione przez Sawke Sawunie.
 15. Dalton

  Trailer Park Boys

  Screenów może Wam nie wstawię, ale bardzo długo po rozegraniu czegoś nie odczułem swego rodzaju niedosytu i wirtualnej chęci powrotu do danego miejsca w gierce, żeby coś jeszcze dograć. Dzięki za przywrócenie myśli, że w dzisiejszych interakcjach jednak się da.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności