Skocz do zawartości

Kokoniskoo

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

2050

Reputacja

46 Normalna

4 obserwujących

O Kokoniskoo

 • Tytuł
  Pomidorowy
 • Urodziny 05/25/1990

Ostatnie wizyty

600 wyświetleń profilu
 1. Kokoniskoo

  ** Dnia 15.04.2018 o okolicach godziny 0:14 doszło do...

  ** 7. Jaki jest dokładny wykaz skradzionych części przekazany przez właściciela? 8. Jak to możliwe, że jechali bez tablic rejestracyjnych i nie zostali "zdjęci" przez żaden patrol z tak licznych służb w takim stanie?** ((Pytania są tutaj zadawane na bieżąco, a zgodnie z zasadami Role Play, musicie na wszystkie odpowiedzieć zgodnie z prawdą. Nie sądzicie chyba też, że informacje nt. śledztwa będą podawane. Nie ma takiej możliwości ze względu na charakter tej akcji, a cały opis zostanie umieszczony przy zakończeniu sprawy. Decyzja nt. umiejscowienia kamer powinna również pozostać w gestii ekipy.))
 2. Kokoniskoo

  Ekipa serwera

  Awanse na poziom 4. Supportu: KasiuLa Rukol Kokoniskoo qteng i na poziom 3.: Daltonisko
 3. Kokoniskoo

  ** Dnia 15.04.2018 o okolicach godziny 0:14 doszło do...

  **W chwilę po włączeniu się alarmu w mieście można było usłyszeć syreny pojazdów uprzywilejowanych, które zbliżały się na miejsce zdarzenia. Na miejscu szybko zaroiło się od migających świateł radiowozów z Paleto Bay Sheriff's Office. Gdy niebawem ucichły wszelkie syreny, radiowozy otoczyły budynki, a kompetentni do tego funkcjonariusze przeprowadzili pierwszy wywiad ze świadkami, padła dyspozycja o wejściu do środka. Uformowana szybko grupa funkcjonariuszy z bronią długą i krótką powoli weszła do budynku. Pozostali zabezpieczyli miejsce taśmami opisanymi "POLICE LINE DO NOT CROSS". Po chwili sytuacja się uspokoiła, funkcjonariusze pozostali by zabezpieczyć miejsce. Wyraźnie na coś oczekiwali. Po dłuższym czasie na miejsce wjechał spory SUV i furgonetka. Wysiedli z niej ludzie w nieco innych mundurach, trzymając w ręku torby i walizki. Technicy przystąpili do zabezpieczania śladów. Na miejsce ściągnięto również właściciela/i. Dowódca zespołu prowadzącego dochodzenia wydał dyspozycje zabezpieczenia nagrań monitoringu miasta i dróg w pobliżu, oraz odnalezienie w promieniu kilku kilometrów monitorowanych obiektów. Właściciel dostarczył listę skradzionych przedmiotów z ich opisem.** ** 1. Jaka była trasa pojazdów przed i po zdarzeniu. Skąd, dokąd i którędy się poruszały? 2. Czy w pojazdach mężczyźni również byli zamaskowani? Co widać na monitoringu również drogowym wewnątrz pojazdów? 3. Czy w którymś miejscu tablice rejestracyjne zostały zamontowane lub odkryte? 4. Jakie zarejestrowano cechy szczególne pojazdów (różne charakterystyczne elementy, uszkodzenia, koła, naklejki, ozdoby, elementy wewnątrz)? 5. Czy na miejscu zostały pozostawione ślady opon? Czy to poprzez poślizg na asfalcie, czy wjazd na teren piaszczysty (nawet "kałużę" piasku przy drodze)? 6. Co stało się ze skradzionymi częściami? Jaka była ich dalsza droga? Dokąd trafiły? **
 4. Kokoniskoo

  Plantersville846

  Nawet ja się załapałem. Fajnie gracie. Oby tak dalej! Powodzenia
 5. Kokoniskoo

  Green Pharmacy

  Myślę, że pomysł bardzo fajny, jeżeli zostanie to ładnie oskryptowane. Doda trochę smaczku w mieście. Tylko te ciasteczka, to trochę jak z czeskiego sklepu przygranicznego. Można by było wprowadzić jeszcze inne zależności. Szpital, FD, jakieś apteczki, itd. Powodzonka!
 6. Kokoniskoo

  Ghost 7

  Ja proponowałbym skupić się bardziej na treści niż na czcionce, Panowie. Widać, że kolega włożył w to sporo pracy i w zasadzie ciekawie to wygląda. O ile nie będzie przegięcia w żadną ze stron, to powinno być dosyć ciekawe. Finalnie to nie aplikacja, a gra IC będzie najważniejsza.
 7. Kokoniskoo

  Ekipa serwera

  Wśród @Supporter wpadły awansiki na lvl 3: Hubus Wiesiu Rukol Grzywa KasiuLa Kokoniskoo Dabby qteng No i Daltonisko na lvl 2.
 8. Kokoniskoo

  #023 - Aktualizacja 1.43, a start serwera...

  Dzisiaj był naprawdę niesamowity kocioł. Mimo mobilizacji całej ekipy ciężko było zapanować nad wszystkim, a część rzeczy nieoczekiwanie się skomplikowała. Wszyscy uwijają się jak w ukropie, żeby jak najszybciej doprowadzić to do porządku i uruchomić wszystkie funkcjonalności, a wtedy zająć się już pracą nad nowymi. Bądźcie cierpliwi i postarajcie się raczej pozytywnie motywować developerów, bo naprawdę warto.
 9. Kokoniskoo

  #023 - Aktualizacja 1.43, a start serwera...

  Będzie start, Panowie. Jeszcze chwilkę cierpliwości. Już zaraz ruszamy!
 10. Kokoniskoo

  #023 - Aktualizacja 1.43, a start serwera...

  Start już za niewiele ponad 3 godziny.
 11. Kokoniskoo

  Problem z Rage Multiplayer

  Próbowałeś uruchomić "jako Administrator"?
 12. Kokoniskoo

  Plantersville846

  To chyba nieco zbyt daleko idące porównanie. Trochę nie ta gra i typ rozgrywki. A chłopaki, mam nadzieję, fajnie to poprowadzą, nie będą naśladować rozgrywki innych gier, która nie powinna znaleźć się tutaj i zrobią to rozsądnie. Powodzenia i może do zobaczenia w gierce już niedługo.
 13. Kokoniskoo

  [P] Paleto 4x4

  Może wyjść z tego też ciekawy temat na współpracę z innymi grupami i firmami. Mam nadzieję, że z tej strony też uda się to rozwinąć i będzie to coś, co będzie miało duży udział w nakręcaniu życia w Paleto i spowoduje, że w miasteczku nie tak cicho.
 14. Kokoniskoo

  Problem z logowaniem.

  Wpisujesz dokładnie wielkie litery i znaki specjalne? Może masz w haśle polskie znaki?
 15. https://forum.lsvrp.pl/threads/paleto-bay-sheriffs-office-temat-dyskusyjny.1853/

  1. Ornitolog

   Ornitolog

   kiedy jakaś rekrutacja?

  2. Kokoniskoo

   Kokoniskoo

   Trzeba obserwować odpowiedni dział ;)

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności