Skocz do zawartości
Nowy punkt regulaminu Dowiedz się więcej... ×

Katsuru

Supporter
 • Zawartość

  354
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6491

Reputacja

345 Świetna

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Katsuru

  Zmiana cen pojazdów

  Wszyscy by chcieli już LS
 2. Katsuru

  Dziewicze spotkanie z LSVRP

  Ogólnie to polecam kupić GTA V, znajdziesz po taniości i na prawdę warto wydać te 50-100 złotych. A jak nie, to możesz ewentualnie wybrać jeden z tych kilku sposobów: 1. Spróbować jakoś uruchomić pirata z najnowszym patchem do GTA V (Nie wiem czy znajdziesz, a jak znajdziesz to pograsz tylko do czasu, aż R* nie wypuści czegoś nowego do online) 2. Kupić konto ze zbanowanym Gta Online - Można mieć zbanowane, wystarczy oryginalna wersja gry. 3. Pożyczyć od kolegi konto? 4. Kupić współdzielone konto steam za 1zł i grać, ale problem jest taki, że jeżeli ktoś z tym samym kontem również będzie grał na LSVRP i dostanie bana, to tobie też powinno bana wlepić. Banowanie konta blokuje również dostęp do serwera dla konkretnego social club ID. Także ryzykowna opcja.
 3. Katsuru

  La Antonio Pizza

  Mój Bob Redbone mógłby klinować. W jeden dzień tacos i burrito a w drugi pizzerka Fajność
 4. Katsuru

  Zmiana cen pojazdów

  Z mojego punktu widzenia lepiej jest dać osobie mniejszy pojazd, którym zrobi mniej szkód. Takie w/w zachowania są przez nas bardzo mocno piętnowane srogimi blokadami prowadzenia pojazdów.
 5. Katsuru

  Zmiana cen pojazdów

  Rower/skuter - Tym nie uciekniesz przed PD a Paleto nie jest takie wielkie, żeby rowerem nie przedostać się na drugą stronę w 2 minuty.
 6. Katsuru

  Zmiana cen pojazdów

  Ja na przykład z chęcią wyrzuciłbym zardzewiałego emperora. Większość ludzi używa tego samochodu do odwalania. Nie powinno być tak, że wchodząc na serwer z kolegą od buta możecie sobie kupić autko i odwalać uciekając przed PD.
 7. Katsuru

  Nie mogę wejść do kreatora postaci

  Naprawione po restarcie, napisz na /report żeby Cie wrzucono do kreatora
 8. Katsuru

  [31/05/18][P] Surge

  **Aukcja została zamknięta z powodu daty niezgodnej z regulaminem**
 9. Katsuru

  [P] Outsiders

  Fajność
 10. Katsuru

  Angels in Hell - Paleto Bay MC

  Fajność
 11. Katsuru

  Wincyj opisów.

  https://lsvrp.pl/index.php?app=lsvrp&module=payment&controller=main&do=services Możliwość zmiany koloru opisów postaci (zmiana globalna) Zwiększony limit zapisanych opisów Twojej postaci
 12. Siemka! Zaczynamy drugi tydzień z konkursem na screen tygodnia na serwerze Bożym LSVRP.PL! Cała sprawa polega na tym, że wy wrzucacie najbardziej klimatyczny waszym zdaniem screen (Nie ważne czy z czatem, czy bez), a społeczność głosuje przez tydzień na najlepszy z wysłanych. Po całym "głosowaniu", na koniec tygodnia screen wpada na naszą tablice na profilu Facebook (https://www.facebook.com/LSVRPpl/) z nickiem autora! Czas start! Konkurs do 20.05.2018!
 13. Katsuru

  Propozycje

  Bardzo dobra popozycja, niektóre rzeczy można zorganizować tak właściwie od buta. LS-Stories zajebało z lsvrp pomysł na zdarzenia losowe do Celebrity Project - Nawet creditsów nie dostałem
 14. Zamykanko, dzisiaj screeny wylądują na FB!
×