Skocz do zawartości

Katsuru

Supporter
 • Zawartość

  467
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9011

Reputacja

464 Świetna

5 obserwujących

Ostatnie wizyty

2150 wyświetleń profilu
 1. Katsuru

  [GRA/Axonis] Kabas

  Odrzucam
 2. Katsuru

  [FORUM/Dalton] hentai!

  Akceptuje
 3. Katsuru

  [FORUM/Dalton] DRETOXXX

  No grają. Akceptuje
 4. Katsuru

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Żeby nie było. South Los Santos z gta v nie można mylić z brudnym South Central z zakurzonego GTA:SA - Owszem, są tam strefy gangowe, ale jest też główna droga prowadząca przez trzy dzielnice, na której znajdziemy pełno marketów, sklepów klubów i tak dalej. Ot taka "strefa neutralna" dla cywili i gangów
 5. Katsuru

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Okej chłopaki. To nie tak, że nie dyskutowaliśmy w administracji tego scenariusza, właściwie cały czas dyskutujemy, ale na etapie "planowania" natrafiliśmy na kilka trudniejszych kwestii i jeszcze nie wiemy jak je rozegrać, za pozwoleniem czerwonych mogę wam przedstawić jak we wczesnej fazie wyglądał nasz plan przeniesienia i na czym stanęliśmy. 1. Miejsce rozgrywki dla nie-gangów i klasy wyższej: Tutaj zdania były podzielone podczas ostatniej waszej propozycji. @Sylwester chciał, aby to sławne "centrum" było ulokowane na Rockford Hills, czyli dosyć daleko od planowanego głównego miejsca rozgrywki (South Los Santos) Naszym pomysłem jest umieszczenie tego centrum w tym miejscu Po pierwsze - Zmniejszamy dystans potrzebny do przemieszczenia się z punktu A do punkty B i pozwolimy na płynne mieszanie się ludzi, co będzie skutkowało w mamy nadzieje większej ilości interakcji między wami. 2. Gra w interiorach. Gra w interiorach powoduje powstanie tego całego miasta duchów. Niby mamy 100 osób na serwerze, a ulice i tak są puste. Ludzie grają w domach, tego im nie możemy zakazać, ale mamy kilka pomysłów na wyciągnięcie ludzi z restauracji i warsztatów. (Nie wiem jeszcze na ile to będzie możliwe, jeśli chodzi o warsztaty, to tylko idea) Po pierwsze - Jeżeli chcemy założyć biznes gastronomiczny, to musimy liczyć się z kosztami. Jeżeli nie macie za dużo pieniędzy, a chcecie założyć biznes - Kupujecie po taniości Foodtruck albo dwa (I tani budynek magazynu gdzieś w dokach do zamawiania żarcia) i stajacie sobie w dowolnym miejscu o dowolnej godzinie sprzedając żarcie z samochodzika. Jeżeli macie więcej kasy i celujecie w droższe dania i selekcjonujecie klientów, możecie zamiast foodtrucka kupić budynek biznesowy, w którym będziecie sobie kreaować jaką wam się tam podoba restauracje. Po drugie - Los Santos oferuje wiele "objectpacków" warsztatów. Chodzi o to, że na świeżym powietrzu mamy postawione rampy i półki z narzędziami. Zamiast interiorów biznesy warsztatów mogłyby dostać strefy, na których w VW 0 będą mogły dokonywać napraw dla klientów. To najpopularniejsze typy biznesów "zamykające" graczy w interiorach, dlatego dla nich powstały te pomysły. Jeżeli macie swoje pomysły co do likwidacji "miasta duchów" to rzucajcie je niżej, będziemy czytać stale ten temat.
 6. Katsuru

  [GRA/Axonis] Holy

  Akcept, blokada wszystkich postaci i wpis do książeczki ostatniej szansy.
 7. Katsuru

  [GRA/AdamiX] KSURIX

  Zaakceptuje to. Usuniemy Ci wpis z logów, jeżeli dalej masz AJ to zgłoś się do kogoś w grze, żeby Ci zdjął. Jak coś to podrzuć tej osobie link do apelacji.
 8. Katsuru

  Problem z logowaniem

  @Kajak czy twoje konto social club jest używane tylko przez Ciebie?
 9. Katsuru

  [GRA/Sawka]Watykańczyk

  Chyba sobie żartujesz. Odrzucam i nie apeluj drugi raz.
 10. Katsuru

  [GRA/Axonis] Kabas

  W twoim przypadku nie będzie unbana. Przede wszystkim przez to, że próbowałeś zrobić nas w balona i myślałeś, że przez kupienie drugiego konta R* i stworzenie nowego na forum obejdziesz karę.
 11. Katsuru

  [GRA/Axonis] Boryseu

  Jako, że nie wykazałeś się aż taką bezmyślnością jak twój kolega, to dostaniesz ostatnią szansę. Blokujemy Ci wszystkie postacie i masz szansę zacząć jeszcze raz od początku. To ostatnia szansa.
 12. Katsuru

  Regulamin apelacji

  Zmiana w regulaminie, apelować można tylko od AJ równego lub większego niż 120 minut.
 13. Katsuru

  [DISCORD/Nicziro] Kabas

  Chyba sobie żartujesz.
 14. Katsuru

  [GRA][Nicziro] - Sisha

  Odrzucam jak coś.
 15. Katsuru

  [GRA][Nicziro] - Sisha

  Dobra, starczy. Dajcie mi to wszystko przeczytać, bo tak szybko postami sypiecie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności