Skocz do zawartości
Nowy punkt regulaminu Dowiedz się więcej... ×

BugCatcher

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

0

Reputacja

34 Normalna

O BugCatcher

 • Urodziny 13.03.1997

Ostatnie wizyty

519 wyświetleń profilu
 1. wruciłem z banicji

  1. Chudy

   Chudy

   Siema kumplu :D

 2. cześć kumplu

 3. siema co tam koledzy

 4. [b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/2118-bugcatcher/ [b]Rodzaj kary: [/b] Nie mam pojęcia. [b]Powód nałożenia kary:[/b]Tez nie wiem. [b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Wczoraj toczyła się zawzieta dyskusja dotycząca regulaminow działów IC. Jako iż administracja w ogóle nie była skłonna do dyskusji napisałem użytkownikowi Sylwester aby przestał walczyć z wiatrakami bo to nie ma sensu. Administrator Shivson wyrzucił mnie wtedy z discorda. Ewidentnie widać w tej sytuacji karę nadana z powodów moich poprzednich kar na forum mimo iż na discord nie złamałem ani jednego podpunktu regulaminu. Prosiłbym tak jak w moim drugim temacie apelacyjnym o wytłumaczenie interpretacji na podstawie której dostałem według mnie niesluszna karę.
 5. [b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/2118-bugcatcher/ [b]Rodzaj kary: [/b] 4 Permanentne Warny [b]Powód nałożenia kary:[/b] "Prowokacje OOC w temacie IC, z którym użytkownik nie jest w żaden sposób związany. Tworzenie sztucznych sporów." [b]Członek ekipy nakładający karę:[/b] Kokoniskoo [b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Siemka, chciałem apelować od mojej kary gdyż jest ona według mnie totalnie nie słuszna. W żadnym miejscu nie sprowokowałem nikogo, po prostu wyjaśniłem przyjacielowi Rukolowi o tym, że wypowiada się OOC w temacie IC (za co ja otrzymałem karę), i że wyłożył szybką linijkę odegrania akcji IC tak aby nie było się do czego przyczepić. Post rukola był bardzo śmieszny, gdyż sam odegrał akcję na którą nie miał popartych dowodów, a przy okazji złamał jeden z podpunktów regulaminu serwera i do tego wymagał od OP pokazania screenów z odegrania (czyli - tego samego czego on nie zawarł w swoim poście). To nie jest pierwszy post w którym Rukol odwołał się OOC w temacie IC, dlatego też chciałem mojemu najlepszemu koledze wytłumaczyć, że jest to śmieszne i tego typu postami tylko spami. W całym tym temacie prowokację zauważyłem tylko w poście Rukola, jedyne co mogę sobie zarzucić to jest głupie złapanie się na prowokacje, oraz post w którym umieściłem samą treść OOC za którą przepraszam. Jednak nie uważam aby mój nachalny wybryk był na tyle okropny abym został ukarany czterema permanentnymi warnami. Nie wyciągnięta żadna odpowiedzialność od Rukola za komentarz OOC w dziale IC: KLIK Skoro regulamin mówi, że w przypadku prowokacji do kar pociągane są obie strony, to dlaczego Rukol nie otrzymał w takim razie również kary? Rozumiem teraz wasze argumenty, o moich pozostałych karach ale przypominam, że odwołuję się tylko od kary nadanej przez przyjaciela Kokoniskoo i prosiłbym nie patrzeć na tą apelacje przez pryzmat moich poprzednich słusznych kar. Pozdrawiam. Prosiłbym jeszcze jeśli można o nie odrzucanie tej apelacji rzucając typowe: /Odrzucam/. Tylko o ewentualne wytłumaczenie słuszności mojej kary. Gdyż w regulaminie jest zapisane, że administracja może interpretować regulamin dowolnie to z chęcią bym się zapoznał z waszą interpretacją.
 6. BugCatcher

  ** Dnia 15.04.2018 o okolicach godziny 0:14 doszło do...

  ((masz jakieś ssy z odegrania nietoperzy? Regulamin kategorycznie zabrania wcielania się w zwierzęta, chyba będziemy to musieli wyjaśnić w skardze)) ((edit down: przepraszam, up: cały czas czekam na screeny rukol))
 7. halo @Darek od ilu ostrzeżeń ban bo nie wiem kiedy zamknąć morde

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Kokoniskoo

   Kokoniskoo

   W każdej chwili, jeśli sobie tego życzysz. :)

  3. BugCatcher

   BugCatcher

   Ciebie się pytałem facet? 

  4. Kokoniskoo

   Kokoniskoo

   Nieistotne. Piszesz publicznie. ;)

 8. **Użytkownik o nicku M1sH4 dodał komentarz:** Świetny produkt, ewidentna wizytówka Paleto Bay. Ja dolewam wódkę bulgakov codziennie do herbaty na śniadanie i do whisky na kolacje.
 9. Jest na serwerze ktoś kto gra księdza? Lub ktoś kto epizodycznie by taką postać odegrał?

 10. BugCatcher

  Minimalizacja forum

  Świetny pomysł nic nie zmieniać i namawiać graczy do wejścia na serwer tematami na forum tylko po to by weszli. Sorry ale gadasz totalne bzdury. To że należy przeczyscic forum z bzdet to fakt, a moja propozycja dotyczy tylko tego co wypadałoby wyrzucić.
 11. BugCatcher

  Minimalizacja forum

  Ale tymczasem jest ich 40 więc przyjmijcie ten fakt na klatę i dopiero z czasem rozwijajcie forum. Aktualnie taki spam informacji na głównej stronie jest w ogóle nie potrzebny, poza tym "Playerbase" sie nie zmieni jeśli już na starcie są straszeni przesytem tych informacji.
 12. BugCatcher

  Minimalizacja forum

  Siemka, wychodzę z taką propozycją aby zminimalizować natłok informacji (w większości przypadków zbędnych) poprzez usunięcie niektórych działów z forum. Serwer jest dla 40 graczy, a każda najmniejsza sekcja roleplay ma miliard swoich poddziałów. Moje propozycje: -Usunięcie działu a'la przekierowanie do ściągnięcia ragemp (wielka notka jest z prawej strony na pasku bocznym) -usunięcie przekierowań na encyklopedie oraz do kanału discord (zamiast tego zrobić jakieś małe buttony np wraz z informacją o pobraniu klienta rage mp na pasku bocznym) -schowanie działu publikacji dotyczących rozgrywki do poddziału informacji (jak już wspomniałem serwer ten jest dla 40 graczy i nie wyobrażam sobie żeby był potrzebny cały oddzielny dział jak narazie dla jednego tematu) -usunięcie działu rekrutacji na moderatora (takiej rangi przecież nie ma) -wywalenie całego podforum branży rozrywkowej (dodatkowy śmieć obrzydzający estetykę porządnego forum) -dodanie jednego działu np Internet i schowanie do niego przekierowania na liveinvadera, usunięcie poddziałów bleetera i snapmatica, zamiast tego dodanie np tagów żeby każdy temat był oznaczony jako konkretny social Jest to luźna propozycja, wydaje mi się po prostu że jest za dużo tego wszystkiego nawalone na główną stronę forum. Zrozumiałe byłoby to w momencie w którym serwer przyciągałby więcej graczy do wspólnej gry. Ale w takiej sytuacji minimalizm jest kluczem do braku dezinformacji. Pozdrawiam. @Nicziro fajnie by było też edytować temat w dziale eventów
 13. BugCatcher

  Duty w panelu grupowym

  Siemka, moją propozycją jest opcja dodania tygodniowej sumy przesiedzianego duty w danym biznesie. Wygodniej byłoby wtedy obsługiwać pracowników wydając im odpowiednie premie za nadgodziny w ciągu tygodnia. edit, logi operacji na pieniądzach też byłyby w porządku
 14. BugCatcher

  Komenda .idz

  @up: Nie można w takim razie zrobić jakiegoś skryptu który po wpisaniu danej komendy po prostu odczytuje klawisz W?
 15. BugCatcher

  LSVRP Q&A

  @up: unikatowe* Te całe event team to w ogóle działa?
×