Skocz do zawartości

BugCatcher

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

0

Reputacja

36 Normalna

O BugCatcher

 • Urodziny 03/13/1997

Ostatnie wizyty

952 wyświetleń profilu
 1. Wierzę ci bo jesteś ogar ziomek, ale oprócz ciebie na urlopie, jest jeszcze kilka w teorii "aktywnych" gmów którzy już od dawna powinni coś takiego zacząć wprowadzać. Bo na razie co słyszę od GMów to tylko: "No będziemy się za to zabierać, musimy to przegłosować" itd.
 2. To jest problem który już opisywałem dwa miesiące temu i wiedziałem że dojdzie do takiej sytuacji jak teraz. Rozwiązanie jest bardzo proste: Niech gamemasterzy zaczną wprowadzać otoczkę fabularną, poboczne wydarzenia i większe eventy serwerowe. Wtedy gracze zostaną ukierunkowani w jaki sposób mniej więcej prowadzić postać i wszyscy będą wiedzieć co mają robić na serwerze.
 3. cooles ale cie załatwili, mam nadzieje że axonis jak najszybciej wyleci ze swojej posady

  1. M1K1

   M1K1

   no gosciu, niewinna kara to podstawa widze tutaj huh

  2. BugCatcher

   BugCatcher

   mi to mówisz? ja powinienem zmienić nick na /skazany za niewinność/ znam twój ból bracie

 4. BugCatcher

  [FORUM/Kokoniskoo]BugCatcher

  Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/2118-bugcatcher/ Rodzaj kary: 4 Permanentne Warny Powód nałożenia kary: "Prowokacje OOC w temacie IC, z którym użytkownik nie jest w żaden sposób związany. Tworzenie sztucznych sporów." Członek ekipy nakładający karę: Kokoniskoo Wyjaśnienie sytuacji: Siemka, chciałem apelować od mojej kary gdyż jest ona według mnie totalnie nie słuszna. W żadnym miejscu nie sprowokowałem nikogo, po prostu wyjaśniłem przyjacielowi Rukolowi o tym, że wypowiada się OOC w temacie IC (za co ja otrzymałem karę), i że wyłożył szybką linijkę odegrania akcji IC tak aby nie było się do czego przyczepić. Post rukola był bardzo śmieszny, gdyż sam odegrał akcję na którą nie miał popartych dowodów, a przy okazji złamał jeden z podpunktów regulaminu serwera i do tego wymagał od OP pokazania screenów z odegrania (czyli - tego samego czego on nie zawarł w swoim poście). To nie jest pierwszy post w którym Rukol odwołał się OOC w temacie IC, dlatego też chciałem mojemu najlepszemu koledze wytłumaczyć, że jest to śmieszne i tego typu postami tylko spami. W całym tym temacie prowokację zauważyłem tylko w poście Rukola, jedyne co mogę sobie zarzucić to jest głupie złapanie się na prowokacje, oraz post w którym umieściłem samą treść OOC za którą przepraszam. Jednak nie uważam aby mój nachalny wybryk był na tyle okropny abym został ukarany czterema permanentnymi warnami. Wrzucam apelacje już po raz trzeci, gdyż pierwsza została wrzucona do odrzuconych bez żadnego wyjaśnienia, a druga została zamieciona przez ekipę poprzez ukrycie tematu. Pragnę przypomnieć że moją karą są 4 perm warny które jak sama nazwa wskazuje nie wygasają nigdy. Dostałem karę prawie, że na równi z banem sam nie wiem za co i od dwóch miesięcy ekipa mi nie chce wyjaśnić gdzie popełniłem (aż tak duży patrząc na karę) błąd.
 5. co tam bracie

  1. Kacperere

   Kacperere

   nic ciekawego, co tam?

  2. BugCatcher

   BugCatcher

   w porządku, działacie coś na serwerq?

 6. wruciłem z banicji

  1. Chudy

   Chudy

   Siema kumplu :D

 7. cześć kumplu

 8. siema co tam koledzy

 9. BugCatcher

  [Discord/Shivson]BugCatcher

  [b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/2118-bugcatcher/ [b]Rodzaj kary: [/b] Nie mam pojęcia. [b]Powód nałożenia kary:[/b]Tez nie wiem. [b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Wczoraj toczyła się zawzieta dyskusja dotycząca regulaminow działów IC. Jako iż administracja w ogóle nie była skłonna do dyskusji napisałem użytkownikowi Sylwester aby przestał walczyć z wiatrakami bo to nie ma sensu. Administrator Shivson wyrzucił mnie wtedy z discorda. Ewidentnie widać w tej sytuacji karę nadana z powodów moich poprzednich kar na forum mimo iż na discord nie złamałem ani jednego podpunktu regulaminu. Prosiłbym tak jak w moim drugim temacie apelacyjnym o wytłumaczenie interpretacji na podstawie której dostałem według mnie niesluszna karę.
 10. BugCatcher

  [FORUM/Kokoniskoo]BugCatcher

  [b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/2118-bugcatcher/ [b]Rodzaj kary: [/b] 4 Permanentne Warny [b]Powód nałożenia kary:[/b] "Prowokacje OOC w temacie IC, z którym użytkownik nie jest w żaden sposób związany. Tworzenie sztucznych sporów." [b]Członek ekipy nakładający karę:[/b] Kokoniskoo [b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Siemka, chciałem apelować od mojej kary gdyż jest ona według mnie totalnie nie słuszna. W żadnym miejscu nie sprowokowałem nikogo, po prostu wyjaśniłem przyjacielowi Rukolowi o tym, że wypowiada się OOC w temacie IC (za co ja otrzymałem karę), i że wyłożył szybką linijkę odegrania akcji IC tak aby nie było się do czego przyczepić. Post rukola był bardzo śmieszny, gdyż sam odegrał akcję na którą nie miał popartych dowodów, a przy okazji złamał jeden z podpunktów regulaminu serwera i do tego wymagał od OP pokazania screenów z odegrania (czyli - tego samego czego on nie zawarł w swoim poście). To nie jest pierwszy post w którym Rukol odwołał się OOC w temacie IC, dlatego też chciałem mojemu najlepszemu koledze wytłumaczyć, że jest to śmieszne i tego typu postami tylko spami. W całym tym temacie prowokację zauważyłem tylko w poście Rukola, jedyne co mogę sobie zarzucić to jest głupie złapanie się na prowokacje, oraz post w którym umieściłem samą treść OOC za którą przepraszam. Jednak nie uważam aby mój nachalny wybryk był na tyle okropny abym został ukarany czterema permanentnymi warnami. Nie wyciągnięta żadna odpowiedzialność od Rukola za komentarz OOC w dziale IC: KLIK Skoro regulamin mówi, że w przypadku prowokacji do kar pociągane są obie strony, to dlaczego Rukol nie otrzymał w takim razie również kary? Rozumiem teraz wasze argumenty, o moich pozostałych karach ale przypominam, że odwołuję się tylko od kary nadanej przez przyjaciela Kokoniskoo i prosiłbym nie patrzeć na tą apelacje przez pryzmat moich poprzednich słusznych kar. Pozdrawiam. Prosiłbym jeszcze jeśli można o nie odrzucanie tej apelacji rzucając typowe: /Odrzucam/. Tylko o ewentualne wytłumaczenie słuszności mojej kary. Gdyż w regulaminie jest zapisane, że administracja może interpretować regulamin dowolnie to z chęcią bym się zapoznał z waszą interpretacją.
 11. BugCatcher

  ** Dnia 15.04.2018 o okolicach godziny 0:14 doszło do...

  ((masz jakieś ssy z odegrania nietoperzy? Regulamin kategorycznie zabrania wcielania się w zwierzęta, chyba będziemy to musieli wyjaśnić w skardze)) ((edit down: przepraszam, up: cały czas czekam na screeny rukol))
 12. halo @Darek od ilu ostrzeżeń ban bo nie wiem kiedy zamknąć morde

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Kokoniskoo

   Kokoniskoo

   W każdej chwili, jeśli sobie tego życzysz. :)

  3. BugCatcher

   BugCatcher

   Ciebie się pytałem facet? 

  4. Kokoniskoo

   Kokoniskoo

   Nieistotne. Piszesz publicznie. ;)

 13. **Użytkownik o nicku M1sH4 dodał komentarz:** Świetny produkt, ewidentna wizytówka Paleto Bay. Ja dolewam wódkę bulgakov codziennie do herbaty na śniadanie i do whisky na kolacje.
 14. Jest na serwerze ktoś kto gra księdza? Lub ktoś kto epizodycznie by taką postać odegrał?

 15. BugCatcher

  Minimalizacja forum

  Świetny pomysł nic nie zmieniać i namawiać graczy do wejścia na serwer tematami na forum tylko po to by weszli. Sorry ale gadasz totalne bzdury. To że należy przeczyscic forum z bzdet to fakt, a moja propozycja dotyczy tylko tego co wypadałoby wyrzucić.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności