Skocz do zawartości

MithrandirEx

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

4230

Reputacja

89 W porządku

1 obserwujący

O MithrandirEx

Ostatnie wizyty

264 wyświetleń profilu
 1. MithrandirEx

  Refund pojazdów

  UID pojazdu: 5749 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*: UID pojazdu: 8417 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*:
 2. MithrandirEx

  Refund domków z Paleto Bay oraz Sandy Shores

  Właściciel domu (UID postaci, nick): Matthew Harington (UID: 5870) Grupa na który jest podpisany + dowód z panelu na bycie liderem grupy: UID grupy: 381 Screen domku wraz z blipem:
 3. MithrandirEx

  HEN HOUSE, [PRACA] SZUKA CZŁOWIEKA!!

  THE HEN HOUSE POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! Jeżeli jesteś osobą, która wie jak pracować za barem oraz zna się na dobrym trunku, to ta praca jest dla Ciebie! Na sam początek oferujemy stanowisko barmana, z możliwością szybkiego awansu na wyższe stanowisko. Nie wymagamy doświadczenia, to my je Tobie podarujemy! O szczegóły pytaj pracowników na barze, bądź napisz do nas wiadomość prywatną. KONTAKT: Randall Crawford, numer 404869. Matthew Harington, numer 220410 [email protected] (PW do mnie lub do @Ripper) DISCORD: MithrandirEx#7782 Ripper#1418
 4. MithrandirEx

  [PUB] THE HEN HOUSE

  **Klienci mogli zauważyć w lokalu wlepkę z informacją o powstaniu fanpage pubu na platformie LifeInvader** https://lifeinvader.lsvrp.pl/pages/thehenhousepub
 5. MithrandirEx

  Mongols MC; Hezar Raiders

  Szkoda, że to się tak potoczyło. Generalnie to miło mi się z Tobą grało i liczę, że jeszcze będziemy mieli możliwość wspólnej gry.
 6. MithrandirEx

  [PUB] THE HEN HOUSE

  **Przechodząc obok lokalu ludzie mogli zauważyć plakaty informujące o nowym asortymencie oraz niższych cenach alkoholowych.** **Dodatkowo zostało wywieszone ogłoszenie o poszukiwaniu ludzi na stanowisko Barman oraz Manager.**
 7. MithrandirEx

  Respawn Pojazdów

  Widzę, że nie tylko ja mam ten problem. Liczę na to, że znajdzie się szybko sposób na to. Jest to strasznie irytujące i momentami bardzo psuje grę.
 8. MithrandirEx

  [PUB] THE HEN HOUSE

 9. MithrandirEx

  [Klub] Heiwa Club

  w takim razie czekam z niecierpliwością by zobaczyć co z tego będzie. Myślę, że Matt' z chęcią będzie chciał spróbować odrobiny orientu.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności