Skocz do zawartości

CFV

Użytkownik
 • Zawartość

  138
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

940

Reputacja

120 Dobra

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Potwierdzone nazwiska do Wiedźmina, niestety jest czarna Fringilla (;() i rumunka Yennefer https://lsvrp.pl/topic/5048-the-witcher/?do=findComment&comment=32607

   

  1. Cherro

   Cherro

   Chociaż Ciri biała.

  2. Rukol

   Rukol

   boże jaka brzydka

 2. CFV

  The Witcher

  Oficjalnie od Netflixa Ta Fringilla, wy kurwy. Ciri będzie grała tylko tą młodą wersję więc jest dobrze. Anya mi średnio pasuje, pod żadnym względem nie przypomina mi Yen.
 3. Fajny collab przed śmiercią obojga
 4. CFV

  The Witcher

  Dodatkowo na jednym z castingów była 17 letnia polka. Oby to było legit.
 5. CFV

  The Witcher

  Chyba najlepsza informacja do tej pory. Szkoda że Bagiński nie wyreżyseruje żadnego odcinka.
 6. CFV

  The Witcher

  Założyłem po ujawnieniu aktora wcielającego się w Geralta - Henry Cavill, aktor który grał ostatnio Supermana. Nie wiem, jak wam ale mi nie pasuje do tej roli, wolałbym Mikkelsena czy Viggo Mortensen. Z potwierdzonych wcześniej informacji, wiemy tyle że serial będzie nagrywany na Węgrzech, będzie liczył 8 odcinków i prawdopodobnie pierwszy sezon ujawni się w 2020 roku. Co myślicie o tym wyborze?
 7. CFV

  Cyberpunk 2077

  Co myślicie o pierwszym gameplay'u? U mnie nieco ostygł zapał po wypuszczeniu filmiku. Dla mnie na ten moment, wydaje po prostu bardzo dobrą grą bez jakieś rewelacji po której mógłbym mieć ciarki, nie wiem jak świat prezentuje się w nocy, ale w dzień wygląda to trochę zbyt cukierkowo, kolory aż biją w oczy w niektórych momentach, ale nadrabia to wszystko świat i interakcję w wielu randomowych momentach, ciekawe rozwiązania i custom postaci. Zachowanie przechodniów i NPC jest średnie. Strzelanie też nieco kuleję, ale resztę pozostawiam do premiery albo nowszej, obszerniejszej rozgrywki. Mam nadzieje że nie wjebia głupiej cenzury do tej gry, bo zabiłoby to nieco ta grę. W sumie i tak pewnie kupię to zaraz po premierze.
 8. Fajny ten gameplay z cyberpunk

 9. CFV

  Przebudowa Gang Rules

  A co ma piernik do wiatraka? Nie musi wchodzić do gry żeby ocenić regulamin na którym opiera się rozgrywka. Zaznaczył wiele rzeczy które pewnie nie tylko według mnie są bezsensowne albo do zmiany, bo tworzenie sztucznych ograniczeń czy też narzucanie danego zachowania podczas jakieś akcji, może odstraszać jeszcze przed wejściem do gry.
 10. CFV

  Kilka sugestii odnośnie rozwoju serwera

  Chciałbym abyś mi wytłumaczył, czemu gif jest czymś, czego nie powinno się używać na tych "poważnych" projektach. A w grze ci nie przeszkadza że ludzie używają aut i coś ci miga przed oczyma? Do reszty się zgodzę oprócz poradnika z którego każdy może skorzystać na forum i jest ich wiele, użytkownicy prawdopodobnie mają chociaż zalążek, który odpowiada za myślenie i w momencie do ich odesłania, będą potrafili z nich skorzystać.
 11. CFV

  Werka Drajwerka

  Madame, wyobraźmy sobie, że jesteśmy we Francji. Jest rok 1325. Jesteśmy małżeństwem, mamy dzieci. Nagle zaczyna się polowanie na czarownice. Staram się ciebie schronić z całych sił, ale trzech heretyków pojawia się w naszym domu. Wchodzą na poddasze, by cię znaleźć. Obezwładniam jednego, drugiemu podcinam gardło. Trzeci jednak boleśnie mnie rani. Jest nowicjuszem, więc nie wie, jak się zachować. Wykorzystujesz to i atakujesz go nożem. Następnie klękasz nade mną, chwytasz moją głowę w obie dłonie i błagasz, abym nie umierał. Patrzę ci głęboko w oczy i przed śmiercią szepczę: „Obiecuję, że znajdę cię w 2018 roku i znowu będziemy razem”. A zatem mamy rok 2018. Jestem. Chodźmy na randkę.
 12. CFV

  [Discord/Kacperere] CFV

  Nigdy nie jestem sam, zawsze jest przy mnie tosta mama. Kocham ją bardzo i szczerze, że ona mnie kocha – mocno w to wierzę. Mam nadzieję że wybaczy mi wyzwiska te, uśmiechnie się szczerze, tak jak w naszą pierwszą noc.
 13. [b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/24-cfv/ [b]Discord ID:[/b] #7597 [b]Rodzaj kary: [/b] ban [b]Powód nałożenia kary:[/b] nie pamiętam ale nie obrażałem nikomu mamy oprócz tosta [b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Był to jeden z tych nudnych dni, pochmurny, czekałem na wstające zza chmur słoneczko aby ogrzać swój ryj ale życie bywa okrutne, nie doczekałem się słońca, a discorda. Zacząłem sobie pisać w przyjaznej atmosferze, bo nie należę do konfliktowych ludzi, zawsze jak ręką boga wszystko uspokajam, bo nie lubię sporów o cudze mamy. Tego też dnia, nastąpiło coś czego się nie spodziewałem, coś co wstrząsnęło nieco moim światem, no se bana dostałem, no i tyle.
 14. CFV

  #029 - Los Santos, przenosiny

  "Cornery będą w 4 miejscach" to nie znaczy że będą jedynie 4 cornery. Corner czynny, a co to? Monopolowy?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności