Skocz do zawartości

Prezes

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

80

Reputacja

8 Słaba

O Prezes

 • Urodziny 01/02/1995

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Prezes

  ajman

  xd
 2. 1. Wyłączyć zabezpieczenie przed double postami. Przeszkadza to, gdy chce się wrzucić screeny w swoim temacie (automatycznie łączy posty). 2. Zmniejszyć rozmiar filmików z Youtube, bo rozciąga na cały ekran i wygląda to nieestetycznie.
 3. Prezes

  #024 - Pierwsze poprawki...

  Sortowanie listy graczy online pod klawiszem F2 zostało poprawione; Dalej jest tak samo mam jak było wcześniej, u innych też?
 4. Prezes

  /id [część nicku/id]

  Sprawdziłem rzeczywiście trzeba z małej litery. Dobrze byłoby to poprawić, żeby też z dużej szukało.
 5. Prezes

  Problem z Rage Multiplayer

  Założyciel na discordzie RAGE-MP. Padła im strona w ogóle.
 6. Brad to mężczyzna (na /stats też), a pokazuje podczas rozmowy kobieta. Przy okazji dobrze by było zrobić jakieś kolory tych rozmów, żeby to odróżnić np. ffff00 - dla osoby z którą rozmawiamy; i tak estetycznie (numer, płeć): treść. Ten dwukropek jeszcze dodać, bo nie ma a kuję w oczy.
 7. Prezes

  /tog hud

  Witam proponuję: 1. dodać komendę /tog hud, która ukrywa HUD gry, czat, nick-name postaci i opis (jeżeli to możliwe). Aby robić lepsze screenshoty. @UPDATE: 2. dodać komendę np. /chat; /screen cokolwiek, który dodaje pod czat zielone jednolite tło, aby było łatwo i przyjemnie móc wyciąć dialogi z czatu i wrzucić sobie do screenów. (sprawdziłem to dając ALT+F4, wtedy zrobił się czarny ekran, mimo jednolitego tła ciężko to wyciąć, bo ta czcionka tutaj ma taki cień przeźroczysty i nie idzie tego dobrze wyciąć - więc bez sensu) Pytanie zostaje: "Chyba, że zapisują się gdzieś jakieś logi i można to wyciągnąć z .txt; albo jest jakaś inna metoda?"
 8. Prezes

  /k [treść]

  Podczas użycia komendy /k - dodaję automatycznie kropkę na końcu; logicznie przydałby się wykrzyknik.
 9. Prezes

  Scoreboard (F2)

  Cześć mam parę propozycji dotyczących aktualnego scoreboard; nie są to jakieś pilne poprawki - biorąc pod uwagę inne sprawy, ale jeżeli to szybka zmiana to myślę, że to trafiona propozycja. Do rzeczy: 1. Sortowanie listy graczy po ID. Aktualnie ID są rozrzucone po całej liście, nie ma tam jakiegoś porządku; estetycznie byłoby sortować po ID, łatwiej się odnaleźć. 2. Czy jest możliwość, aby na początku listy zawsze była nasza postać? Łatwiej odszukać w ten sposób swoje ID i jest to pewne przyzwyczajenie z innej platformy (podobnie jak propozycja 1).
 10. 1. Gdy wpiszemy /id 1 - wypisuję listę osób, które mają w swoim id "1" np. 15, 21, 11; zamiast wypisać osobę o konkretnym id podanym w komendzie. Nie wiem czy to celowy zabieg, ale nie jest to wygodne. 2. Gdy wpiszemy /id Emil_D, nie znajduję mi osoby (w tym przypadku mojej postaci Emil_Djunasinovic). Sprawdzałem pełną nazwę, nick-name OOC, "Emil D" bez twardej spacji - również nie działa.
 11. Prezes

  #023 - Aktualizacja 1.43, a start serwera...

  Polecam wcześniejsze dołączenie na serwer i pobranie sobie już plików, które ładują się przy wejściu. Odciąży to w pewnym stopniu maszynę podczas startu. Co do otwarcia wpadnę zobaczyć jak to wygląda, powodzenia i do zobaczenia.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności