Skocz do zawartości

Wiesiu

Moderator forum
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6850

Reputacja

138 Dobra

1 obserwujący

O Wiesiu

 • Urodziny 07/22/1995

Ostatnie wizyty

974 wyświetleń profilu
 1. Wiesiu

  Konflikty IC konfliktami OOC?

  Bardzo często doprowadza do tego konfliktowy charakter obu graczy. Rzadko kiedy winna jest tylko jedna strona. Jeśli chociaż jedna osoba pokaże "ludzkie" obliczę można się dogadać i nie ma problemu. Jeśli ktoś natomiast stara się napędzić aferę na siłę - trzeba go zlać i pozwolić mu podleczyć kompleksy na osobności. Gra jest tylko grą, a jeśli ktoś bierze ją zbyt poważnie i przekłada niepowodzenia swojej postaci IC na konflikty OOC oznacza to, że ma ewidentny problem, albo zbyt dużo wolnego czasu.
 2. Wiesiu

  Nagła noc o 22:00

  Osobiście jestem za cofnięciem zegara o dwie godziny 24/7, a więc bez anulowania przesunięcia. Nie psułoby to immersji, a jednocześnie noc nastawałaby nieco później umożliwiając pogranie sobie na plaży, wycieczki rowerowe i inne dzienne szmery bajery.
 3. Wiesiu

  Mongols MC; Hezar Raiders

  Posty zostały ukryte na prośbę autorów tematu - opiekun został już powiadomiony i zapewne w najbliższy czasie podejmie decyzję, czy posty mają pozostać ukryte, czy też nie oraz czy wobec organizacji zostaną podjęte jakieś działania z jego strony.
 4. Jesteś miły, uczciwy i kochasz pączuszki? Ta praca jest dla Ciebie! Poszukujemy sprzedawców do naszego mobilnego Pączuszkowozu, który przemierza Paleto Bay w poszukiwaniu głodnych łakoci duszyczek! Chcesz do nas dołączyć? Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail (PW), lub zadzwoń na numer 895-084! Czekamy właśnie na Ciebie!
 5. Wiesiu

  [SZUKAM] Znajomych i kobiety życia dla Simona

  Kobiety życia dla Simona i znajomych - Simon będzie się nią dzielił ze znajomymi? Tak, wiem, w Twoim poście jest to napisane inaczej, ale tytuł pozwala sądzić, że grupowe orgie i switch nie są Simonowi obce
 6. Wiesiu

  Odwołanie od bana

  Osobiście jestem w stanie karę zmniejszyć, jednak zaczekajmy na osobę odpowiedzialną za rozpatrywanie apelacji. I proszę, przystosuj temat do obowiązujących wzorów, inaczej Twoja apelacja może zostać odrzucona bez podania powodu.
 7. Wiesiu

  Odwołanie od bana

  Nigdzie Cię nie wywaliło. Stałem obok Ciebie, a Ty po wjechaniu w ścianę i spadnięciu ze skuterka wsiadłeś na niego i pojechałeś dalej. Specjalnie napisałem do Ciebie z pytaniem na /w "Nie odegrasz nic?", ale nie mogłem doczekać się odpowiedzi przez kilka minut. Poczytaj poradniki, bo Twoja gra wygląda bardzo słabo. Ponadto wzór tematu apelacji jest niepoprawny.
 8. Wiesiu

  [SKARGA/KoruS&sąd] mvciek

  Skarga zaakceptowana. Lider County Court of Blaine nie umieścił na forum żadnej informacji na temat prokuratury i jej wykorzystania. Nie udostępnił także żadnego wzoru pozwalającego zgłosić ową w sprawę do powyższego organu - prokuratury. Lider CCoB - @KoruS został już zobowiązany do stworzenia powyższych tematów. W rozmowie prywatnej zobowiązał się do poprawienia przejrzystości funkcjonowania frakcji. Jeśli w najbliższym czasie sytuacja nie ulegnie poprawie przewiduje kolejne sankcję ze zmianą lidera włącznie. Dodatkowo zostanie stworzony kodeks cywilny, czym zapobiegniemy kolejnych nieporozumień. Co do samej sprawy - proszę obie strony o rozmowę i porozumienie się. Jeśli sprawa ma zostać skierowana do prokuratury, lider sądu ma obowiązek poinstruować gracza o sposobie rozegrania takiej akcji, ponieważ temat informacyjny na forum nie istnieje. W przypadku niemożności dogadania się indywidualnie, proszę o kontakt z moją osobą. Wspólnie na pewno jakoś to ogarniemy.
 9. **Komentarz z konta Thomas Miller** Napisalibzście coś o cyzms ciekawzm, a nie takie głupotz. A, no i yaprasyam na pącyusyki! Najlepsye na yachodnim wybryeżu! Moye mi ktoś pomóc y tzmi literkami? Coś się porobiło i nie mogę normalnie pisać od tzgodnia.
 10. Wiesiu

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Skarga została wycofana przez oskarżającego. Przerzucam do odrzuconych.
 11. Wiesiu

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Jako że skarga tyczy się gry frakcji BCSO - pozwolę sobie poprosić o wypowiedź w tym temacie przede wszystkim @Nicziro jako lidera frakcji, oraz uczestnika akcji.
 12. Wiesiu

  Millers Donuts

  Millers Donuts Millers Donuts to drobne, jednoosobowe przedsiębiorstwo, które założył Thomas Miller, były funkcjonariusz Biura Szeryfa, po odejściu na emeryturę. Od zarania dziejów uwielbiał pączki. Zdarzało mu się piec je w domu. Zawsze cieszyły się ogromną popularnością wśród jego sąsiadów i przyjaciół. Nie mając niczego konkretnego do roboty stwierdził, że wykorzysta odłożone pieniądze i otworzy własny biznes. Początkowo zastanawiał się nad biurem ochrony. Widząc rosnącą konkurencję odstąpił od tej idei. Kiedy siedział na kanapie szamiąc pączuszka, w jego głowie zrodził się pomysł. Przecież może sprzedawać upieczone przez siebie łakocie! Tak oto firma Millers Donuts rozpoczęła swoje istnienie. Doskonałe pączuszki cieszą podniebienia coraz to nowych klientów, których różowe od lukru buźki, śmieją się do podstarzałego grubaska na emeryturze. Thomasa można spotkać w różnych miejscach Paleto Bay. Zaopatrzony w mobilny Pączuszkowóz przemierza niezmierzone ostępy miasteczka, aby nieść radość i lukier każdemu, kto gotowy jest wydać na tą przyjemność kilka dolarów. Thomas Miller serdecznie poleca. OOC Biznesik ma za zadanie nakręcić graczom rozgrywkę, wejść z innymi w interakcję i uprzyjemnić dzień ? Postaram się bywać również na eventach zapewniając słodziutki katering.
 13. Wiesiu

  [Skarga/PBSO] Drakew

  @Drakew, sytuacja którą przedstawiłeś została już wyjaśniona podczas mojej rozmowy z @Daltonisko i @Nicziro. Panowie prowadzili pościg, zaś kominiarka została zastosowana w ramach czynności służbowych. Postać grająca w PBSO, jeżeli nie ma na sobie munduru, lub widocznych na pierwszy rzut oka odznaki, bądź identyfikatora, nie jest zobowiązana do skryptowego wejścia na służbę. Postać odgrywana przez Daltonisko była w ubraniach cywilnych w ramach operacji rozpracowywania pewnej grupy. Wszystko odbyło się w 100% zgodnie z zasadami RP, a postać "Joshua Clayton" otrzymał CK z własnej woli.
 14. Wiesiu

  [Skarga/PBSO] Drakew

  Skoro nie zgłosiłeś tej kwestii liderowi ani razu i nie masz zamiaru robić tego w przyszłości, to nie oczekuj, że ktoś z ekipy wyciągnie za to konsekwencje drogą OOC. Światy IC i OOC są rozdzielone. Każdy ma prawo odgrywać chamską, opryskliwą postać, która nie stosuje się do zasad IC. Póki nie wiąże się to z odgrywaniem postaci skorumpowanej bez wiedzy opiekuna i lidera - nie widzę powodów do ukarania takiej osoby, @Drakew.
 15. Wiesiu

  [Skarga/PBSO] Drakew

  Według mnie jest to skarga spowodowana głównie kwestiami IC. Głównym zarzutem jest MG w wykonaniu KUBV, jednak ewentualne złamanie zasad mogło nastąpić przede wszystkim w stosunku do Twojego znajomego @Drakew. Nie napisał skargi na użytkownika KUBV, a poza tym nikt nie dostarczył dowodów, które wskazywałyby na tą sytuację. Jedna strona obwinia drugą o MG, druga zasłania się radiem i błędami innych funkcjonariuszy. Jako opiekun na pewno przyjrze się działaniom @KUBV i poproszę o to samo lidera PBSO. Powinieneś skorzystać z opcji złożenia oficjalnej skargi na danego funkcjonariusza drogą IC - czy to w grze, czy to pisząc wiadomość prywatną na forum do lidera w formie IC. Jeśli ta droga zostanie wyczerpana, a sytuacje będą się ponawiać - skontaktuj się ze mną. @Edit Oczywiście, gracz powinien poinformować innych graczy o tym, że jego postać znajduje się w innym miejscu, a jego obecna pozycja jest spowodowana ograniczeniami natury technicznej. Jeśli to co mówi @Sawka jest słuszne - nie może być mowy o MG, a co najwyżej było to nieporozumienie.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności