Skocz do zawartości

Vey

Donator
 • Zawartość

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

12060

Reputacja

258 Świetna

2 obserwujących

O Vey

 • Urodziny 07/28/1994

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Vey

  Obecna sytuacja na serwerze

  Może dlatego, że o planowanym pozbyciu się Kudego to już wiadomo było od paru dni, ponieważ dowiedział się o tym od członków ekipy w prywatnych rozmowach? Szczególnie powód jest śmieszny jakim jest to, że po prostu ekipa go nie lubi? A nie lubią go dlatego, że 'nie wpiera projektu', czyli nie przyklaskuje lenistwa, kolesiostwa i zakłamanego PR'u? Oczywiście publicznie będą zmyślone jakieś argumenty byle usprawiedliwić taką decyzję. Oni nie potrzebują dobrego lidera. Oni chcą kogoś kto myśli tak samo jak oni, by mogli sobie robić circlejerking wspierania kiepskich decyzji. I to jest priorytet przy wyborze członka ekipy/lidera. Dlatego ta cała otoczka tego wybierania to jest jeden wielki cyrk, czyli tak jak za każdym razem. Już większość członków ekipy opuściło grono z powodu wspaniałego zarządzania i tego co się dzieje za tą fasadą 'chcenia jak najlepiej'
 2. Vey

  Obecna sytuacja na serwerze

  Przykład - wygra Way. To jest już ustawione z góry.
 3. Vey

  Obecna sytuacja na serwerze

  Tu chodzi o denne nastawienie do graczy i przykrywanie go kiepskim PR'em. KIedyś wytykałem bardzo uciążliwy problem: zapisujące się HP, nie działające odnawianie przez jedzenie czy leki, synchro GTMP. Naprawiali to z miesiąc i ilość grających też spadła do krytycznego poziomu - mówili, że tak ma być etc. Potem oczywiście pisali, że nastawienie się zmieniło etc. zauważyli błąd i inne bełkoty. Aktualnie mają problem nawet z przeniesieniem salonu (a na początku nawet hotelu) mimo, że jest to bardzo uciążliwe dla graczy i nie wymaga to wincyj niż 5 minut to nikomu się nie chce tego przenieść. Wszystkie siły dosłownie idą w 3.0 i aktualna wersja jest ignorowana - prosty znak, że przed 3.0 nie ma co grać. A jak idzie 3.0 i te informacje o "80%" skończonego gamemodu sprzed paru miesięcy - wszyscy wiedzą, że to bujda i śmiech rozbijał się echem na prywatnych kanałach wszystkich grup. Grzesiu odszedł m.in dlatego, że nawet dając gotową paczkę to musiał czekać parę tygodni. Nikt tutaj nie myśli jak nam malutkim się tutaj gra. Przy przenosinach na rage też były plotki o tym, że pracowali dzień przed czy tydzień przed. Nic na starcie nie działało, zwalali to na przeniesienie na inny host i na testowym wszystko "działało". Oprócz tego gracze przesiąknęli tym co wyciekło od byłych członków ekipy i tym czego sami doświadczyli, więc nawet jeśli to jest jedyny serwer RP na gta v to i tak wolą nie grać wcale, niż grać tutaj.
 4. There is currently just 1% chance of recovering fingerprints from used bullets However, the new technique shows an initial 68% success rate for some casings Technique uses vacuum metal deposition to detect fingerprints on fired bullets This attached tiny silver vapours to the casing which is placed in a vacuum chamber to make any invisible fingerprints become visible to the naked eye To na ten moment macie 1% szans, ponieważ nowa technika nie jest szeroko wykorzystywana. Oprócz tego są w stanie zdobyć te odciski, ponieważ x lat temu nie było takiej technologii i każdy miał ładowanie broni po prostu w dupie. Tu jest przykład zabójstwa JFK. Aktualnie ładuje się magazynki w rękawiczkach albo w ogóle się tego nie dotyka tylko daje jakimś gówniarzom. Oprócz tego some casings.
 5. Vey

  Zepsuty samochód a support.

  Człowieku to jest bug bazy i nie ma nic wspólnego z IC. Dlatego też członkowie ekipy naprawiają pojazdy cmd admina. Spamujac f5 jesteś nawet w stanie samemu sobie zniszczyć wóz albo poprzez desynchro - u mnie się jara a u kogoś nie.
 6. Vey

  Mistrzowie gry, ekipa - czy ona jest czy jej brak?

  Lul poodchodzili z ekipy, bo w końcu mieli dość co się odwala w środku. I tak przy niektórych ekipa stwierdziła, że zostali wyrzuceni, a nie, że sami odszedli. Gdyby członkowie ekipy mieli taki zapał do działania jak do PRu to byłoby całkiem znośnie, bo robić zasłonę dymną to można nowym graczom i to tym naiwnym. Dalsza rekrutacja ma członków ekipy i tak jest przez polecenie co napędza dalsze kolesiostwo. Opłaca się też bardziej trzymać starego gamemastera niż ryzykować z awansem kogoś innego. Mierni ale wierni, a nadużywanie władzy i stanowiska gamemastera to mała cena za możliwość nic nie robienia. Ba, teraz gdy gamemaster odchodzi to mu się nawet nie patrzy na to czy nic sobie nie zespawnil - czołg na /v byłego członka ekipy? Meh. Komu się chce ich nadzorować. Mnie tam również bawią ludzie, którzy udzielają się w dziale propozycji. Każdy wie, że nie zostaną zrobione w żadnym najbliższym czasie skoro nawet nikt ich nie akceptuje, ani nie odrzuca. Jest ich już pięć stron. I każdy wtajemniczony wie jak te wszelkie prace idą. Beta testy 'summer' update stoją. Rada jest prosta - wyluzujcie się i nauczcie systemu. Czerwonych to nawet nie słuchajcie. Chillujcie, ustawcie się jak w skorumpowanym rządzie i no bawcie się dobrze.
 7. Vey

  LSPD

  Jeden taki się dostał do BCSO, ale to wieki temów. O bodycamach też było. Gdy pisałem o tym, że powinien powstać regulamin porządkowych z opisem co mogą a czego nie mogą odgrywać to słyszałem, że "porządkowa nie potrzebuje regulaminu". Dlatego grali i wymyślali na poczekaniu co chcieli /shrug Tak czy siak. - Ja nie pisałem o chorych psychicznie w szeregach PD.
 8. Vey

  LSPD

  Ale ty wiesz, że to są patole i kryminaliści? Praca policjanta jest bardzo stresująca i takie jednostki zdarzają się ciągle. Jedni są bardziej racjonalni, inni mniej. Do tego dochodzą rozhisterowane pijane kobiety, ludzie chorzy psychicznie etc. To jest gra IC i nie rozumiem czemu wrzucać ich za odgrywaną postać na 3d? Nie umiecie odgrywać stresu IC? To jest sprawa na poziomie lidera, bo za kontrolę pojedyńczych nicków odpowiada on. I powinien pilnować poziomu nawet jeśli nikt się nie skarży, ale on widzi, że coś jest nie tak.
 9. Vey

  LSPD

  PD myśli, że każda sprawa ma prowadzić od razu do przestępcy. W wielu sytuacjach kryminaliści (ci mniej głupi) wpadają dopiero po połączeniu kilku spraw i intensywnym śledzstwie zawierającym masę przesłuchań. Większość durnych strzelanin w ghettach pomiędzy przestępczymi w ogóle powinno być ignorowanych jeśli nie ma tam ofiar śmiertelnych. Ale oni nie prowadzą długoterminowych działań, bo dla nich nawet odgrywanie prostej biurokracji jest po prostu nudne. - Brak odegrania przesłuchań, brak sprawdzenia dokumentów, brak odebrania broni palnej i wsadzenie na skrypt od tak(To się zdarzyło Grzesiowi). Również nic nie odgrywają na miejscu zdarzenia. Koniec końców to wygląda tak, że są same patrolówki do pościgów i wybuchów, które wsadzają za byle gówno na te regulaminowe 1d-3d, a gdy ktoś ich po prostu zdenerwuje* (a to postrzeli lub wyśmieje OOC) to dowody pojawiają się na /do totalnie znikąd bez żadnych ss'ów, ani niczego i leci kilkunastodniowy wyrok lub blokada postaci. Słyszałem, że ma się pojawić GU (które powinno już istnieć przy przenosinach do LS), więc wystarczy w nim umieścić tych graczy, którzy lubią grać powoli i prowadzic długie śledzstwa przed wpakowaniem na dożywocie. *
 10. Vey

  LSPD

  Niech w ogóle zaczną zbierać dowody przed blokadą postaci na kilkanaście dni/dożywocie. Widziałem jak ekipa detektywów za qtenga robiła raporty wraz ze zbieraniem dowodów na swoim prywatnym discordzie. Gdyby qteng nie odszedł to jego ekipa by nas ładnie wszystkich uwaliła prawdziwymi dowodami. To co robiło BCSO w tej ekipie wraz z tymi swoimi 'sesjami' to był cyrk na kółkach. FBI aktualnie nie jest lepsze wraz z tym swoim 'listem gończym' na 100k za 50kg Gabim Ebnerem posiadającym depresję - czytając ss'y w temacie chyba za bardzo poniosła ich wyobraźnia.
 11. Nick IC (nowy): Hazel Hudnall Strefa (kolor): różowa Screeny domku + minimapy: Nick IC (nowy): Hazel Hudnall Strefa (kolor): różowa Screeny domku + minimapy:
 12. Vey

  [SKARGA/Kacperere] ZBIOROWA

  Lider SAPR dostał blocka za wypłacanie pieniędzy z nieistniejącej już IC swojej grupy. Kacper wypłacił hajs z nieistniejącej już grupy BCSO. To było tego samego dnia i z 2:30h przed zakupem t20. Jest to sprawa czysto OOC, a nie IC i żadne 'definicje' nie mają z tym nic wspólnego. Jakoś przez dwa kolejne dni nie było żadnej informacji z logów o wpłacaniu/przekazywaniu takiej kwoty grupie LSPD/funkcjonariuszom. To pieniądze z BCSO zostały wpłacone do bankomatu i zostały wyciągnięte wraz z ~600k przy spawnowaniu T20. No dwóch T20. Jedno dla siebie, drugie dla daltona.
 13. Vey

  [SKARGA/Kacperere] ZBIOROWA

  Tak samo Kacper wypłacił sobie po przenosinach $35.000 z konta BCSO, gdy lider SAPR wypłacający $20.000 ze swojej frakcji dostał blocka. Nawet porównując: SAPR - brak spawnowanego hajsu od admina, lidera sam dopłacał. BCSO - spawnowanie wszystkiego według potrzeb. Wiadomo, które wypłacanie hajsu było 'bardziej legalne'
 14. Vey

  Paczuszki - LS a Sandy

  Pewnie przeoczyli tak jak z salonem samochodowym.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności