Skocz do zawartości

Axonis

Gamemaster
 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6971

Reputacja

239 Dobra

2 obserwujących

O Axonis

 • Urodziny 28 Lipiec

Converted

 • Skype
  axonis12

Ostatnie wizyty

957 wyświetleń profilu
 1. ... doszło do sporej strzelaniny. Świadkowie zdarzenia opisali kilkanaście osób, ubranych na czarno, identycznie oraz około czterech-pięciu samochodów, zeznania świadków są różne, nikt nie przyglądał się specjalnie za markami kiedy w około latały kule. Mogli oni zauważyć, że były to dość spore suvy oraz kilka luksusowych sedanów. Grupa motocyklistów została zablokowana przez pojazdy na końcu tunelu i zaczął się ciężki ostrzał, na miejscu na pewno będą łuski z takich broni jak AK47, XM1014, MP5 oraz łuski 9mm. Świadkowie zapamiętali częściowo rejestracje suvów za którymi jechali przez moment, do czasu rozpoczęcia ostrzału. ##T#L9 oraz W##Y#V. Cała grupa po ostrzale odjechała na południe.**
 2. Axonis

  Gospodarka serwera

  Zamykam bo robi się niezły syf w temacie. Archiwum.
 3. Axonis

  Iscarot Club

  Na chwile obecną mamy wystarczająca ilość klubów/restauracji.
 4. Axonis

  Wanted

 5. Axonis

  Wanted

  Grill i mała zadymka
 6. Axonis

  [GRA/Axonis] Sofia

  Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak działają lagi Nie spowalniają cię one tak jak na tym filmie i na tak długi okres czasu, po prostu co chwile rzuca Ci autem i to ewidentnie wtedy widać, to, że Ci obróciło auto to pewnie dlatego, że wyszłaś z trybu slow mode I tak jak pisałem, przy 50os. na serwerze lagi nie występują.
 7. Axonis

  [GRA/Axonis] Sofia

  Dorzucam:
 8. Axonis

  [GRA/Axonis] Sofia

  Przy 50os na serwerze lagi nie występują, mogę Ci wysłać cały filmik jak wyglądała Twoja jazda, na lagi to było zbyt płynne.
 9. Axonis

  [GRA/Axonis] Sofia

  Wytłumacz to proszę: https://gyazo.com/41e36b70e0e6e81b47c1cc59715f8f75
 10. Axonis

  A New Hope

  Zrób nowy temat w projektach.
 11. Axonis

  La Antonio Pizza

  Akceptejszyn. Zgłoś się wieczorem do mnie na discorda z wybranym już interiorem.
 12. Axonis

  Wanted

  Na chwile obecną tylko dwie albo trzy(na 10) osoby mają jakieś elektryki, osobiście sam za nimi nie jestem ale nie będę mówił komuś co ma grać, skoro ktoś je lubi czy po prostu podobają mu się jego osiągi to jest tylko i wyłącznie jego wybór. Wspomniałeś o tym, że powinniśmy jeździć słabszymi autami i wydawać więcej forsy, obecnie wygląda to tak, że jeździmy lepszymi autami i wydajemy sporo forsy Przykład? Na ostatnim zlocie gościu za odholowanie autka które nam ciągle driftowało dostał 1k$, może nie jest to mega suma ale uważam, że jak za taką pierdołe to całkiem okej. Ja osobiście latam sultanem RS, wóż za 100k, nie uważam, że to jakieś super pieniądze - tak, posiadam jeszcze droższe auto ale jest one używane tylko i wyłącznie na wyścigi czy po prostu jakieś wspólne akcje - głównie po prostu używane wieczorem/w nocy. Strasznie czepiliście się tego neona i założyliście, że wszyscy latamy takimi furami na co dzień Tak jak pisałem wyżej, część osób ma tzw. "daily car" a te lepsze, droższe, szybsze trzymamy w garażu. Podam wam kilka przykładów kto czy jeździ za dnia, sami oceńcie czy to jakieś bogactwa - Michasiowy lata felonem, Codndziu sentinelem XS, Sater/Tellu dukes, .Kondzio blista comp, Katsuru grangerem. Nie wiem czy zaliczycie to do "klasyków" ale obecnie odkładam sobie na Ellie @Komandor Tarkin tak, ale nic nie stoi na przeszkodzie odgrywania, że je po prostu ładujesz
 13. Axonis

  Wanted

  Od samego początku nie chcieliśmy ograniczać nikomu gry czy narzucać jej stylu, każdy gra tak jak mu się podoba i czuje się dobrze. Chcesz grać biedaka który zbiera drobne po lokalach? Okej, graj! Wolisz odgrywać sobie biznesmena i latać cały dzień w graniaku? Twoja sprawa, graj! Wydaje mi się, że nikt z nas nie lanusje się wozami po paleto pokazując jacy to bogaci jesteśmy a Wy biedni, gramy po prostu swoje. Ja zamiast jeżdżenia suvem w koło paleto(bez hejtu) wolę zorganizować sobie grę, innym org. zmotoryzowanym i przy okazji zwykłemu szaremu Kowalskiemu nawet głupim zlotem, przyjedzie, pogada, poogląda autka i ma zajęcie na te kilka godzin, tak? O ile wiem reszta organizacji również posiada auta z wyższej półki więc nie jesteśmy jedyni. Co do ostatniego cytatu odnośnie przerzutów narkotyków itd. zobaczysz to w późnijeszym etamie naszej gry o ile opiekun stwierdzi, że organizacja się nadaje. Póki co złapaliśmy już bardzo dobry kontakt z innymi org. zmotoryzowanymi i tworzymy wspólnie bardzo fajny projekt o którym może kiedyś napiszemy coś więcej.
 14. Axonis

  Wanted

  Już nie Przed zlotem go pomalowaliśmy bo wstyd. A to nowe sski
 15. Axonis

  American Active Gym

  Póki co nie ma skryptu siłowni.
×