Skocz do zawartości

Unlucky

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9840

Reputacja

18 Normalna

2 obserwujących

O Unlucky

 • Urodziny 06/12/1997

Ostatnie wizyty

542 wyświetleń profilu
 1. ** Angelica wcisneła przycisk KUP TERAZ przy Schafter V12 **
 2. Unlucky

  Morderstwo Clemente Delapaz

  ** Czyli samochody tam się magicznie pojawiły a potem znikneły? Na pewno musiały tam wjechać a gdy wjeżdzały kamery to uchwyciły, sam wyjazd pewnie też. Biorą pod uwagę dwie jednostki które zjawiły się chwile po strzelaninie które WIDZIAŁY, odjeżdzające pojazdy, więc wtedy zostały sprawdzone kamery** ((Kamer w całym mieście nie jest 10 na krzyż)) ** Jakie rejestracje posiadały WSZYSTKIE wozy? ** ((sądząc po twojej odpowiedzi, odrazu proszę napisać kto i jakiego pojazdu jest właścicielem)) **Czyli sam dźwięk uderzenia o drzwi nie wywołał nic w głowach latynosów? Nie byli w stanie zareagować i chwycić broni?** ** Jak sprawdzili? Śledzili wszelką ich trasę za pomocą kamer które ISTNIEJĄ w tym mieście, sam wjazd i wyjazd na osiedle był dość dziwny i pewnie przez świadków widziany. Po wyjeździe na większą ulice zostali namierzeni i śledzeni** ** Czy na łuskach pozostały odciski palców? Jeśli tak proszę mi wypisać każdego po kolei** ((Nie wykręcajcie się z odpowiedzi. Zostało zadane już to pytanie ale nie było odpowiedzi))
 3. Unlucky

  Dewastacja radiowozu przy Heiwa Club

  ** Detektywy ściągneli nagrania z Dashcamu. Porównali je z kamerami z Heiwa Club ** 1. Co to były za osoby? ((tutaj poproszę o nicki graczy.. Nie wydaje mi się aby mieli się jak uchronić przed tym)) 2. Na kogo jest zarejestrowany pojazd? 3. Gdzie odeszły pozostałe osoby?
 4. Unlucky

  Dewastacja radiowozu przy Heiwa Club

  ** Po kilku minutach na miejsce przyjechała jednostka detektywów. Następnie doszło do rutynowych czynności** 1.Co można zauważyć na kamerach z budynku Heiwa Club? 2.Jakie rejestracje posiadała czarna Asea którą uciekli napastnicy? 3.Jak wyglądała ich droga ucieczki? 4. Jak wyglądały osoby atakujące?
 5. Unlucky

  Wieczorem 8 sierpnia doszło do...

  ** Po kilku minutach na miejsce przestępstwa przyjechały jednostki Los Santos Police Department, jednostki patrolu wezwały na miejsce przestępstwa - biuro detektywów. Następnie doszło do rutynowych czynności: Czy ochroniarze lub monitoring mogli zidentyfikować rodzaj motocykla, przypisać go do jakieś marki - zapewne po opisie przez pracowników, specjaliście w departamencie mogli określić markę motocykla. ((PROSZĘ DAĆ ZDJĘCIE MOTOCYKLA BEZ TABLIC REJESTRACYJNYCH I TO SAMO ZDJĘCIA Z KOMINIAREK)) Jak byli ubrani przestępcy, oraz ich postura. Jak wyglądała trasa śmieciarki oraz motocykla, skąd wyjechali. Jakie tablice rejestracyjne miała śmieciarka? Czy przestępcy pozostawili jakiekolwiek ślady obok miejsca parkingowego skradzionej śmieciarki? **
 6. Unlucky

  Wieczorem 8 sierpnia doszło do...

  ** W jaki sposób faceci dostali się na miejsce strzeżone, gdzie nie ma wejść bocznych oraz wjazd i wyjazd jest poprzez bramy zamykane z budkami ochrony.. Wszelakie boczne wejścia są zastawione betonowymi ściankami z dość wysokim płotem. Jeżeli faceci zdołali przeskoczyć przez płot w jaki sposób wyjechali śmieciarką z owego miejsca? **
 7. Unlucky

  Hen House Workshop

  Jedna z najlepszych i aktywniejszych osób jakie mogą poprowadzić warsztat. Jak najbardziej na tak ze względu na ładną i schludną aplikacje. Powodzenia
 8. Mówiłaś, że będziesz całować, ja chciałem odlecieć daleko :3

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. meriks
  3. Dalton

   Dalton

   Nie mówiłem że będę Cię całował lol

  4. Sokol

   Sokol

   totwotoatowtoewotwaot aw

 9. Unlucky

  Zniesienie limitu strojów.

  +1, brakuje i to bardzo.. Ile to ja już $$ straciłem na usuwanie i robienie nowych skinów a potem wracanie do poprzednich..
 10. Unlucky

  Nie działa komenda /v lista

  Jest to po prostu bug który występuje niektórym osobom, mi również. Po pewnym czasie powinno ci się odbugować, mi zawsze gdy przestane zwracać na to uwagę to zaczyna działać. Poczekaj powinno wrócić.
 11. Unlucky

  [P] Paleto Bay Vultures

  Bardzo dobra osoba na odpowiednim miejscu. Na pewno sobie poradzi z tym wszystkim super pomysl. Powodzenia!
 12. https://forum.lsvrp.pl/threads/otwarta-rekrutacja-lspd-ride-along-program.1138/#post-9517

 13. Unlucky

  Stansfields

  Są aktywni i coś tam grają. Liczę na więcej interakcji z PD Powodzonka
 14. Unlucky

  LifeInvader i zdjęcia osób OOC

  W dodatku twarzy jest tak mało + nie ma zrobionego tego aby tworzyć własną mordkę... Z czasem twarze będą się powtarzać jak na mta lub sampie i znowu będzie to samo bagno - wszyscy będą wyglądać tak samo.. tego chcemy? Nie lepiej wprowadzić takiego czegoś, że zakaz dodawania zdjęć osób znanych?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności