Skocz do zawartości

KamiLbozy

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

13700

Reputacja

29 Normalna

4 obserwujących

O KamiLbozy

 • Urodziny 07/24/1995

Ostatnie wizyty

770 wyświetleń profilu
 1. KamiLbozy

  Zmiana personaliów postaci

  Aktualne imię i nazwisko postaci: Núria del Candelaria UID postaci: 12953 Nowy nick postaci: Celestina Goebbels Ewentualna zmiana płci postaci (Tak/nie): NIE
 2. KamiLbozy

  Refund pojazdów

  UID pojazdu: 5601, 5789, 7921 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*:
 3. KamiLbozy

  nuestro lugar

 4. KamiLbozy

  Varrio del Sandy

 5. KamiLbozy

  Varrio del Sandy

  A TAKIE TAM SE KURDEMOL
 6. Lepiej mieć random kolorek, są wazniejsze sprawy - Gracz także powinien odciążyć ekipę od pracy a nie jej dokładać.
 7. A nie lepiej po prostu randomizacja koloru podczas kupna? Da to losowy i ujmie nieco roboty administracji. Widzę już niektórych graczy którzy się mało co nie tną bo GM czy support nie odpowiadają mu w pierwszej kolejności.
 8. KamiLbozy

  ZlyBartek

  Elo DAWID HOŁARD GDZIE MARCHEWA EROTUMAN?
 9. Imię i nazwisko postaci: Núria del Candelaria Charakterystyka postaci: Núria to pewna siebie dziewczyna, ćpunka, - Urodzona i wychowywana na Dominikanie bez matki, przez ojca pijaka. Przez lata swojej młodosci gdy była nastolatką, została wiele razy wykorzystana przez swojego opiekuna pod kątem seksualnym aż wreszcie po kilku dobrych latach postanowiła uciec od niego i zamknąć swoją przeszłość. Znalazła się w Meksyku gdzie ukończyła szkołę próbując wyjść na ludzi co niezbyt się jej udało. Kręcąc się bez celu, dalej zażywając narkotyki została odnaleziona i zwerbowana przez lokalnego Boss'a kartelu -Zaczynając jako dziewucha na posyłki zważając na jej kobiecą fizjonomię oraz urok, powoli pięła się w górę "drabiny" - szybko tam nauczono ją podstaw i zahartowano. Z uwagi na jej zadowalające wyniki "szefostwo" zaczęło zlecać jej coraz to poważniejsze zadania związane z obrotem z nielegalnymi związkami chemicznymi - Zaczęła ona handlować dragami wszelakiej maści. Koniec końców, ciesząc się swoim zaufaniem u szefa, zlecono jej nadzór nad transportem towaru zmierzającym do Ameryki, gdzie jednak została pojmana i wsadzona do więzienia. Po odsiadce przez nieudany transport dano jej jeszcze jedną szansę na powrót pod warunkiem, że ponownie zacznie od początku, więc z poczucia lojalności powróciła w szeregi swych "braci" ponownie pnąc się ku górze w roli kucharza, nadal jednak poza gotowaniem zajmowała się dystrybucją narkotyków starając się wrócić w ich łaski. Podczas tego nabrała ona nieco moresu i uważniej spoglądała na wszystko co robi, planując każde kolejne posunięcia z determinacją i rozwagą. Po dłuższym czasie została ściągnięta do Sandy przez Blackiego, gdzie przy nim oraz jego partnerach zaczęła dostosowywać się do nowego otoczenia. Uzasadnienie, wizja gry: Chcę grać przedstawicielkę kartelu wysłaną w teren stanu San Andreas wysłaną na zlecenie kartelu, zajmującego się dystrybucją oraz wytwarzaniem narkotyków w małym laboratorium. Otoczyć się kilkoma przyjaciółmi z którymi będę budować małą siatkę by przemycać część towaru jak i zysku do Meksyku - jako działkę dla przełożonych. Jej motywacją jest to, że czuje się zobowiązana wobec kartelu za to, że nadali jej życiu jakiś cel i z poczucia lojalności i w pewnym stopniu miłości wobec swych kompanów chce im się zrekompensować za te wszystkie rzeczy którymi ją obdarowali i możliwości które jej stworzyli. Wraz z wymienionymi wyżej osobami które ściagnęły tam Nurię, mam zamiar ustabilizować nielegalną gospodarkę terenu w jakim znajduje się Sandy Shores, od tego w sumie zależy dalsza część jej żywota i jest to swego rodzaju dla niej kolejna "próba" by udowodnić kolejny raz swoją wartość jak a także, by nie splamić honoru swych przełożonych - nie wystawiajac ich na pośmiewisko.
 10. KamiLbozy

  Varrio del Sandy

 11. KamiLbozy

  Multimedia

 12. KamiLbozy

  Oceń avatar użytkownika powyżej.

  Też lubię bajki 8/10
 13. **anonimowy komentarz** Normalnie szok i niedowierzanie bo Szeryfy poszli sobie popatrzeć na prawie nagie panienki do klubu ze striptizem. Po to przecież ten klub raczej jest nie?! Ciekawi mnie tylko czy Twórca tego artykułu też korzystał z uroków klubu skoro był na miejscu w tym samym czasie. Może teraz tak obsmarujemy autora za przesiadywanie w klubach podczas pracy?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności