Skocz do zawartości

Losiu

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

22105

Reputacja

61 W porządku

6 obserwujących

O Losiu

 • Urodziny 07/24/1995

Ostatnie wizyty

1185 wyświetleń profilu
 1. Nazwa projektu : Anubis Tattoo Studio Nick Discord : Losiu#9366 Jak zamierzasz poprawić aktywność swojego projektu : Ciężko jest się niestety wypowiedzieć co do aktywności jeżeli chodzi o pracowników z ilością graczy na ten moment, jednak będe nadal starał się chociażby umożliwić komuś nowemu kto przyjdzie rozwijać się jeżeli chodzi o umiejętność gry, plus pobocznie dorobić nieco pieniążków coby było łatwiej użytkownikowi pozostać tutaj i wspierać mnie w tym projekcie. Dołożę wszelkich starań by gracze, mogli chociażby od czasu do czasu przyjść i pograć sobie nawet dla zabawy, by po prostu się nie nudzili.
 2. Losiu

  [Bar] South Diner

  TAK, TAK TAK!
 3. Losiu

  Drag racing - Outlaw

  Imię i nazwisko: Jacqueline Bessettet Numer telefonu: 78-09-76 Skan dowodu osobistego((ss z /stats, grupy i gotówkę możecie zakryć, potrzebujemy tylko UID postaci i globala)): Wysyłając ten formularz oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem wydarzenia oraz go akceptuję, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku oraz jestem świadomy/a że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody popełnione z mojej winy, bądź mojego stanu zdrowotnego.[TAK/NIE]: TAK
 4. Dramat

   

  1. Pejt

   Pejt

   ...liryka, epika

 5. tak jak na gta o kropeczki nad postacią
 6. Losiu

  [P] ANUBIS

  Dobra, wszystko znów rusza pełną parą także zapraszamy
 7. Losiu

  Aktywność projektów IC

  Nazwa projektu: Anubis Tattoo Studio UID grupy: 601
 8. Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/3766-kamilbozy/ Discord ID: Łosiu#9366 Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) ban Powód nałożenia kary: Prawdopodobnie obraza. Wyjaśnienie sytuacji: Była sobie jakaś niezbyt wesoła rozmowa na czacie, widać było napięcie - napisałem coś głupiego, sam już nie pamiętam co to dokładnie było. Kuba coś mi odpisał a moje nerwy po prostu nie wytrzymały i uniosłem się w sumie niepotrzebnie i napisałem o jedno słowo za dużo. Żałuję tego głupiego wybryku bo jak to się mówi? "Polak mądry po szkodzie". Obiecuję poprawę i będę trzymał swoje nerwy na wodzy.
 9. Losiu

  [P] ANUBIS

  Dobra z racji pewnego wydarzenia przekazuję pałeczkę @hentai!
 10. Losiu

  [P] ANUBIS

  Zapraszam zapraszamy Da się załatwić
 11. Losiu

  MEISTER187 - SENTINEL CABRIO.

  Celestina obczaiła track swojego ziomka, zostawiając pod nim łapkę w górę
 12. Losiu

  Pearcy Pariseau - don't change me

  Goebbelsowa zapuściła sobie nute w swoim wozie na pełny regulator - skacząc sobie w rytm na pobliskim parkingu. Dała lajkacza.
 13. ANUBIS. Nowo powstałe przedsiębiorstwo tatuażu artystycznego założone przez Celestinę Goebbels w dzielnicy Vespucci miasta Los Santos. Pomimo wiadomej usługi tatuowania ciała biznes świadczy także usługi pierciengu - przekłuwania, wszczepiania implantów w różne miejsca na ciele. Wszystko wykonywane jest przez profesjonalnie przeszkoloną kadrę, miejsce pracy jest sterylne a pieniędzy na najlepsza narzędzia nie brakuje. Salon nie ma uprzedzeń rasowych ani politycznych, można wykonać w nim każdy tatuaż - nawet ten najbardziej kontrowersyjny. Cena usług jest ustalana indywidualnie zważając na takie aspekty jak wielkość czy też trudność. OOC Cześć. Wraz z kilkoma osobami z ekipy startujemy z projektem studia tatuażu. Czym będzie się zajmował już wszyscy wiedzą. Mamy zamiar zrzeszać osoby chętne do odgrywania tatuażystów, ale także osoby którym bardziej zależy na kreowaniu postaci niż daniu kilku słów w /opis. Czy projekt będzie działał przed wprowadzeniem skryptu? Tak, jak już wspomniałem zależy nam na kreowaniu postaci a kiedyś dodany skrypt tylko w tym pomoże. W projekt będą zaangażowane osoby takie jak @thaZu Ja (@KamiLbozy) oraz @hentai! LOKALIZACJA
 14. Losiu

  Werka Drajwerka

  SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMANO LANDRYNECZKO
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności