Skocz do zawartości

Kartku

Donator
 • Zawartość

  315
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9440

Reputacja

518 Doskonała

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

1379 wyświetleń profilu
 1. Kartku

  Refund pojazdów

  UID pojazdu: 8822 Screen z /v info odnośnie właściciela pojazdu*: https://imgur.com/rbFEYnz
 2. Kartku

  Miasto widmo - pseudo regulacja dot. rozgrywki?

  Lewarek jeździł za Wami i dostał FCK, akcja widocznie na poziomie, bo każda organizacja przestępcza zajmuje się przecież cywilami jeżdżącymi za nimi. Obstawiam że ma coś na rzeczy to, że Lewarek grał w komisie Axonisa, a Axonisowi się znudził. Podobno gamemasterzy powinni być nienaganni, a jak widać czasami niezłe gówno robią. Wielki minus dla aksonisów, z nimi nic wspólnego IC nie chce mieć, co by się stało gdybym przypadkiem takiego na autostradzie wyprzedził to nie chce wiedzieć.
 3. Kartku

  Refund pojazdów

  //jednak nie.
 4. Kartku

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  W takim razie oznaczam tutaj @Nicziro z prośbą o zaktualizowane regulaminu organizacji przestępczych i rozpisania troszeczkę konkretniej części związanej z FCJ. Chciałbym wierzyć że wozy nie są kradzione w celu zarobkowym, ale takie kradzieże mają miejsce na zwykłych bentrumach. Co do walizki to wybaczcie, mi wszyscy mówili że organizacje za FCJ nie płacą a jedynie grają IC. Jednak zdania nie zmieniam, że zwykły cywil nie powinien się bać zostawić zrespionego wozu kiedy jest w grze bez konkretnego powodu, i tym powodem też nie powinno być wyprzedzenie gangstera na autostradzie kiedy ten leciał 120km/h swoim tornado.
 5. Kartku

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  Kto wpadł na to, że bardzo drogie sportowe i luksusowe wozy nie mają żadnych zabezpieczeń, i muszą je dokupić za 15% wartości pojazdu? Bardzo głupie posunięcie, tak samo głupie jest FCJ bez konkretnego powodu na cywilach, obecnie można je robić w celu zarobkowym. Kupując Pariaha zapewne będę go używał od czasu do czasu stale odspawnowując i nie wysiadając z niego, aby przypadkiem podczas przerwy na obiad na mieście nikt mi walizeczką wozu nie ukradł. FCJ powinno być bardzo ograniczone. Organizacje się czepiają i spinają dupę bo gracze odgrywają ubezpieczalnie i montaż zabezpieczeń nie płacąc za to, kiedy oni sami nie płacą za sprzęt do kradzieży, to mi się nie podoba. Sam rzucę propozycje dotycząca tych kradzieży, a mianowicie. Ubezpieczenie: Ubezpieczenia powinny kosztować zależnie od ceny wozu, jednak aby nie było to przesadne (ktoś kupi sobie addera i płaci 10%, czyli $130,000 za ubezpieczenie go). Jestem za tym, aby ubezpieczenie wozu o wartości do $50,000 kosztowało 10% jego wartości i gwarantowało 90% zwrotu wartości pojazdu, powyżej $50,000 ubezpieczenie niech kosztuje 5% wartości pojazdu i powinno również zwracać 90% wartości pojazdu. Sprzęt do kradzieży: Sprzęt do kradzieży powinien również swoje kosztować. Jestem za tym, aby opiekun ustalał wycenę próby kradzieży pojazdu, zakładając że w przypadku wozu za $50,000 będzie to koszt rzędu $10,000, a w przypadku wozu za $300,000 czy więcej niech to kosztuje nawet $50,000. Dodatkowo dać cywilom swobodę, całkowicie zakazać FCJ na cywilach w celu zarobkowym. Organizacje niech sobie kradną wozy, ale również organizacjom. Zawsze chciałem na takim LSVRP kupić drogi wóz, postawić go sobie pod grupą zrespionego pod domkiem, ale nie jest to możliwe, ponieważ kradzież takiego wozu to nic trudnego. Pozdrawiam.
 6. Kartku

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Serwer stoi w miejscu, a nawet traci graczy, i to się nie zmieni tylko i wyłącznie z powodu miejsca rozgrywki. Grając kilkaset godzin w Paleto można tym miasteczkiem zwymiotować. Jest cholernie nudno, nie ma domków do kupienia plus narzucanie rozgrywki, serio każdy musi grać wieśniaka albo przeciętniaka ze wsi?
 7. Kartku

  The Forgery

  Mimo niesłusznego bana od Termita na n4g, w odwołaniu którego wysyłałem filmy i wiadomości do całej administracji, jestem za, wygląda ciekawie
 8. Kartku

  [Pochwała] Drakew

  Zawsze kiedy potrzebuje pomocy wystarczy PW do Drakewa i problem się kończy. Podpisuję się, idealny supporter, więcej takich trzeba.
 9. Z tego co wiem RageMP w aktualizacji 0.4 będzie pozwalał na stawianie obiektów. Wiem że do Los Santos się nie przeniesiemy, a w Paleto domków jest zaledwie kilka, nigdy nie ma wolnego. Dlatego proponuję od razu po aktualizacji 0.4 postawić gdzieś przy autostradzie czy w wolnych miejscach dodatkowe domki, o ile takie obiekty są dostępne w map editorze, a z tego co pamiętam to były. Przykład customowego domku w Paleto:
 10. Kartku

  [P] SPEEDLIST

  @Niyu Wypowiem się tylko na temat screenów, bo na resztę chłopaki odpowiedzieli wyżej. Nie jesteśmy akceptowanym projektem, jak już Kacper powiedział ścigantów nie szukają. Brak panelu i interioru nie zniszczy nam zapału do gry, ale po co hejtować czyjąś grę? Wrzucamy screeny z wyścigów ponieważ poza gadaniem o furach standardowe spotkanie wygląda tak: 1. Przyjeżdżamy na jakąś trasę. 2. Chwilę sobie gadamy o furach czy coś, pośmiejemy się. 3. Ścigamy się. 4. Wracamy do willi, znowu gadamy, pływamy ewentualnie w basenie. 5. Rozjeżdżamy się. Myślę że nikogo nie interesują takie screeny. Rozumiem jakieś ciekawsze akcje, granie wypadków. Jeśli takie akcje będą z pewnością jakiś urywek akcji trafi na forum.
 11. Kartku

  Ginxter

  Witaj na LSVRP bożym.
 12. Kartku

  [P] SPEEDLIST

  Polecam allegrowicza, zna się na rzeczy.
 13. Kartku

  #028 - Summer Update

  *Wiewiórka z kapeluszem* Zatem pozostaje nam czekać W końcu.
 14. Kartku

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Kolejny hipokryta, mówi o rozmawianiu z ludźmi a startuje z tekstami "Gościu, sam jesteś gorszy". Chętnie porozmawiam z Tobą, napisz więcej na temat a rozpoczniemy dyskusję na poziomie zgodnym z Twoimi oczekiwaniami.
 15. Kartku

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  To tak dziwnie wygląda. Ty piszesz komentarze próbujące mnie bardziej sprowokować, a Daltonisko wszystko lajkuje. Wystarczyło 5 dni od odejścia Niczira aby BCSO zostało zniszczone jak dla mnie. Wczorajsza akcja wszystko udowodniła.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności