Skocz do zawartości
Nowy punkt regulaminu Dowiedz się więcej... ×

Kartku

Donator
 • Zawartość

  215
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

2720

Reputacja

279 Świetna

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

524 wyświetleń profilu
 1. Kartku

  [P] Offroad Team

  22.05.2018 Dzisiaj ruszyliśmy rebelem i rancherami w stronę Los Santos, byliśmy na tamie, na napisie Vinewood, a następnie wyciągaliśmy z wody dwa ranchery.
 2. Kartku

  [POCHWAŁA] Krzechu

  Również polecam, przedni supporter
 3. Kartku

  [P] Offroad Team

  Jesteśmy w trakcie czyszczenia ekipy. Wyleciały obecnie trzy osoby, wyleci ich prawdopodobnie więcej. Poleci każdy kto gra przeciętnie, a wieczorem wrzucę nasz obecny skład. (nie odpowiadamy za graczy, co nigdy z nami nie byli, a wstawili sobie w opisie naszą naszywkę, bo jeden przypadek już taki był, lista naszych członków będzie na górze) Mieliśmy drobny spór z PBSO, który już został załatwiony. W naszym składzie znalazły się osoby, które prowokowały PBSO do pościgów. Sprawę na początku postawiłem jasno - my po prostu jeździmy, jesteśmy normalnymi obywatelami, nie ścigantami. Kolejne osoby które do nas dołączą będą miały okres próbny, po przekonaniu nas do siebie zostaną dodani do panelu, obecnie tak jak wyżej napisałem wyrzuciłem już mnóstwo osób które grają miernie, zostawiłem najbardziej zgraną ekipę (widoczną na większości screenów).
 4. Kartku

  [P] Offroad Team

  21.05.2018 Dzisiaj oglądaliśmy wschód słońca z ciekawych punktów widokowych, wpadliśmy na chwilę na zlot supersamochodów, wypad skończyliśmy na cheeseburgerze. A, no i trafiliśmy na patrol SAPR.
 5. Kartku

  [P] Offroad Team

  20.05.2018 #3 Jeszcze wieczorem ruszyliśmy w okolice góry Chilliad.
 6. Kartku

  [P] Offroad Team

  20.05.2018 #2 Dzisiaj sześcioosobowym składem ruszyliśmy na nasz tor, daleko poza miastem.
 7. Kartku

  [P] Paleto Bay Bikers Community

  Mi się podoba
 8. Kartku

  [P] BAYERISCHE HUNDS

  I ten mi się podoba, zostawiam serduszko
 9. Kartku

  [P] Outsiders

  No mi się podoba, trzymajcie tak dalej
 10. Kartku

  [P] Offroad Team

  20.05.2018 Do składu dołącza Henry, TYKWA. I screeny z dzisiejszego latania wieczorem. Oczywiście przypominam, że dostać się do nas nie jest ciężko, wystarczy podbić do nas IC (co też nie jest problemem bo zawsze ktoś od nas jest na mieście), albo napisać do mnie na Discord Kartku#6666 BONUS:
 11. Kartku

  [P] Offroad Team

  19.05.2018 Do składu dołącza Hubuś, HajcuN, Raidance, i dwie inne osoby. Screeny z dzisiejszej gry: Codziennie dołącza do nas mnóstwo nowych osób, a osoby chętne do gry z nami zapraszamy - możecie bez problemu znaleźć nas IC na mieście/w terenie i zagadać, lub po prostu odezwijcie się na PW forum lub Discord Kartku#6666 - też się zgadamy. #edit1
 12. Offroad Team - Zgromadzenie ludzi, którzy połączyli się dzięki swojej pasji. Offroad Team powstało zupełnie przypadkiem. Zaczęło się od dwóch osób - Reya Andersona oraz Charliego Northingtona. 16.05.2018 Przez cały dzień padało, nie było wówczas żadnych szans na jazdę quadem, na terenach trawiastych można było dosłownie utonąć w błocie, opony grzebały się wszędzie. W okolicach stacji paliwowej przy autostradzie podjechały dwie osoby, był to Rey z Charlim, szukali miejsca w którym mogą się zatrzymać i przeczekać ulewę. Ruszyli wówczas do warsztatu znajdującego się na stacji, za zgodą właściciela schowali tam swoje maszyny. Godzinę później... Minęło trochę czasu, deszcz wciąż padał, a gdzieś z terenu wracał jeszcze jeden człowiek. Nadjechał od wschodu, chyba nie miał innego wyjścia niż zatrzymać się w tym samym warsztacie, tak też zrobił. Zaparkował wewnątrz, obok dwóch quadów upchał gdzieś swojego. Zdjął kask, zszedł z quada. W środku było słychać jedynie śmiech, tak więc ruszył w jego stronę. Tam się spotkali. Elian, Rey, Charlie - ta trójka, od której wszystko się zaczęło. 17.05.2018 Trójka znanych już sobie mężczyzn spotkała się ponownie na stacji, ale stop, nie tylko oni. Nina, Letty, Adrian - zjawili się również oni. Wyruszyli w trasę, wyjazd rozpoczeli przejeżdżając po mieście w stronę tartaku, z tartaku ruszyli na szczyt Chilliad. Po drodze rozproszyli się w trzy grupy. Charlie z Reyem, Nina z Letty, Elian został sam. Wjechał na szczyt góry, zatrzymał się na niej i oczekiwał przyjazdu pozostałych. Minęło dosłownie kilka minut, kiedy Letty z Reyem pojawili się na szczycie, zadzwonili do Charliego, który był już na dole bezpieczny. Z Adrianem nie było kontaktu, tak ruszyli na jego poszukiwania. Znalazł się cały i zdrowy. 18.05.2018 Tego dnia do składu dołączył Mike, Loban, Christian, Paul, Samon. Wieczór spędzili w terenie. Ciąg dalszy nastąpi...
 13. Kartku

  [SZUKAM] Offroad Team

  Quady, sanchezy, enduro, rebel - wszystko co nadaje się do offroadu, wystarczy że wyjedziesz tym w teren
 14. Kartku

  Szukam czegoś do pogrania

  Zapraszamy do nas
×