Skocz do zawartości

furzyb

Użytkownik
 • Zawartość

  207
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9320

Reputacja

580 Doskonała

7 obserwujących

O furzyb

 • Tytuł
  swat team 1337
 • Urodziny 12/09/1997

Ostatnie wizyty

3393 wyświetleń profilu
 1. furzyb

  **Dnia 16/08/2018 okolo godziny 21:20...

  **Flaviano Serrato weteran wojenny Iraku służący do niedawna w 75 regimencie US Army widział z okna całą sytuacje. Przypomniał sobie, że identyczną sytuacje naocznie miał okazje oglądać jak stacjonował w górach Afganistanu w dolinie Korengal, zwanej inaczej Doliną Śmierci, gdyż zginęło w niej więcej Amerykanów niż w jakimkolwiek innym punkcie afgańskiego konfliktu. Wówczas na jedną z wiosek napadli czeczeni, stwierdził, że poinformuje o tym pobliski fort Zancudo, by byli gotowi na atak, sam zaczyna zastanawiać się czy to znowu jeden z koszmarów, których doświadcza po służbie czy to wydarzyło się naprawde**
 2. XDDDD Ty to jednak świr jesteś
 3. furzyb

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Los Santos to dobre rozwiązanie, by znowu nabić licznik graczy na ilość +/- 100, może trochę więcej. Przypominam, że bardzo duża ilość graczy nie gra tutaj nie ze względu na Paleto Bay, a chociażby niektórych game-masterów czy innych członków ekipy, każdy kto logicznie myśli wie, że np. organizowanie eventu typu GIRRELLES przez Sawke i Kube nigdy się już nie powtórzy przez podejście właśnie niektórych osób, a przejście do Santos zapewni chwilowy skok graczy (może się myle i stanie się coś fajnego co zatrzyma graczy, pomijam fakt, że niektórym z Was nie chce się grać ze względu na brak aktualizacji niż Paleto Bay;) Serwer obecnie stanowić będzie tylko przystanek przed innymi projektami RolePlay, które może niegdyś powstaną, a idealnym przykładem był District-RP, który okazał się być fakem, a mimo to przez tydzień graczy było po 40, gdzie liczba wcześniej wynosiła ponad 100. Gdyby District nie okazał się tylko fajnym photoshopem było by podobnie, a że nie ma gdzie grać, to od biedy wchodzimy na lsvrp, ja osobiście lubie tu grać, nie przeszkadza mi skrypt, ale gdyby powstał lepszy serwer też bym tam poszedł, tak jak 90% z Was. PS. Może kilka lat temu czy kilkanaście faktycznie GM tylko kierował tłem fabularnym i nakreślał jego ciąg czy tam kierunek, a teraz nie ma to prawa bytu bo gracze są zbyt leniwi (bez urazy, niektórzy nawet głupi) i będą zadowoleni jak ktoś zrobi to za nich.
 4. furzyb

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Dopóki tutaj nie zmieni się ekipa i jej beznadziejne podejście to nawet nie myślcie, że cokolwiek się zmieni. PS. Żebym nie pozostał gołosłownym, byłem, widziałem i wiem jakie jest podejście, sam narzekałem na community, że nie angażuje się w eventy i nie jest gotowa więc święty nie byłem, ale do publikacji nie stosują się niebiescy i zieloni, już pomijając fakt byłego game-mastera, który sprawował piecze nad frakcjami, że wyciągał logi członków swojej organizacji i wbijał za gre IC FCK.
 5. furzyb

  Multimedia z gry BCSO.

  ostatnie
 6. furzyb

  Skażenie biologiczne wody w stanie San Andreas

  Do szpitali trafia coraz więcej pacjentów z objawami zatrucia bakterią znajdującą się w wodzie. Humane Labs rozdysponowało swoich ludzi - obstawiają oni szpitale, kliniki w całym San Andreas. Nie wpuszczają tam nikogo, nawet rodziny pacjentów. Sytuacja na ulicach jest coraz bardziej gorąca, temat skażenia wody rozprzestrzenia się błyskawicznie, media z całego stanu dudnią o potwierdzonym skażeniu. Co prawda woda jest rozdawana przez pracowników BCSO, BCFD oraz Department of Water & Power, aczkolwiek nie wystarcza jej dla każdego, jest jej po prostu za mało. Żeby mieszkańcy stanu San Andreas nie mieli za dobrze, wszystko wznieca pogoda, a ściślej mówiąc upał, ludziom coraz bardziej chce się pić. W Grapeseed ludzie wyszli już na ulice, trwają tam zamieszki, tylko czekać, żeby mieszkańcy Paleto Bay uczynili podobnie. Od wczoraj mieszkańcy Los Santos okupują tamę na obrzeżach miasta, rozbili tam namioty i nie mają zamiaru z niej zejść, chcą wyjaśnień. W Sandy Shores biuro szeryfa również napotkało problem kolejnych zamieszek, po zdemolowaniu jednego z budynków nie dali za wygrane, obrzucali kamieniami lokalne biuro wybijając tam szyby.
 7. furzyb

  Skażenie biologiczne wody w stanie San Andreas

  Sytuacja staje się coraz mocniej napięta z tego względu iż w Paleto Bay odnotowano już trzy przypadki zatrucia w przeciągu czterech godzin, na ulicach pojawia się coraz więcej pracowników z organizacji rządowych, którzy zachowują się dziwnie, chodząc i sprawdzając wszystko, obserwują niektóre z osób i notują coś w swoich notatnikach. W Sandy Shores i Grapeseed na ten moment prócz jednej osoby nie odnotowano kolejnych pacjentów z podobnym zakażeniem, tym samym dwóch pracowników miejscowej przepompowni wody rozpowiada plotki do niektórych, że w godzinach wieczornych będzie lecieć brudna woda i należy uważać, nawet podczas zwykłego mycia się, jednak nic nie jest oficjalnie potwierdzone. Miejscowi mogli zobaczyć, że na jedną z chronionych fabryk wjechały kolejne ciężarówki z departamentu do spraw jakości i czystości wody z ekipą pracowników, na samym końcu zrobiono zdjęcie czarnego auta terenowego z oznaczeniem HUMAN LABS i dwójką osób ubranych w eleganckie ciuchy, zdjęcie jest jednak słabej jakości i może być równie dobrze fałszywe. Tym samym do internetu i na ulice wyciekła niepotwierdzona informacja odnośnie skutków wypicia wody, która posiada w sobie bakterie, po jej spożyciu możemy mieć zawroty głowy, wymioty, a na ich wskutek odwodnienie, gorączka, rozwolnienie i nadwrażliwość odpornościowa organizmu, to tylko część z rzekomych informacji, które wyciekły od jednej z pielęgniarek pracujących w miejskim szpitalu. Spora część mieszkańców jest zdezorientowana i zaczyna się obawiać, czy aby napewno woda, którą spożywają jest czysta i zdrowa. Stacja medialna Wezeal News zaczyna nadawać komunikat o podejrzanych zatruciach, a na podobne akcenty można natknąć się w czasie słuchania lokalnego radia. Dołączone zdjęcie jest zrobione z kilkuset metrów i maksymalnym przybliżeniem:
 8. furzyb

  Skażenie biologiczne wody w stanie San Andreas

  W nocy pomiędzy 17/07/2018, a 18/07/2018 w Sandy Shores doszło do pierwszego rzekomego skażenia bakterią obecną w wodzie. Lekarze oraz ochrona nie wpuszczała nikogo do sali z poszkodowanym facetem. Po dokładnych badaniach pacjenta, jeden z lekarzy pod naporem wścibskiego lokalnego dziennikarza nieświadomie potwierdził plotkę. Na miejscu zjawiła się jednostka biura szeryfa ze względu na dość sporą ilość dziennikarzy, którzy pojawili się tam krótko po potwierdzeniu plotki przez jednego z lekarzy zajmującym się poszkodowanym mężczyzną, który wcześniej według ustaleń prasy napił się wody z jednego z ujść zanieczyszczonych nieznaną bakterią. Po kilku godzinach rodzina hospitalizowanego pacjenta potwierdziła, że nieznany do tej pory starszy pan jest jednym z pracowników lokalnej przepompowni wody dla pobliskich miasteczek hrabstwa Blaine i miał bezpośredni kontakt z zakażoną wodą. Po wszystkich mieszkańcach pobliskich miejscowości coraz głośniej robi się na temat złej jakości dostarczanej im wody.
 9. wjeżdzać w temat

   

   

 10. furzyb

  UCIECZKA Z ZAKŁADU KARNEGO BOLINGBROKE

  No tak bo BCSO musi dojechać w minute na miejsce zgłoszenia XD A tak to fajny pomysł na nakręcenie życia w miasteczkach.
 11. furzyb

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Podejmując dyskusje zacznijcie patrzeć na to, czy Wy również zachowujecie się jak ludzie, czego oczekujcie od członków frakcji, bo gdybym miał się czepiać, to 3/4 uciekających osób dostało by blokade za niepoprawne kreowanie postaci (i to samo tyczy się niektórych postaci z SD, spokojnie), nie umiecie korzystać ze sportowych samochodów to kupcie samolot za tą cene, krótko i na temat. Kwestia więzienia jest sporna, bo minimum to 1 dzień, gdyby można było dawać godziny, myślę, że większość zmieniła by zdanie.
 12. furzyb

  Kacperere

  kocham tego wariata
 13. furzyb

  votu

  1337 wita paleto bay i policjanta NYC
 14. furzyb

  votu

  nie ma żartów w tym temacie
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności