Skocz do zawartości
Nowy punkt regulaminu Dowiedz się więcej... ×

Dawcowy

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

2010

Reputacja

8 Słaba

1 obserwujący

O Dawcowy

 • Urodziny 17.05.1992

Ostatnie wizyty

80 wyświetleń profilu
 1. Dawcowy

  [Skarga/Kacperere] Kudy

  Czego nie zrozumiałeś w moich ostatnich wypowiedziach? nie gramy dla ssów, jeśli będziesz chciał nas zobaczyć to zobaczysz prędzej czy później.
 2. Dawcowy

  [Skarga/Kacperere] Kudy

  ale my nie gramy dla screenów czy tam na screenach, my gramy z ludźmi chcesz zobaczyć jak gramy to z nami zagraj, stawiamy na grę ic a nie chwalenie się w OOC
 3. Dawcowy

  [Skarga/Kacperere] Kudy

  czyli według ciebie nie ważne jak grają ludzie, ważne są SS bo bez nich nikt nie potrafi grać? Kacpra nie znałem wcześniej więc to nie jest załatwienie aplikacji po koleżeńsku, nie mam nic do zarzucenia Kacprowi co się spytam otrzymuje odpowiedz praktycznie od zaraz! Nie rozumiem waszego płaczu tak faktycznie system jeszcze nie jest dopracowany no ale serwer cały czas jest modyfikowany dodawane są nowe skrypty.
 4. Dawcowy

  Angels in Hell - Paleto Bay MC

  Dzięki, zapraszamy na wspólną grę nie gryziemy (podobno) co do stylu pisania zauważyłem że brakuje aplikacji jako opowieść, trochę wzorowałem się na opowiadaniu Tellera w Sons of Anarchy, także termit przygotował tekst ja dodałem coś od siebie i przerobiłem to w opowiadanie, natomiast Bartek zajął się grafiką
 5. Dawcowy

  Interiory na vw 0

  To samo bank po co inny interior dodać tylko skryptowe gui pod ‚b’
 6. Gdzie występuje problem?: Wszędzie Opis problemu: Można otworzyć każdy pojazd ale nie da sie już nim jeździć, wszystkie auta są czarne! Co próbowałeś zrobić by pozbyć się problemu?: Ewentualne Screenshoty:
 7. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

 8. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  Awaria motocykla! Zapewniamy rozgrywkę nie tylko nam ale też innym grupom! np. wypadek dla MC Wypadek dla PD
 9. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  Dzięki za każde pozytywne słowa, w naszej ofercie znajdują się też skutery wodne! więc czekajcie na dalsze aktualizacje co to u nas się dzieje! gramy prawie co dziennie nie zawsze wrzucamy screenshoty! Więcej gry będzie na Ragemultiplayer! bo wtedy będzie więcej możliwości!
 10. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  Wrzucam kilka SS-ów z dzisiejszej samotnej jazdy i wczorajszej przejażdżce po Chilliad! Pracujemy nad pewnym eventem w którym to będziemy przemieszczać się z wami po górze Chilliad.
 11. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  Tak, pomysłów mamy sporo aczkolwiek najpierw skupimy się by coś pograć. Jednym z pomysłów są skutery wodne też chcemy je wprowadzić, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i Rage będzie o wiele lepszym klientem to będziemy tworzyć zawody na ziemi, wodzie i w powietrzu!
 12. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  Nieobrobione screeny z przywiezienia crossów, resztę ssów z akcją z Rangerami wrzucę jutro po obrobieniu
 13. Dawcowy

  [P] Paleto Off the Grid

  My też liczymy na jakąś interakcje z innymi grupami i graczami.
×