Skocz do zawartości
Nowy punkt regulaminu Dowiedz się więcej... ×

qteng

Supporter
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

10840

Reputacja

99 W porządku

3 obserwujących

O qteng

 • Urodziny 19.12.1993

Ostatnie wizyty

459 wyświetleń profilu
 1. qteng

  [P] Ultimate Boxing Championship

  Trzecia odsłona niedzielnego mordobicia za nami. Sowa po zaciętym boju w decydującej, piątej rundzie rozprawił się z Kokainowym Wilkiem. Tym samym umocnił swoją pozycję w klasyfikacji generalnej:
 2. qteng

  UBC — Fight Night #3

  **W barach ludzie mówią o nowych twarzach na zawodach. Mordobicie zaczyna się o 21.30, zbiórka na stacji benzynowej obok budynku banku**
 3. qteng

  [Skarga/qteng] Kordian i CoughSyrup

  Kolega Darell Quinn utracił przytomność w skutek bójki przed szpitalem, powstał, zażył lek* i rozpoczął dymy pod Hen - Quality RP. Nie wiem jakie macie wyobrażenie o Role Play, ale widocznie odbiega ono od tego jak my wyobrażamy sobie rozgrywkę na tym serwerze. Robi się tu niepotrzebny spam, mamy skargę, mamy dowody - czekamy na rozpatrzenie przez @Szychu
 4. qteng

  [Skarga/qteng] Kordian i CoughSyrup

  Bieganie jak małpy pod Hen, wbieganie pod jeżdżące samochody i okładanie przechodniów - za to została nałożona kara 60 minut w AJ.
 5. qteng

  [P] Ultimate Boxing Championship

  **Na fanpage'u federacji pojawił się nowy wpis** ____________________________________________________________________ Link do wydarzenia: *CLICK*
 6. qteng

  UBC — Fight Night #3

  Fanpage 20 maja, kolejna leniwa niedziela w Paleto Bay. Nudzisz się, a myślisz że potrafisz nieźle przyłożyć? A może ruszysz tyłek z przed telewizora i obstawisz parę zakładów? Kto wie, może uda Ci się wygrać tyle, że Twoje życie się odmieni. Zbieraj się i przychodź na kolejne wydarzenie UBC o 21.30! Kto w Paleto nie zna jeszcze Himmler'a, Sowy czy Kokainowego Wilka? Kto z nich wyjdzie niepokonany? A może zjawi się ktoś nowy i nas wszystkich zaskoczy? Kto tym razem zgarnie 1.000$ nagrody? Wejściówka: 200$ Zawodnicy: 50$ __________________________________________________________ Dobra, lecimy z trzecią edycją Fight Night. Mam nadzieję, że znów licznie się pojawicie. Tak żeby nie wyszło znowu, że "kobiety nas facetów biją" to startujące zawodniczki będą miały ustawione HP na 80%. Wszelkie propozycje udoskonalenia event'u przyjmę na priv.
 7. qteng

  [P] Ultimate Boxing Championship

  Mieliśmy małą niespodziankę na UBC 2vs2 EDITION ONE. Wygrała para kobiet, sprawiając tego wieczoru lanie szóstce facetów. Żeby uniknąć w przyszłości jakichś niedorzecznych sytuacji spróbujemy od przyszłej edycji ustawiać HP kobiet na 80. Poniżej screeny z pierwszej gali na świeżym powietrzu. Dzięki wszystkim za interakcję! Knockout wieczoru: Poczytajcie o nas w Weazel News!
 8. qteng

  UBC 2vs2 — Edition ONE

 9. qteng

  UBC 2vs2 — Edition ONE

  **W barach znów ludzie gadają o walkach. Tym razem starcie duetów, już dziś o 21:00**
 10. qteng

  [P] Ultimate Boxing Championship

  **Na fanpage'u federacji pojawił się nowy wpis** ____________________________________________________________________ Link do wydarzenia: *CLICK*
 11. qteng

  UBC 2vs2 — Edition ONE

  Fanpage Federacja UBC z wydarzeniem w nowym formacie. Tym razem szykujemy turniej dla dwuosobowych drużyn. Z kim zjednoczą swoje siły Himmler, Sowa i Kokainowy Wilk? Szykuj ciężko zarobione pieniądze lub kołuj partnera do swojego team'u i wpadaj w najbliższą środę na parking przy Bayview Lodge o 21:00! Dla zwycięskiego duetu przewidziana nagroda główna: 1.000$ Wejściówka: 200$ Team (2 os.): 100$ __________________________________________________________ Udało nam się już zgromadzić 11 zawodników, a jedna gala tygodniowo to dla nas za mało. Wychodzimy do was z pomysłem zorganizowania walk drużynowych w przyszłą środę, więc wpadajcie! Oczywiście nowi zawodnicy mile widziani. Liczymy również na obecność publiczności. Tym razem spróbujemy swoich sił w plenerze.
 12. qteng

  O'Bryan Boys

  https://imgur.com/BtczDSp
 13. qteng

  [P] Ultimate Boxing Championship

  No i jesteśmy po drugiej gali. Gratulujemy nowemu mistrzowi, który awansuje w ogólnej klasyfikacji na drugie miejsce. Tak prezentuje się tabela:
 14. qteng

  UBC — Fight Night #2

  Po zaciętym finale, w piątej rundzie Himmler padł na deski po ciosach nowego mistrza J.B aka Sowa! Tymczasem w rankingu największych lokalnych zbirów wyłoniła się czołówka:
 15. qteng

  O'Bryan Boys

  Gramy codziennie Graczom stosującym MG mówimy natomiast nie.
×