Skocz do zawartości

Herros

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

2600

Reputacja

9 Słaba

1 obserwujący

O Herros

 • Urodziny 30 Lipiec

Ostatnie wizyty

242 wyświetleń profilu
 1. Herros

  [Skarga/Flin] Komandor Tarkin

  /del
 2. Paleto Bay, 2018-05-19 County Court of Blaine Paleto Bay, Blaine County Petrus Cervantes Blaine County Sheriff's Office Akt oskarżenia Na mocy prawa Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz stanu California, oskarżam Michael Shackleford o popełnienie przestępstw/a z zakresu kodeksu karnego, w zakresie czasowym od 2018-05-18 do 2018-05-19: §3. Podmiot, który dopuścił się dewastacji mienia stanu, może zostać ukarany grzywną w wysokości od $800 do $3.500 lub karą więzienia do lat 3 w zależności od zniszczeń oraz jest zobowiązany do odkupienia zniszczonego mienia, ewentualnie do jego naprawienia oraz pokrycia kosztów naprawy. §8. Podmiot, który odmawia wykonania poleceń funkcjonariusza bądź ignoruje je może zostać zatrzymany w areszcie od 2 do 5 dni oraz może zostać nałożony na niego mandat karny w wysokości od $1.500 do $6.000. §9. Podmiot, który zakłóca porządek publiczny zostaje ukarany mandatem w wysokości od $800 do $2.000 lub może zostać pozbawiony wolności do 1 roku. §16. Podmiotowi podejmującemu ucieczkę przed stanowym bądź federalnym organem ścigania grozi kara pozbawienia wolności do lat 15. §19. Podmiot, który dopuszcza się prowokacji funkcjonariuszy publicznych podlega karze do 6 lat pozbawienia wolności Uzasadnienie: Dnia 2018-05-18r. na centralę BCSO doszło zgłoszenie o nielegalnym zgromadzeniu w dokach. Wysłano tam jednostkę, która po chwili potwierdziła zgłoszenie prosząc tym samym o wsparcie. Na miejsce dojechały dodatkowe trzy oznakowane jednostki, które wjechały na teren doków. Grupa osób znajdująca się w pojazdach widząc radiowozy zaczęła uciekać, a sami funkcjonariusze obrali jeden cel - była to niebieska Kuruma należąca do Michael'a S., którą także oskarżony prowadził. Pościg za podejrzanym trwał, aż do momentu zderzenia z radiowozem. Radiowóz uderzył w jego tylne koło, w wyniku czego uciekinier stracił panowanie nad pojazdem - postanowiono wykorzystać tę sytuację i zastosować manewr BOX. Michael'owi S. został wydany rozkaz trzymania rąk na kierownicy, lecz nie zareagował na polecenie funkcjonariusza tym samym próbując coś sięgnąć z tyłu pojazdu - zostały oddane w jego stronę strzały, gdyż mogła to być broń lub inna niebezpieczna rzecz. Pociski trafiły w klatkę piersiową, brzuch i nogi. Została wezwana jednostka LSMC, gdyż BCFD nie reagowało na zgłoszenie. Finalnie Pan S. został w konwoju przewieziony ze szpitala do Paleto Bay, a następnie na stacji BCSO rozpoczęto przesłuchanie. M. S. twierdził, że liczył gwiazdy wraz z uczestnikami tym samym okłamując szeryfów. Okazano mu nagrania kamer z doków, na których wyraźnie było widać między innymi jego pojazd, który brał udział w nielegalnych wyścigach. Odmówił dalszego składania zeznań podtrzymując swoją wersję. Blaine County Sheriff's Office, Petrus Cervantes Załączniki: Jawne: Nagrania z monitoringu doków Los Santos Nagrania z bodycam szeryfów Nagrania z radiowozów BCSO Niejawne: Kartoteka oskarżonego Świadkowie: Jared Mashburn Timothy Campbell Patrick Ridgeway
 3. Herros

  Outta' Control

  Świetny projekt, ogarnięta ekipa. Wiedzą, jak grać - pograłem z nimi przez kilka godzin, przez ten cały czas poziom ich rozgrywki sięgał szczytu. Ciągłe obmyślanie In Character, rozmowa między sobą, w skrócie podczas tych kilku godzin tylko raz zdarzyła się sytuacja z chatem OOC, która została wyjaśniona w zaledwie parę minut. Podsumowując jestem jak najbardziej za tym, aby wasz projekt został zaakceptowany, a nawet dopisany do organizacji przestępczych!
 4. Herros

  Problem z dołączeniem na serwer.

  Problem występuje tylko w momencie, gdy chcesz wejść na ten serwer czy na inne również?
 5. Herros

  Problem z dołączeniem na serwer.

  Nie, spróbuj włączyć tylko i wyłącznie RAGE.
 6. Herros

  Problem z dołączeniem na serwer.

  Sprawdź czy posiadasz zaktualizowane GTA V, być może tutaj tkwi problem, kto wie. Spróbuj się także połączyć przez "Direct Connect" z tym IP: LSVRP.PL:22005
 7. Herros

  Błąd - sklep binco / ubrania

  Jest jakby lepiej, ponieważ widzę możliwość ustawienia czapki (tekstury) i dodatkowo pod spodem widzę, mały biały pasek. Wciąż nie mogę zaakceptować ubioru.
 8. Herros

  Błąd - sklep binco / ubrania

  Osoby z w/w rozdzielczością, z tego co wiem nie mają takich problemów.
 9. W sklepie binco nie można zapisać ubrania, przynajmniej u mnie i teraz, gdy wygląda to inaczej. Otóż wybieranie działa normalnie, aż do momentu gdy chcemy to zapisać - nie widzę GUI do zapisywania, na ślepo (czyt. strzałka w dół, enter) - również nie działa. Próbowałem odpalić grę w oknie, z mniejszą rozdzielczością - bezskutecznie.
 10. Serwer się wyłączył?

  1. Kalafior.

   Kalafior.

   No wysrał się, co poradzisz?

 11. Herros

  Powrót do Los Santos

  Aktualnie na serwerze gra do 40 osób, z czego nawet i w tym małym miasteczku można czuć się, jakby grało się samotnie na serwerze. Kolejna sprawa - patrząc na ankietę - głosów jest ponad 100, tak więc zapytuję. Kiedy na serwerze występuje taka ilość osób? Niektórzy zapewne nie grają ze względu na słaby sprzęt czy też inne problemy, aczkolwiek - jeżeli ktoś posiada sprzęt, na którym nie jest w stanie grać w miasteczku to tym bardziej nie będzie mógł grać w dużym mieście, Los Santos. Gdyby na serwerze faktycznie grało ponad 100 osób, to można byłoby zastanowić się nad przeniesieniem rozgrywki, póki co nawet dobrych 40 nie ma.
 12. Nie wiem czy na PW pojawiła ci się wiadomość, więc zapytam tutaj.

  Kiedy można się spodziewać odpowiedzi nt. zaawansowanej rekrutacji? Odp. na PW bym prosił.

 13. Herros

  KrystianA wbija!

  No siema!
 14. Herros

  Niebieski pasek w dolnej części ekranu

  Wspomnę, że na innych serwerach funkcjonuje to normalnie.
 15. Cześć, W dolnej części ekranu (po wejściu na serwer) znajduje się niebieski pasek. Jest on w miejscu, w którym powinien być Weazel News. Czy ktoś mógłby doradzić, jak to rozwiązać?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności