Skocz do zawartości

Kabas

Donator
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

9490

Reputacja

76 W porządku

O Kabas

Ostatnie wizyty

780 wyświetleń profilu
 1. Kabas

  Beneventi Crime Family

  @savage bartek Poka tą apke, bo sam jestem ciekaw.
 2. Kabas

  *Po internecie

  *Anonimowy komentarz pod filmikiem*
 3. Kabas

  Legionarios

  Żegnaj Pacho
 4. Kabas

  Paleto Casino

  Szczęśliwa jedynka - Gra rozpoczyna się kiedy przy stole jest dwójka graczy. Gracze wpłacają żetony do krupiera, kolejno każdy z nich wyjmuje jedną talie z karty. Gra kończy się kiedy, któryś z nich trafi jedynkę. Kto pierwszy trafi na jedynkę, zgarnia sumę. Jedynka w kartach?
 5. Witam, prośbę tą kieruję w szczególności do @Darek, chodzi mianowicie o wystosowanie punktu w regulaminie który miałby na celu zakazać dodawania modyfikacji zbrojnych do pojazdów, czyli na przykład karabin maszynowy w limuzynie. Mój kolega @Lenareq niestety ucierpiał na tym dzisiaj ponieważ jego limuzyna została skonfiskowana pod powodem możliwości zamontowania właśnie takiej broni. Montaż ten mógłby zostać odegrany jedynie za pozwoleniem administracji. Dziękuje i pozdrawiam, w końcu każdy człowiek który ma trochę piniążków może taką limuzynę zakupić.
 6. *Anonimowy komentarz* Wszystko jest na nagraniu, a Wy macie czelność jeszcze lać wodę? Bóg was rozliczy głupie ku*wy.
 7. *Anonimowy użytkownik dodał komentarz* Od zawsze mówiłem że policja w tym mieście to żart, a nagranie tylko potwierdza moją opinie. Jaks
 8. Kabas

  Zakładanie maski - organizacje przestępcze

  Ale to IC tak czy siak nic nie zmienia.
 9. Kabas

  Pierwszeństwo (pierdoła, ale dość istotna)

  Przecież na serwerze obowiązuje zasada prawej ręki, na skrzyżowaniach w Paleto są kamery także odegranie tego to tylko kwestia IC.
 10. Kabas

  Beneventi Crime Family

  Paleto Bay to wieś w której mieszkańcy jeżdżą autami za $300.000
 11. @likeahorse HD Tune i zrób test dysku.
 12. Kabas

  Beneventi Crime Family

  Polecam serdecznie
×