Skocz do zawartości

Kabas

Donator
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

16820

Reputacja

167 Dobra

2 obserwujących

O Kabas

 • Urodziny 08/07/1998

Ostatnie wizyty

1619 wyświetleń profilu
 1. Kabas

  #029 - Los Santos, przenosiny

  @Sylwester Widzisz to?
 2. Kabas

  Oryginalne Kolory Lakieru

  https://wiki.rage.mp/index.php?title=Vehicle_Colors To tylko i wyłącznie zależy od rage'a.
 3. Kabas

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  @Ciotka Andrzeja Nie spodziewałbym się napisania tak totalnej głupoty przez Ciebie, czytamy ze zrozumieniem.
 4. Kabas

  [GRA/Axonis] Kabas

  Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/5257-kabas/ Nick postaci na którą nałożono karę: Jacob Middlesworth Rodzaj kary: Ban Powód nałożenia kary: Brak zgłoszenia występującego bugu. Członek ekipy nakładający karę: Axonis Wyjaśnienie sytuacji: Od nałożenia kary minęły cztery tygodnie, w poprzednich apelacjach jak i w rozmowie z Tarczą wszystko zostało wyjaśnione. Podchodzę do apelacji kolejny raz z wiadomego powodu, na serwerze przegrałem ponad siedemset godzin i mam nadzieję na kolejne tyle. Prosiłbym o rozpatrzenie apelacji przez @Tarcza. Dziękuje i pozdrawiam. Ewentualne screeny/świadkowie: -
 5. Kabas

  Organizacje przestępcze - temat na wymarciu

  Śmieszne jest to że większość osób które się tutaj wypowiada, nie ma przegrane nawet 50 godzin na serwerze
 6. Kabas

  [OCHRONA] Gruppe Sechs [REAKTYWACJA]

  Sztos apka
 7. Kabas

  SAN ANDREAS PARTNERSHIP

  Co się tutaj dzieje?
 8. Kabas

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  Jako wygnany użytkownik powiem tylko tyle, wiele osób które wypowiadają się pozytywnie na temat rozgrywki w Paleto Bay mają po 10-60h on-line na serwerze. Mi osobiście również podobał się ten pomysł, ale przez pierwsze 200h rozgrywki, a po 700h było to już najzwyczajniej w świecie nudne. Wypowiedzi typu "jedźcie do Los Santos i tam sobie grajcie" są conajmniej na poziomie 5 latka, tak samo działa to w drugą stronę, przenieśmy rozgrywkę do LS skoro chce tego większą część graczy, a Wy będziecie sobie jeździć grać do Paleto /shrug.
 9. Kabas

  [GRA/Axonis] Kabas

  Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/5257-kabas/ Nick postaci na którą nałożono karę: Jacob Middlesworth Rodzaj kary: Ban Powód nałożenia kary: Brak zgłoszenia występującego bugu. Członek ekipy nakładający karę: Axonis Wyjaśnienie sytuacji: Nie będę się już tutaj rozpisywał, kilku osobom z ekipy przedstawiłem jak to wszystko dokładnie wyglądało czego (wierzcie mi lub nie) bardzo żałuje. Jak to się mówi "Polak mądry po szkodzie" tak samo i mądry Kabas, bug mógł zostać zgłoszony przeze mnie natychmiastowo i nie powinienem go wcale rozpracowywać, ale ja tutaj nie o tym. Chciałbym prosić ekipę o umożliwienie mi ponownej gry na serwerze, sam od siebie uważam że zablokowanie postaci na którą poświęciłem na prawdę kupę czasu (600h) jest wystarczającą karą za tego typu wybryk. Na serwerze gram od ponad siedmiu miesięcy i wcale przygody z tym serwerem nie chciałbym kończyć. Oczywiście grę zacząłbym na całkowicie innej postaci z całkowicie innym zamysłem, mam nadzieję że zrozumiecie mój ból i cierpienie - tym samym dając mi szansę ostateczną, dziękuję i pozdrawiam (oczywiście jeżeli dostałbym kolejną karę, to otrzymuję z automatu blokadę konta bez możliwości apelowania) Ewentualne screeny/świadkowie: Ja
 10. Kabas

  [GRA/Axonis] Boryseu/Kabas

  Przecież w logach widać dokładnie kiedy bug został zauważony i kiedy się za niego zabraliśmy, wszystko trwało jakieś dziesięć minut - nie zdążyliśmy nawet sprawdzić czy pieniądze zapisują się na koncie gracza. Pod /a w tym czasie nikogo nie było, sam Axonis nadał nam bana bez duty więc nie mieliśmy szans na jakiekolwiek wytłumaczenie sytuacji.
 11. Kabas

  [DISCORD/Nicziro] Kabas

  @Katsuru Dlaczego miałbym sobie żartować? Każdy z ekipy ma wgląd w logi graczy, nikomu korona z głowy nie spadła, a ja regulaminu nie naruszyłem.
 12. czuję w sobie pustkę, część mnie umarła razem z Sową :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. boryseu

   boryseu

   Money Makers from Majorka 

  3. DMN

   DMN

   #Skalpel 

  4. Lenareq

   Lenareq

   na zawsze w moim sercu

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności