Skocz do zawartości

Speed

Donator
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6650

Reputacja

88 W porządku

3 obserwujących

O Speed

 • Urodziny 08/04/1998

Ostatnie wizyty

969 wyświetleń profilu
 1. Speed

  [Skarga/Speed] Marshall

  20:24:56:331 | [OOC] !{#E0E02F}PW do Alex Evans (19): Bądź świadomy, że jeżeli jeszcze raz to zrobisz, to dostaniesz karę. To nie pierwszy taki wybryk. Robisz to notorycznie. Wtedy Ci napisałem. Czekamy na wideo z interwencji autorstwa @Kutcherovsky. @update Mój błąd, pomyliłem Cię z inną osobą, która razem z Tobą biła wtedy duty i dostała ode mnie upomnienie słowne. Pierwszy człon powodu AJota jest w takim razie nieważny, ale co do całej reszty, kara była wg mnie adekwatna.
 2. Speed

  [Skarga/Speed] Marshall

  Od niepamiętnych czasów członkowie administracji upominają Cię, byś nie bił duty poza biznesem. Udzieliłem Ci dzisiaj upomnienia, poprosiłem byś tego nie robił, a kilkanaście minut później znowu zobaczyłem, że stoisz na duty kasyna na ulicy. Ponadto od dwóch osób dostałem na Ciebie skargę, że prowokujesz PD i te osoby były niezależne od siebie, tak więc nie widzę w tym przypadku żadnych zastrzeżeń co do mojej pracy. Po drugie, od wyjaśniania takich sytuacji jest dział apelacji od kar. Rozmawiałem z Tobą i tłumaczyłem Ci Twój błąd dwukrotnie, jednak Ty byłeś nieugięty i dalej pisałeś do mnie te same argumenty, które miałyby Cię obronić. Można powiedzieć, że wręcz mi spamowałeś na Discordzie jak i w grze poprzez /w. Zostawiam werdykt dla @Tarcza.
 3. Speed

  [GRA/Nito0.]Kacperere

  Pozwolę sobie tylko zacytować @Kacperere.
 4. Speed

  [Skarga]Kacperere

  Dostałeś blokadę postaci za ucieczkę od akcji RP [/q], gdy zostałeś zatrzymany przez jednostki BCSO w trakcie nocnego pościgu. To ja byłem inicjatorem tej blokady, tak więc możesz śmiało napisać skargę na mnie.
 5. Ale zostaw tego mercedesa

  1. kuberek

   kuberek

   on woli melanie

 6. Speed

  Speed

  Już chyba za późno, mordko
 7. Speed

  Kacperere

  No siema wariacie Boży
 8. Speed

  Speed

  Jak tyle razy mu każecie, to on zaraz się z całej amunicji wystrzela Elo mordy, co tam
 9. Jak Wam mija wieczór? 😆

 10. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Chłopaki. Dużo osób mi pisze na PW z prośbą o wydanie auta w inny dzień, w inne godziny, gdy mają tylko na to czas. Wiele razy usłyszałem, że ktoś pracuje o tej godzinie, imprezuje - mówiąc ogólnikowo, nie ma czasu. Wystarczy napisać do mnie na Discordzie z taką prośbą i argumentacją, a jak będę miał czas to wejdę i wydam od ręki. Jeżeli chodzi o terminy - będą 4 dni dyżurujące, a w przyszłości nie wykluczam nawet 5. Zapraszam do zapoznania się z tematem VISu już jutro po updacie.
 11. Speed

  [SKARGA] KasiuLa

  Dostałeś ode mnie wczoraj kolejną karę za przejeżdżanie obok FTSu na TERRORYŚCIE, gdzie wszyscy cywile stali z tyłu. Jednocześnie pokazywałeś nam środkowy palec z okna zardzewiałego emperora i to nie jeden raz. Prowokujesz na skuterze, chowasz się bez powodu za swoim pojazdem za pomocą "q", stojąc na samym środku drogi, przypadkowo tuż obok radiowozu. Czy Twoje zachowanie jest normalne? Sam Twój nick na forum pokazuje, że nie przyszedłeś na ten serwer z zamiarem dobrej gry, a co jedynie odwalania. Jak dla mnie skarga bezpodstawna. Odwalasz - zasługujesz na karę.
 12. Speed

  votu

  jak ty chyba utov
 13. VEHICLE IMPOUND SYSTEM WSTĘP System wewnętrzny hrabstwa Blaine ułatwiający przepływ informacji na temat odholowanych pojazdów na płaszczyźnie właściciel pojazdu - organ wydający pojazd. Zgodnie z zarządzeniem władz hrabstwa Blaine organem odpowiedzialnym za wydawanie i zarządzanie odholowanymi pojazdami jest Blaine County Sheriff's Department. PODSTAWOWE ZASADY DZIAŁANIA SYSTEMU Dla spójności i ułatwienia działania systemu ustanawia się poniższe zasady działania systemu odholowanych pojazdów: Wpisaniem pojazdu do systemu zajmuje się funkcjonariusz zlecający jego odholowanie, Od momentu pojawienia się odholowanego pojazdu na parkingu policyjnym właściciel pojazdu ma 10 dni na odebranie pojazdu, Pojazdu nie można odebrać jeżeli nie znajduje się w systemie, Odebranie pojazdu może nastąpić wyłącznie po wysłaniu zgłoszenia Non-emergency (wzór w poście niżej), Po upływie 10 dni pojazd staje się własnością hrabstwa Blaine, Pojazd będący własnością hrabstwa Blaine może zostać jawnie sprzedany lub zostać przekazany przez hrabstwo na rzecz dowolnej agencji lokalnej, stanowej lub federalnej, Wszelkie skargi, sytuacje sporne, niejasności wyjaśnia sierżant obecny na zmianie, Do odebrania pojazdu z parkingu upoważniony jest tylko właściciel pojazdu, który został wpisany do bazy policyjnej przy odholowaniu.
 14. Późnym wieczorem 11.06.2018 r. na numer alarmowy 911 wpłynęło zgłoszenie od jednego z mieszkańców Paleto Bay o agresywnym zachowaniu niezidentyfikowanego mężczyzny, który groził nożem aptekarce. Żądał on wydania mu leku na receptę bez okazywania jej. W związku z tym centrala zadysponowała na miejsce dostępne patrole. Pierwsza na miejsce przybyła jednostka UNIT-48, na której pokładzie znajdował się Senior Deputy Sheriff Richard Lapine i to on przedstawił pierwszy raport sytuacyjny dojeżdżającym na miejsce zastępcom. Paredziesiąt sekund później przybyły dodatkowe trzy jednostki oznakowane oraz jedna nieoznakowana. Zastępcy przystąpili do zabezpieczenia terenu wokół apteki, by uchronić cywilów przed ewentualnym niebezpieczeństwem ze strony szalejącego wewnątrz napastnika. Przybyła na miejsce Supervisor Meredith Wakeling zdecydowała o zdecydowanym wejściu dwójki doświadczonych funkcjonariuszy do środka. Po wydaniu głośnego okrzyku nakazującego poddanie się, mężczyzna przeskoczył za ladę i powziął kobietę jako zakładniczkę, używając do tego broni białej. W tej sytuacji wycofano się i zdecydowano się na wezwanie jednostki SEB do akcji, nie chcąc ryzykować śmiercią przetrzymywanej w środku pracownicy. Po kilku minutach operatorzy przybyli na miejsce i rozpoczęli szturm. (kadr z nagrania służbowego bodycamu jednego z operatorów SEB) Do środka wkroczyli doświadczeni operatorzy Special Enforcement Bureau, którzy są doskonale przeszkoleni m.in w sytuacjach typu "Hostage Rescue". Analizując zachowanie mężczyzny, dowódca jednostki nie zdecydował się na zlikwidowanie napastnika, mimo takich możliwości. Po kilku minutach negocjacji podejrzany poddał się, a operatorzy wycofali zakładniczkę do zespołu medycznego czekającego na zewnątrz budynku. Mężczyzna został skuty, zabezpieczony, a jemu zostały przedstawione zarzuty dotyczące uprowadzenia osoby i przetrzymywania wbrew jej woli z użyciem narzędzia śmiertelnie niebezpiecznego. Nikomu nie stała się żadna krzywda, a farmaceutka została poddana opiece wykwalifikowanego psychologa. Biuro rzecznika prasowego jest otwarte na pytania i korespondencję ze strony mediów oraz zainteresowanych petentów. Prosimy kierować zapytania bezpośrednio na skrzynkę elektroniczną, wszystkie dostępne odnośniki są podane niżej. Drodzy mieszkańcy! Jeśli jesteście świadkami przestępstwa lub czujecie się zagrożeni - informujcie nas, numer alarmowy 9-1-1. CONTACT US LIFEINVADER
 15. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Anyway, jak będziesz miał jakieś pytanka, to uderzaj na priv Discord. Nie ma co zaśmiecać tematu: Speed#6594
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności