Skocz do zawartości

Speed

Donator
 • Zawartość

  120
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6650

Reputacja

91 W porządku

3 obserwujących

O Speed

 • Urodziny 08/04/1998

Ostatnie wizyty

1246 wyświetleń profilu
 1. świat chyli sie ku upadkowi

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Mendziorek

   Mendziorek

   o cholera, speedy tego nie słyszałem ..

  3. Speed

   Speed

   Dystans się liczy, dystans xD ale widać ze 99% użytkowników bierze wszystko na poważnie 

  4. Way

   Way

   Nie no Speed, zawsze serduszko do Ciebie ❤️

    

 2. Speed

  [Skarga/Speed] Marshall

  20:24:56:331 | [OOC] !{#E0E02F}PW do Alex Evans (19): Bądź świadomy, że jeżeli jeszcze raz to zrobisz, to dostaniesz karę. To nie pierwszy taki wybryk. Robisz to notorycznie. Wtedy Ci napisałem. Czekamy na wideo z interwencji autorstwa @Kutcherovsky. @update Mój błąd, pomyliłem Cię z inną osobą, która razem z Tobą biła wtedy duty i dostała ode mnie upomnienie słowne. Pierwszy człon powodu AJota jest w takim razie nieważny, ale co do całej reszty, kara była wg mnie adekwatna.
 3. Speed

  [Skarga/Speed] Marshall

  Od niepamiętnych czasów członkowie administracji upominają Cię, byś nie bił duty poza biznesem. Udzieliłem Ci dzisiaj upomnienia, poprosiłem byś tego nie robił, a kilkanaście minut później znowu zobaczyłem, że stoisz na duty kasyna na ulicy. Ponadto od dwóch osób dostałem na Ciebie skargę, że prowokujesz PD i te osoby były niezależne od siebie, tak więc nie widzę w tym przypadku żadnych zastrzeżeń co do mojej pracy. Po drugie, od wyjaśniania takich sytuacji jest dział apelacji od kar. Rozmawiałem z Tobą i tłumaczyłem Ci Twój błąd dwukrotnie, jednak Ty byłeś nieugięty i dalej pisałeś do mnie te same argumenty, które miałyby Cię obronić. Można powiedzieć, że wręcz mi spamowałeś na Discordzie jak i w grze poprzez /w. Zostawiam werdykt dla @Tarcza.
 4. Speed

  [GRA/Nito0.]Kacperere

  Pozwolę sobie tylko zacytować @Kacperere.
 5. Speed

  [Skarga]Kacperere

  Dostałeś blokadę postaci za ucieczkę od akcji RP [/q], gdy zostałeś zatrzymany przez jednostki BCSO w trakcie nocnego pościgu. To ja byłem inicjatorem tej blokady, tak więc możesz śmiało napisać skargę na mnie.
 6. Ale zostaw tego mercedesa

  1. kuberek

   kuberek

   on woli melanie

 7. Jak Wam mija wieczór? 😆

 8. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Chłopaki. Dużo osób mi pisze na PW z prośbą o wydanie auta w inny dzień, w inne godziny, gdy mają tylko na to czas. Wiele razy usłyszałem, że ktoś pracuje o tej godzinie, imprezuje - mówiąc ogólnikowo, nie ma czasu. Wystarczy napisać do mnie na Discordzie z taką prośbą i argumentacją, a jak będę miał czas to wejdę i wydam od ręki. Jeżeli chodzi o terminy - będą 4 dni dyżurujące, a w przyszłości nie wykluczam nawet 5. Zapraszam do zapoznania się z tematem VISu już jutro po updacie.
 9. Speed

  [SKARGA] KasiuLa

  Dostałeś ode mnie wczoraj kolejną karę za przejeżdżanie obok FTSu na TERRORYŚCIE, gdzie wszyscy cywile stali z tyłu. Jednocześnie pokazywałeś nam środkowy palec z okna zardzewiałego emperora i to nie jeden raz. Prowokujesz na skuterze, chowasz się bez powodu za swoim pojazdem za pomocą "q", stojąc na samym środku drogi, przypadkowo tuż obok radiowozu. Czy Twoje zachowanie jest normalne? Sam Twój nick na forum pokazuje, że nie przyszedłeś na ten serwer z zamiarem dobrej gry, a co jedynie odwalania. Jak dla mnie skarga bezpodstawna. Odwalasz - zasługujesz na karę.
 10. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Anyway, jak będziesz miał jakieś pytanka, to uderzaj na priv Discord. Nie ma co zaśmiecać tematu: Speed#6594
 11. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Jeżeli chodzi o odprawy i rzekome przyśpieszanie akcji by na nią się udać, to jest u nas taka zasada, że praktycznie 90% ludzi od niej zaczyna grę na służbie danego wieczoru. Nie było nigdy takiej sytuacji, że ktoś olewał zgłoszenia i leciał specjalnie na odprawę. Jeżeli takowa jest, to się czeka ze spokojem aż wszystkie jednostki zjadą, bez żadnego pośpieszania. Jak chodzi o akcje SEBu - byly one może trzy w ciągu całej gry. Taktyka opiera się na typowym SWAT - jest to jednostka realizacyjna. Jednostki oznakowane blokują teren wokół, operatorzy wchodzą do budynku, zatrzymują podejrzanych, przeszukują powierzchownie pomieszczenia, a następnie wyprowadzają podejrzanych i ewentualnie eskortują ich w konwoju do Biura. To, że ktoś się podśmiechiwał, to jego indywidualna sprawa. Jeżeli było to odwalanie w Twoim przekonaniu - to wiadomość do @Nicziro. Jeżeli jednak to sprawa stricte IC, to idziesz z takim delikwentem do Supervisora, oni biorą nagrania z bodycamów i takiego delikwenta uwalają. Czat głosowy istnieje, w celu dynamicznego meldowania podczas pościgów, strzelanin i innych rzeczy. Bądźmy szczerzy - podawanie pozycji na czacie IC, byłoby zbyt powolne i mało dokładne. W czasie akcji IC jest wprowadzana "cisza" na tematy OOC, a każdy kto powie nawet "lol, czemu mi zniknął", dostaje ostrzeżenie. Wtedy gramy full IC, a każde naruszenie tego odgórnego nakazu jest karane. Podczas zwykłego patrolu czasami dochodzi do krótkich rozmów na tematy OOC, bez mieszania do tego czynności wykonywanych w grze. W przypadku akcji mniej dynamicznych, mogłeś pewnie nie raz zauważyć, że odgrywamy kwestie na radiu, z dopiskiem *T1/TAC1*, by doprowadzić do interakcji z graczami i po to by wiedzieli, że coś się dzieje, aniżeli wszyscy mieli w głowie obraz: "szeryfi czytają sobie w myślach i wiedzą, co, gdzie i jak zrobić. CIEKAWE SKĄD?!?!"
 12. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  No to zachęcam Cię do składania skarg bezpośrednio u @Nicziro. Niepasujące jednostki są albo odsuwane do roli rekruta, albo usuwane z frakcji. Uwierz mi na słowo, że - jak wcześniej wspomniałem - nie zamiatamy spraw pod dywan.
 13. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Jak na moje mieszanie wszystkich szeryfów z pojedynczymi "czarnymi owcami" i wrzucanie ich do jednego worka, jest dla mnie głupotą. Jak już ktoś pewnie wspomniał - skargi bezpośrednio do opiekuna frakcji @Wiesiu by pomogły, lub też do samego @Nicziro. Uwierzcie mi, sprawy nie są zamiatane pod dywan, a kary za odpierdzielanie są bardzo, bardzo surowe ;). W tym momencie widzę tylko hejt i łapanie się brzytwy, byleby tylko pogrzebać wszystkich tutaj grających. To tak samo jakbym teraz napisał w dyskusjach temat: "GÓWNO-GRA PRZESTĘPCZYCH", a w nim umieścił: DM na gliniarzach patrolujących miasto, nierealne popierdzielanie złomem po plaży, górach, rozwalanie płotów i brak umiejętnego odegrania m.in manewrów PIT i mocnego staranowania Grangerem, jazda quadem po górach (była taka sytuacja) wraz ze skakaniem z wielkich gór i ignorowanie uderzenia za pomocą radiowozu i braku spadnięcia z takiego czterokołowca (NO BO PRZECIEŻ SKRYPT MNIE NIE WYRZUCIŁ, TO JADĘ DALEJ, LOL. CO Z TEGO ŻE JESTEM POŁAMANY I PRAWDOPODOBNIE MARTWY, CUSZ);-ucieczka aż do wybuchu auta albo BW. Czy to robimy? Nie, piszemy /report i czekamy na interwencję w sprawie jednego osobnika. To tak jak w realu - za przewinienie jednego z setek tysięcy funkcjonariuszy w danym stanie, ma się odwoływać ich zwierzchnika i robić czystki w całym Law Enforcement?
 14. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Jako zwykły, szary gracz w BCSO od dawna, wypowiem się w tym temacie. Nikt nie jest idealny. Rekruci uczą się od nas gry, nawiązując tutaj do tematu @Fajdoreggg i rzekomego straszenia Taserem bezdomnego, który prosił o otwarcie batonika. Został ten gracz przeze mnie pouczony, jako FTO, by podchodził do tego z dystansem - wszystko tylko i wyłącznie w grze IC, co było bardzo dobrze widoczne przez samych oskarżających. Płacz w tym temacie i przywoływanie tamtej sytuacji jest dla mnie bezsensowny, bo - bądź co bądź - został problem został rozwiązany na miejscu. Co do rzekomego odgrywania terminatorów, przeprowadzenia nielegalnych zatrzymań i tak dalej, krótko i zwięźle odpiszę na ten temat - https://www.youtube.com/channel/UCXMYxKMh3prxnM_4kYZuB3g. Ten kanał pokazuje nagrania z bodycamów funkcjonariuszy z różnych stanów. Widać tam między innymi działania podczas zatrzymania niebezpiecznego, lub agresywnego osobnika, a także wybijanie szyby i wyciąganie za szmaty gościa, który odmawiał podania dokumentów i nie chciał słuchać poleceń funkcjonariuszy. Wszystkie Wasze zarzuty mogą zostać zażegnane za pomocą owych materiałów, które idealnie pokazują akcje rodem z USA. Ludzie grający w tej frakcji (szczególnie wyjadacze), znają się na tym co robią, znają procedury i mają doświadczenie w grze. To, że niektórzy pomylili tutaj polską policję z tą z USA, która ma o wiele więcej praw niż nasza, to jest to tylko i wyłącznie błąd z Waszej strony. Jest nawet takie śmieszne powiedzenie z wykopu: "W Polsce żyje 38 milionów znawców od sportu, sądownictwa, polityki, ekonomii i wszystkiego innego". Dajcie nam grać tak, jak jest w realu i przestańcie się spinać o to, że funkcjonariusze mają teoretycznie przewagę. Biuro jest finansowane ze środków rządowych, użycie broni i wytyczne są regulowane przez prawo, a jest to po to, by uzyskać przewagę nad grupami przestępczymi, które w praktyce nie mają żadnej ułożonej hierarchii, schematów postępowań jak i np. taktyk podczas walki. Nie rozumiem spin, które kierujecie do Nicziro - jest to facet, który wg mnie bardzo dobrze rozwiązuje konflikty wewnątrz frakcji, potrafi ułożyć grę i trzymać nas wszystkich krótko za pysk, by gra była dobra i profesjonalna. To, że niektórzy ludzie myślą, że SD musi być jak straż miejska w Polsce, nie znaczy, że tak jest i tak będzie. Po prostu musicie uznać przewagę tej frakcji nad organizacjami przestępczymi, bo tak z reguły jest. To nie są lata 80', gdzie jednostki Gang Unit były mordowane na czarnych dzielnicach. Teraz jest sprzęt, przewaga liczbowa, lepszy arsenał, różnego rodzaju taktyki działania, które są skuteczne i minimalizują śmierć po wielu stronach (użycie beanbagów, Tasera, gazu pieprzowego i tonfy, czyli w skrócie ŚPB, zamiast tylko i wyłącznie broni palnej). Wrzucanie przez Witka i innych graczy klipów z serialu Narcos, gdzie są mordowani gliniarze z Kolumbii na ulicy, jest niedorzeczne i nijak to się ma do dzisiejszej rzeczywistości.
 15. Speed

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Byłem przy tej akcji. Z racji, iż Fajdoreg jest rekrutem, został na miejscu, w sposób IC pouczony. Każdy uczy się na błędach, choć i ta reakcja zgodnie z zasadami mogłaby zostać uznana za prawidłową - przeszkadzanie podczas zatrzymania drogowego może być uznane za sytuację niebezpieczną. Wiadomo, że w takim przypadku wystarczyło trochę wychillować, za co i później zostały wyciągnięte z tego wnioski. Co do całej sprawy - nie rozumiem tej nagonki na linii przestępcze-BCSO. Gramy w moim przekonaniu dobrze, jesteśmy zgrani i nie jesteśmy terminatorami. Staramy się trzymać poziom i uczyć go innych graczy. Serwer się dopiero rozwija, wielu ludzi nie rozumie RP, nie ma oficjalnych publikacji nt. odgrywania podczas pościgów, zachowywania się podczas sytuacji z bronią i tak dalej. Dopóki nie wypuści tego administracja, to możemy spodziewać się wielu konfliktów pomiędzy obiema stronami. PS. Dodam jeszcze, że reakcja funkcjonariuszy wobec pojedyńczych jednostek nie jest przypadkowa. Jeżeli cywil wyjeżdża do funkcjonariusza z jakimiś obelgami, bez powodu obrzucając go mięsem, bo trzeba wyznawać "jp chwdp na 100%", no to nie dziwcie się, że i za takie prowokacje trafiacie do paki. Szeryfi mają stalowe nerwy, starają się grać ludzi ogarniętych w tej robocie, a jednak trafiają się takie jednostki, które bez powodu podchodzą do zatrzymanego, nieznanego im kierowcy który siedzi w kontrolowanym wozie, a następnie zaczynają wykrzykiwać różne dziwne teksty, dodatkowo przeszkadzając w interwencji. Będziemy za to głaskać po głowach? Polecam kanał PoliceActivity na YT, który idealnie obrazuje zachowanie funkcjonariuszy w różnych sytuacjach. Nie jesteśmy polską policją, która do niedawna miała bardzo niewiele uprawnień, gdzie za atak nożem na funkcjonariusza, policjanci co najwyżej pofatygowali się o obezwładnienie za pomocą mopa:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności