Skocz do zawartości

Tarcza

Administrator
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

520

Reputacja

262 Świetna

5 obserwujących

O Tarcza

 • Tytuł
  Team Leader

Ostatnie wizyty

1321 wyświetleń profilu
 1. Tarcza

  [DISCORD/nwm] Katsuru

  Odrzucam, rozmawialiśmy na PW, więc doskonale znasz powody.
 2. Tarcza

  [DISCORD/OCCVLT] hampuna

  Te reakcje to tylko jeden z powodów. Nie, pisanie "chuj" to nie wulgaryzm, w ogóle. Zostałeś zbanowany za ciągłe prowokacje, dorzucanie ognia do kłótni i tworzenie złej atmosfery na kanale. Jak myślisz, że powodem były tylko reakcje to po prostu udowadniasz, że na unbana nie zasługujesz. Dodatkowo z naszego regulaminu: 5. W nieuregulowanych przypadkach obowiązują zasady wypisane w "Netykiecie" (https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta) Polecam przeczytać. ODRZUCAM.
 3. Tarcza

  Darek - pożegnanie

  @Darekdrzwi dla Ciebie zawsze będą szeroko otwarte. Czekamy na Twój powrót, który mam nadzieję kiedyś nastąpi. Inna sprawa, że nasza czteroosobowa ekipa Darek, Kubas, Msk i ja na pewno będzie się razem trzymać jeszcze długo
 4. Tarcza

  #32 - LSVRP + V-RP

  Wymień słabych adminów. Masz sześciu czerwonych do wyboru. Napisz mi na PW na discordzie o podejściu do graczy. Z chęcią poczytam i porozmawiam.
 5. Tarcza

  #32 - LSVRP + V-RP

  Cześć! Przychodzimy dzisiaj do Was z dobrymi wiadomościami. Wraz z administracją V-RP postanowiliśmy połączyć siły i tworzyć jeden silny projekt na polskiej scenie RP. Uznaliśmy, że razem możemy więcej, dlatego zdecydowaliśmy się na fuzję obu projektów. Kontakty obu serwerów od dawna były na przyjaznym poziomie, więc jest to dla nas jak najbardziej naturalny ruch. W związku z tym podjęliśmy następujące decyzje: Wszyscy gracze V-RP, którzy zostali zbanowani na LSVRP (do czasu pojawienia się tego newsa) zostaną odbanowani; Wszyscy donatorzy V-RP dostaną rangę donatora również na LSVRP. Chcemy Was mocniej uhonorować, dlatego w najbliższym czasie przewidujemy dla tej grupy dodatkowe atrakcje (chociażby możliwość przetestowania mitycznego 3.0, ale nie tylko). Osoby, które nie są zadowolone z tego rozwiązania, będą mogły liczyć na zwrot pieniędzy; Do składu zarządu LSVRP dołączą Toyer i Cherro, zaś OCCVLT zostanie moderatorem serwera. Jesteśmy pewni, że pracując ze zdwojoną siłą będziemy mogli niedługo zaprezentować Wam pierwsze efekty naszych prac. Pozdrawiamy Zarząd nowego LSVRP
 6. Tarcza

  [GRA/Czechu/SvN] derkuz

  A ja otwieram, dajmy autorowi skargi możliwość odniesienia się do pozostałych komentarzy.
 7. Tarcza

  Mistrzowie gry, ekipa - czy ona jest czy jej brak?

  Nie chcę, żeby mi ktoś zarzucił, że znowu zamiatamy pod dywan, ale zamykam dyskusję. Dlaczego? Dlatego, że od poniedziałku w zarządowym gronie zastanawiamy się nad pewnymi zmianami, również w ekipie serwera i do końca tygodnia nie omieszkamy się ich wprowadzić. Przepraszam, już piszemy Kubie, że ma robić dniami i nocami - niech rzuci możliwość np. zdobycia wymarzonej pracy. LSVRP kurła. A tak serio, szukamy drugiego skryptera, a prace nad summer update nie stoją. Bzdura. Podania są przeze mnie czytane zawsze w pierwszej kolejności, ale większość z nich się nie nadaje do niczego albo są pisane przez ludzi, którzy z różnych względów nie mogą do nas dołączyć, dlatego w ostateczności jestem zmuszony prosić resztę ekipy o propozycje. Każdy kto kiedykolwiek ze mną pogadał wie, że rozmawiam z każdym i mam świra na punkcie obiektywizmu i kolesiostwa. Zawsze staram się być fair. Do autora tematu: czy czerwoni muszą wchodzić do gry? Nie muszą, tak to sobie założyliśmy. Darek zajmuje się rozgrywką, więc jest aktywniejszy, a ja mam taką sytuację życiową obecnie, że jestem często na discordzie, a na serwerze trochę mniej (ale mam swojego łącznika ), co mi wystarcza do spełniania moich obowiązków. Jednak doskonale wiemy jak wygląda rozgrywka. Ja jestem dobrym obserwatorem i ze wszystkim jestem na bieżąco. Tym bardziej smutno, że nie postanowiłeś do nas napisać, bo skąd możesz wiedzieć jakie mamy pojęcie o serwerze skoro nawet z nami nie rozmawiałeś.
 8. Tarcza

  [SKARGA/Kacperere] ZBIOROWA

  Kacper uda się na ekipowy urlop (lub zostaje zawieszony, jak kto woli) i na razie nie będzie wykonywać obowiązków Gamemastera. Oczywiście wiąże się to z tym, że przestaje pełnić obowiązki opiekuna projektów IC. Kacper pozostanie liderem PD.
 9. Tarcza

  [POCHWAŁA/Dalton] PromeK191

  Dalton dostał awans, między innymi za fajną pracę w trakcie przenosin
 10. Tarcza

  [GRA/Axonis] Kabas

  Doczekałeś się. Zdejmujemy bana. Nakładamy blokady na wszystkie postacie. Zaczynasz od zera ;)
 11. Tarcza

  [Skarga/Speed] Marshall

  Sprawę zamykam, bo Speeda nie ma już w ekipie.
 12. Tarcza

  [GRA/Tefcio] Zygfryd

  Sprawa załatwiona
 13. Tarcza

  [Skarga]Kacperere

  To w ogóle powinna być apelacja, a nie skarga. Zamykam.
 14. Tarcza

  [Skarga] Darek

  Spoko, też się podpiszę. U @Darek wsparcie otrzymam zawsze, gdy tego potrzebuję!
 15. Tarcza

  [Skarga/SAN ANDREAS PARTNERSHIP, 187 strassebande] redux

  Ja tutaj widzę, że rozegraliście kilka akcji i przynajmniej wszyscy mieliście co robić. Rozejdźcie się i idźcie grać dalej, bo szkoda czasu i życia na spinanie się w grze. Skoro doszło do dwóch pomyłek to raczej świadczy to o braku MG.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności