Skocz do zawartości

Tarcza

Administrator
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

320

Reputacja

174 Dobra

3 obserwujących

O Tarcza

 • Tytuł
  Team Leader

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tarcza

  Video Maker poszukiwany!

  Hej! W związku z dynamicznym rozwojem serwera poszukujemy osoby, która zajmie się tworzeniem oraz montażem oficjalnych filmów video dla naszego serwera. Oczekujemy: wyczucia estetycznego, umiejętności montażu video, podstawowych umiejętności graficznych, biegłej obsługi YouTube'a, zaangażowania w życie projektu, umiejętności przyjmowania uwag, cierpliwości (jesteśmy perfekcjonistami). Zgłoszenia wysyłajcie do mnie na PW na Discordzie. Nie piszcie do mnie bez przygotowanego portfolio (przykładowego video). Powodzenia!
 2. Tarcza

  Zostań supporterem!

  WAŻNE INFO Rekrutacja jest cały czas otwarta. Podania przeglądam cały czas na bieżąco, zapamiętuję te lepsze i gdy muszę kogoś dobrać, zgłaszam się do kolejnych osób.
 3. Tarcza

  Tarcza

 4. Tarcza

  Tablica ogłoszeń

  Ogłoszenie #4 Kolejnych rekrutacji ciąg dalszy. Opiekun organizacji przestępczych poszukiwany. Termin do 19.05.2018, godz. 9:00. Łapcie link.
 5. Tarcza

  [Skarga/Kacperere]Mvciek

  Myślę, że sprawa załatwiona, a jak nie to zapraszam na PW.
 6. Tarcza

  [Skarga/Kacperere] Kudy

  Postaramy się poprawić komunikację na linii org. przestępcze - opiekun. W długofalowych planach znajduje się większy update pod przestępców. Problem załatwimy na Discordzie.
 7. Tarcza

  Tablica ogłoszeń

  Ogłoszenie #3 Poszukujemy skryptera, który zasili nasz team. Więcej info tutaj.
 8. Tarcza

  Tablica ogłoszeń

  Ogłoszenie #2 Nadal poszukujemy Supporterów i Community Managerów! Więcej informacji znajdziecie w tym dziale.
 9. Tarcza

  Powrót do Los Santos

  Od kilku dobrych tygodni ogarniamy skrypt. Z Twojej wypowiedzi wynika, że tego nie robimy. Musicie pamiętać, że nie można nas porównywać z serwerami, które istnieją 5-10 lat. Jak uznamy, że ten skrypt jest na odpowiednim poziomie to pomyślimy o LS.
 10. Tarcza

  Powrót do Los Santos

  Ten temat stał się naszym ulubionym w ostatnim czasie i czytamy wszystko co tutaj piszecie. Paleto Bay traktowaliśmy od początku jako taki przejściowy epizod, jednak nie zakładaliśmy jak długo on potrwa. To jak w GTASA - prędzej czy później wszystkie serwery wracają do LS. Na ten moment nie jesteśmy w stanie założyć kiedy do tego LS wrócimy, a decyzja nie została jeszcze podjęta, gdyż pracujemy nad udoskonaleniem skryptu. Czytamy również Wasze propozycje i mamy zamiar z niektórych skorzystać jeszcze w Paleto. Zachęcamy do dalszej dyskusji, bo ciekawie się ona rozwija
 11. Tarcza

  Tablica ogłoszeń

  Ogłoszenie #1 @Nicziro odchodzi na dłuższy urlop. W tym czasie opiekę nad biznesami sprawować będzie @Axonis. Zmiany w ekipie na bieżąco możecie śledzić w tym temacie.
 12. Tarcza

  Tablica ogłoszeń

  W tym temacie będą się pojawiać krótkie informacje skierowane do całej społeczności LSVRP.
 13. Wesołego halloween

 14. Tarcza

  [P] United States Coast Guard

  Jak ktoś chce pograć w USCG - zapraszam na discorda
 15. Tarcza

  #024 - Pierwsze poprawki...

  Szczerze mówiąc to już o nich myślimy, ale fakt - w pierwszej kolejności zajmujemy się błędami i rzeczami, których brakuje.
×