Skocz do zawartości

Tarcza

Administrator
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

480

Reputacja

211 Dobra

3 obserwujących

O Tarcza

 • Tytuł
  Team Leader

Ostatnie wizyty

1033 wyświetleń profilu
 1. Tarcza

  [Skarga/Speed] Marshall

  Sprawę zamykam, bo Speeda nie ma już w ekipie.
 2. Tarcza

  [GRA/Tefcio] Zygfryd

  Sprawa załatwiona
 3. Tarcza

  [Skarga]Kacperere

  To w ogóle powinna być apelacja, a nie skarga. Zamykam.
 4. Tarcza

  [Skarga] Darek

  Spoko, też się podpiszę. U @Darek wsparcie otrzymam zawsze, gdy tego potrzebuję!
 5. Tarcza

  [Skarga/SAN ANDREAS PARTNERSHIP, 187 strassebande] redux

  Ja tutaj widzę, że rozegraliście kilka akcji i przynajmniej wszyscy mieliście co robić. Rozejdźcie się i idźcie grać dalej, bo szkoda czasu i życia na spinanie się w grze. Skoro doszło do dwóch pomyłek to raczej świadczy to o braku MG.
 6. Tarcza

  [Skarga/SAN ANDREAS PARTNERSHIP, 187 strassebande] redux

  I co w związku z tym?
 7. Tarcza

  Wizerunek serwera

  A i zamykam. Jeśli chodzi wszelkie dyskusje o ekipie - zapraszam na discorda. Z chęcią z każdym porozmawiam
 8. Tarcza

  Zostań skrypterem!

  Cześć! Poszukujemy skryptera do naszej ekipy. Szykujemy coś ciekawego, do czego potrzebujemy jednej pary doświadczonych rąk więcej. Chcemy nadal dynamicznie się rozwijać i aby kontynuować tendencję wzrostową potrzebujemy uzdolnionej osoby, która chce nam pomóc i przy okazji wziąć udział w czymś rozwojowym. Czego wymagamy? Znajomości podstaw JavaScript; dobrej znajomości C#; znajomości MySQL; dyspozycyjności; niekonfliktowego charakteru; nieposzlakowanej opinii na scenie RP; inwencji i aktywnego udziału w życiu projektu. Gdzie można się zgłaszać? Wystarczy napisać do mnie na PW na Discordzie. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli do nas dołączycie!
 9. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Wszystko sprowadza się do tego, że mam inny punkt widzenia niż Wy - widzę więcej. Rzucanie tekstami typu "i tak każdy to zleje" jest słabe, bo żadna uwaga nie jest i nie była lekceważona, ale była rozważana, biorąc pod uwagę trochę więcej kryteriów niż te, które widzicie ze swojego punktu widzenia. Daruj sobie takie idiotyczne teksty. Wszyscy jesteście mądrzy, ale jakbym Was wszystkich posłuchał to zapanowałby niebywały chaos. Prawda jest taka, że Kacper mocno się poprawił w ostatnich tygodniach i w pracy wewnątrzekipowej udowadnia, że warto było go zostawić. Axonis podobnie, a Qteng i Adamix robią swoje i robią to dobrze. W tej ekipie jest potencjał - chyba, że będziecie w kółko narzekać. To gracze tworzą też atmosferę, a na razie sami się nakręcacie, podsycając powoli negatywne emocje. Jest sporo do poprawy, robimy to i tyle.
 10. Tarcza

  [GRA, Qteng] Szymek

  Akceptuję
 11. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Okej, w tym momencie według Ciebie obojętnie czego by nie zrobić, będzie źle. Zmiany od czegoś trzeba zacząć, a te już trwają trochę dłużej, również w ekipowej mentalności. Zmiany personalne, o których wspomniałeś to tylko ich element.
 12. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Po prostu jak mam 70 powiadomień jak ostatnio, to coś odczytam i zapomnę odpisać.
 13. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Wszystkie wiadomości odczytuje, nawet jak nie odpisuję to każdą czytam.
 14. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Może i na początku się nadawali, ale z czasem stracili to "coś". W każdym razie ekipa przechodzi zmiany, łącznie z pożegnaniem się z niektórymi osobami.
 15. Tarcza

  Wizerunek serwera

  Widzę, że nawet nie masz pojęcia kto się opiekuje ekipą. Wy widzicie tylko część działań ekipy. Ci ludzie robią kupę roboty za kulisami i nie zawsze wszystko jest takie zero-jedynkowe jak się Wam wydaje. Czasami lepiej komuś zwrócić uwagę, bo wtedy wiesz, że nie powtórzy tego samego błędu niż wywalać w kółko. Tak się tworzy ekipę, a nie na terrorze, strachu i wywalaniu.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności