Skocz do zawartości

Pawelek

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

1160

Reputacja

25 Normalna

3 obserwujących

O Pawelek

 • Urodziny 13.09.2004

Ostatnie wizyty

629 wyświetleń profilu
 1. Pawelek

  Odgadnij jakie to logo!

  L.E.M boutique z Quang Ngai
 2. Pawelek

  Odgadnij jakie to logo!

  RedTube, za to grafik z ciebie słaby :)) To tera ja
 3. Pawelek

  Po każdym spawnie auto ma inny tuning.

  To są po prostu warianty danych pojazdow, których zmiany nie da się ominąć.
 4. Pawelek

  [Problem] Rockstar

  Aktywuj go na koncie Social Club lub steam (w zaleznosci od wersji)
 5. Cześć, szukam chętnych, kreatywnych i aktywnych osób do Projektu IC! Konkretnie, szukam księży - nie oszukujmy się, są to liczne osoby w Kościele Rzymskokatolickim (bo taki gramy). Nie szukam żadnego organisty, ministrantów, lektorów - tylko księży. Traktujcie ten projekt z taką samą powagą, jak inne projekty. Wymagam: - Kreatywności - Dobrej opinii na serwerze - Umiejętności grania w zespole - Ponadprzeciętnych umiejętności Role Play - Discorda - Aktywności - Czasu w niedzielę - Interpunkcji, ortografii Nie wymagam: - By postać księdza była postacią pierwszoplanową (główną) Co mogę zapewnić?: - Stałe miejsce w projekcie - Własny discord - Pomoc - Punktualność - Oryginalność - Miłą atmosferę Jesteś chętny? Pisz na discord! Pawełek#7674 Pytania proszę kierować bezpośrednio tam, lub tutaj. Zaznaczam, że tutejszy post jest nieaktualny ze względu na brak aktywności autora pomysłu, natomiast pozwolił wykorzystać mi jego myśl.
 6. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Zarząd Downtown Security wrócił z tygodniowej delegacji! Wracamy do pracy! Za wszelkie niedogodności przepraszamy!
 7. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Od dzisiaj oferujemy MONITORING CAŁODOBOWY! Zapraszamy do współpracy! Numer telefonu: 188664
 8. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie downtown security pojawiła się nowa zakładka "lista obiektów monitorowanych"** STRONA GŁÓWNA O NAS LISTA OBIEKTÓW MONITOROWANYCH KONTAKT
 9. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Współpracujemy z Thot Logistics Incorporated Dziękujemy za zaufanie!
 10. Pawelek

  Paleto Bay City Council

  Ogromne logo w nagłówku, można by było to delikatnie zmniejszyć. Poza tym aplikacja piękna :3
 11. Pawelek

  Krzechu

  A leci, a co u ciebie
 12. Pawelek

  Krzechu

  no siema
 13. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Współpracujemy z Millers Donuts Dziękujemy za zaufanie!
×