Skocz do zawartości

Pawelek

Użytkownik
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

1480

Reputacja

39 Normalna

3 obserwujących

O Pawelek

 • Urodziny 09/13/2004

Ostatnie wizyty

968 wyświetleń profilu
 1. Witam piszę do pana w sprawie ogłoszenia o pracę w Downtown Security na posadzie ochroniarza szukam pracy z miłą atmosferą w której będę mógł wykazać się umiejętnościami z pośród wszystkich ogłoszeń o pracę pańskie wydało mi się najbardziej odpowiednie więc jeśli zgodzi się pan na przyjęcie mnie do pracy to obiecuję że będę się starał jak najlepiej wykonywać swój zawód.

   

 2. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Z powodu dwu-tygodniowej nieobecności nowego właściciela firmy, ochrona będzie działała w ograniczonych siłach.
 3. Pawelek

  Problem przy połączeniu z serwerem.

  My też nie wspieramy piratów, więc lepiej zedytuj ten post, zanim administracja cie nie przyskrzyni.
 4. Pawelek

  Problem przy połączeniu z serwerem.

  Spróbuj usunąć z głównego folderu z grą plik GTA5.exe, wtedy sprawdzi Ci aktualizacje itp.
 5. Pawelek

  Ogłoszenia.

  Od tego jest Weazel News... Poza tym - nie róbcie z tego serwera RPG. Wpisujecie tekst w telefon i nagle czarodziejskim ruchem pobiera Wam kasę, a w całym radiu pojawia się ogłoszenie.
 6. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  To samo przedstawiłem administracji, a ta sie kłóci, że to nie jest Kalifornia... Boshe
 7. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Aaa czyli teraz Los Santos to Kalifornia, tak? Bo kiedyś sie ze mną kłócili wszyscy i mówili, że to nie Kalifornia. Zdecydujcie sie ludzie!!
 8. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Najpierw to sobie Ty poczytaj o tym Patologia w tym temacie...
 9. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Ty znasz się najbardziej, tak? Najpierw zabiera się dokumenty, jeśli osoba ucieknie to bez dokumentów. Tak to po podaniu powodu z dokumentami by uciekła. To samo było na wykladach praktycznych na devie, tak jest tutaj i w tym się z nimi zgodzę.
 10. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Najpierw zabiera się dokumenty, by osoba nie uciekła z nimi po podaniu powodu Tak to masz jego dane, wszystko.
 11. Pawelek

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  No to jest tak, delikatnie ujmując.. ehh.. no wiecie :C WEDŁUG MNIE Dalton próbuje za wszystkie cuda przytrzymać swoją postać u szeryfów, przez co WEDŁUG MNIE gra tak, żeby tak się stało. WEDŁUG MNIE
 12. Pawelek

  [001/C/SM-SH/JR] Shane Hartley, Jeremy Ridgeway

  Shane Hartley Los Santos, Sunset Blvd 21. Sandra Mancini Mancini Law Agency County Court of Blaine Paleto Bay, Blaine County Postanowienie Sąd na posiedzeniu niejawnym w składzie wówczas obecnym i następującym: Steven Harley w sprawie 001/C/SM-SH/JR związku z wnioskiem złożonym na wokandę sądu w dniu 2018-06-01 przez Shane Hartley przeciwko Jeremy Ridgeway, postanawia: Negatywnie rozpatrzyć wniosek nadesłany przez przedstawiciela prawnego - Sandra Mancini przeciwko Jeremy Ridgeway Uzasadnienie: Sąd po dokładnym zapoznaniu się z materiałami dowodowymi, aktem oskarżenia oraz uzasadnieniem oskarżenia przeciwko Jeremy Ridgeway uznaje dowody za niewystarczające i decyduje się umorzyć sprawę. Steven Harley
 13. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie downtown security pojawiła się nowa informacja o kamerach w zakładzie bukmacherskim** STRONA GŁÓWNA O NAS LISTA OBIEKTÓW MONITOROWANYCH KONTAKT
 14. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Współpracujemy z Cash Corp. Dziękujemy za zaufanie!
 15. Pawelek

  Downtown Security

  **na stronie głównej strony downtown security pojawiła się informacja** Zarząd Downtown Security wybrał nowego zastępcę szefa! Został nim Demetrius McHuskey W sprawach rekrutacji dzwońcie do niego! 504517
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności