Skocz do zawartości

BishoQ

Donator
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

5880

Reputacja

7 Słaba

O BishoQ

 • Urodziny 7 Wrzesień

Ostatnie wizyty

268 wyświetleń profilu
 1. BishoQ

  Obecna sytuacja na serwerze

  No to najwyraźniej jest z nim coś nie tak, skoro graczy trzyma tu tylko wirtualna waluta a nie sama chęć rozgrywki, czyż nie?
 2. BishoQ

  Obecna sytuacja na serwerze

  Jak wyjdzie te całe 3.0 i urozmaicą skrypt o nowe, ciekawe rozwiązanie jakiego chcą gracze - pewnie trochę ich wróci. Może tak reset statystyk po tym wszystkim?
 3. BishoQ

  #32 - LSVRP + V-RP

  Spoko, że coś się zmienia, ale tak czy siak gra przy 17 osobach nie ma sensu, bo rozgrywka polega na łażeniu po pustym mieście albo AFKu w barze. Czego byśmy nie zrobili - i tak nie ma to znaczenia, bo na serwerze pustki i równie dobrze można się bawić w GTA:O na zamkniętej sesji.
 4. BishoQ

  Kilka sugestii odnośnie rozwoju serwera

  Co do licznika graczy - jutro o 19 mają serwer otworzyć, więc nie wiem, czy jest sens już się w to bawić. Jestem za jeśli chodzi o rozbudowanie informacji z F4. Przydałby się też spis większości/wszystkich komend, bo pytanie ludzi czy szukanie na forum utrudnia płynną rozgrywkę świeżych graczy. Zgadzam się również z edycją strojów - po wejściu do edytora trzeba robić wszystko od nowa, co czasem jest utrudnieniem.
 5. Jak teraz będzie wyglądać sprawa licencji na broń prywatną/służbową? Czy cennik zostanie zmniejszony i - jeżeli można wiedzieć - ile będzie wynosił pełen koszt licencji + broni?
 6. BishoQ

  [P] US Army | 101st airborne division | Screaming Eagles

  Czy ta "twoja" jednostka będzie miała możliwość "wspomagania" innych projektów IC o podobnej tematyce? W końcu tutaj to US Army czyli projekt dosyć duży i myślę, że dałoby radę ogarnąć współpracę IC na "kupowanie" części sprzętu legalnie oraz otrzymanie części ćwiczeń i szkoleń. Co o tym myślisz?
 7. BishoQ

  #028 - Summer Update

  Gra po 60-70 osób na codzień. Jakby przenieśli rozgrywkę do LS to znając życie 10-15 osób byłoby w "terenie" gry, reszta driftowałaby po wielkich pustych ulicach. Styl rozgrywki nie musi być w 100% ograniczony przez miejsce rozgrywki, szczególnie, że innego małego miasteczka które nie jest jednocześnie totalną wiochą w SA nie ma.
 8. BishoQ

  #028 - Summer Update

  Nieeeźle, w końcu duża aktualizacja! Pisaliście, że cena broni będzie niższa... To tyczy się tylko organizacji przestępczych czy też kosztów licencji z BCSO?
 9. BishoQ

  Powiadomienie o włączonym kierunkowskazie.

  Taak, przydatne.
 10. BishoQ

  Chatlog .txt rodem z SA-MP.

  Przydatne...
 11. BishoQ

  Dłuższe opisy

  Przydatne dla służb mundurowych lub chociażby ochrony. To, że masz pas taktyczny z tonfą nie oznacza, że jesteś pracownikiem ochrony/policjantem. Czasami tego typu rzeczy trzeba po prostu opisać, a bywa, że do ukończenia naszego opisu zabraknie np. 4 liter, przez co trzeba zmieniać go od podstaw.
 12. BishoQ

  [BAR] Sandwich!

  Spoko pomysł, może się przyjmie
 13. BishoQ

  Ostatnia wysłana wiadomość na chatcie.

  Przydatne, na tak.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności