Skocz do zawartości

Mleczarz

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

1220

Reputacja

16 Normalna

1 obserwujący

O Mleczarz

Ostatnie wizyty

192 wyświetleń profilu
 1. Mleczarz

  Pytania odnośnie frakcji

  Kto obejmie funkcję lidera na czas urlopu Nicziro?
 2. Mleczarz

  Ghost 7

 3. **Ogłoszenie wystawione przez oficjalny profil Tim's Workshop** Sprzedaż pojazdu Nazwa pojazdu: Voodoo Stan pojazdu: Idealny. Kolor pojazdu: Benzynowa zieleń Liczba drzwi: 2/3 Zdjęcia: Cena 'Kup teraz': $5500 Informacje dodatkowe: Pojazd po generalnym remoncie mechanicznym i wizualnym, można powiedzieć, że w to auto zostało tchnięte drugie życie! Szukasz pojazdu, którym będziesz mógł się pochwalić przejeżdżając letnim wieczorem po mieście? To właśnie pojazd dla Ciebie! Kontakt: ** Został zamieszczony adres e-mail**
 4. **Jeremiah siedząc w ukryciu łyka co jakiś czas mocne tabletki przeciwbólowe* ((Jeśli się dobrze orientuję, to stacje benzynowe są czynne 24/7, dodatkowo są tam dwie stacje benzynow - jedną jest RON, centralnie przy autostradzie, a kawałek dalej jakaś starsza stacja, poza tym jest to truck stop, więc to niemożliwe, żeby był tam tylko jeden świadek.))
 5. **Jeremiah boleśnie odczuwa skutki postrzału** (( )) **Akcja miała miejsce nieopodal stacji benzynowej, na pewno byli tam pracownicy, którzy zwrócili uwagę na całe zajście i byli świadkami przynajmniej części zdarzeń** ((Szanowni Państwo, ale miasta duchów to chyba nie odgrywamy, IC to miasteczko nadal jest zamieszkałe przez wielu ludzi i wydaje mi się, że mogło być więcej świadków poza jednym mieszkańcem.))
 6. Mleczarz

  Powrót do Los Santos

  Według mnie miasto nie rozwiąże problemu, nadal problem tkwi w nierozwiniętym skrypcie, który ogranicza rozgrywkę biznesów i tym samym grę cywili.
 7. Mleczarz

  untilted_

  Ponieważ twardo stąpamy po gruncie.
 8. Mleczarz

  [25/04/2018] [P] Voodoo | Dzieło Tim's Workshop!

  **Cena uległa zmianie**
 9. Sprzedaż pojazdu Nazwa pojazdu: Voodoo Stan pojazdu: Idealny. Kolor pojazdu: Benzynowa zieleń Liczba drzwi: 2/3 Zdjęcia: Cena 'Kup teraz': $5500 $5200 Informacje dodatkowe: Pojazd po generalnym remoncie mechanicznym i wizualnym, można powiedzieć, że w to auto zostało tchnięte drugie życie! Szukasz pojazdu, którym będziesz mógł się pochwalić przejeżdżając letnim wieczorem po mieście? To właśnie pojazd dla Ciebie! Kontakt: * Został zamieszczony adres e-mail
 10. Mleczarz

  ** Dnia 15.04.2018 o okolicach godziny 0:14 doszło do...

  ((Proszę o udzielanie się tylko osób, które chcą wziąć udział w dochodzeniu, nie róbmy z tego tematu OOC)) (( ))
 11. Mleczarz

  untilted_

  Posiadamy do tego odpowiednią wiedzę i narzędzia, wraz z rozrostem organizacji będziemy wrzucać screeny z gry oraz tuningów, więc sam ocenisz, że wszystko idzie dobrym torem.
×