Skocz do zawartości

Wilk

Użytkownik
 • Zawartość

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

6390

Reputacja

95 W porządku

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

842 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja do Hi-Men, zapraszam.

   

 2. Wilk

  [REKRUTACJA] Hi-Men

  **W lokalnej prasie pojawiła się nowa oferta pracy** Nowy klub nocny Hi-Men poszukuje pracowników! Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś człowiekiem otwartym i chętnym do pracy w zespole? Tak więc to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. W obecnym momencie poszukujemy pracowników na stanowiska: Barman/ka - sporządzanie napojów alkoholowych oraz obsługa klientów. Tancerka - zapewnianie klienteli rozrywki. Oferujemy wygodne godziny pracy, bezpieczeństwo w czasie pełnienia obowiązków służbowych oraz wysokie stawki plus jeszcze wyższe premie dla zaangażowanych pracowników. Dla osób oddanych firmie przewidziane są awanse na wyższe stanowiska kierownicze! Już dziś zadbaj o swoją przyszłość i wyślij CV na naszą skrzynkę pocztową, lub zostaw je w lokalu.
 3. Wilk

  [Klub] Hi-men

  Dzięki za akceptację, niestety nie udało się wgrać interioru jaki zakładałem wcześniej, dlatego klub będzie posiadał wnętrze Bahama Mamas do czasu, kiedy pierwotny lokal zostanie poprawiony (chodzi o problem z kolizją o którym mówił @Mazikoowy). Jednakże mimo bardziej neonowego i kolorowego interioru nie mam zamiaru rezygnować z planu, jaki naszkicowałem sobie w głowie. Lokal nadal będzie miejscem dla zmęczonych codziennością postaci, niestety też (lub też stety) interior nie gra muzyki, dlatego na dniach utworzę odpowiednią grupę na Discord, do której każdy będzie mógł dołączyć i posłuchać muzyki, która pozwoli wczuć się w klimat klubu. Już niedługo otworzę rekrutację, dzięki której uzupełnię personel lokalu oraz zorganizowane zostanie oficjalne otwarcie, tak więc polecam śledzić wszelkie informacje.
 4. Wilk

  [Klub] Hi-men

  Hi-men - nowy klub nocny, który założył przez Anthony Walcott, mężczyzna postanowił wystartować z biznesem, aby tchnąć trochę życia w dzielnicy Rancho, w której brakuje tego typu rozrywek. Lokal ma być nastawiony głównie na starszą, zmęczoną codziennością brudnej metropolii klientele, która będzie mogła pochylić się nad szklanką ulubionego trunku i podumać nad swoim nudnym i trudnym życiem. W klubie będzie można też zawiesić oko na tancerce, która niczym w transie wykonuje erotyczny taniec, zaś dla bogatszych i szukających wrażeń, udostępniony zostanie także pokój, w którym będą odbywać się będą prywatne "sesje". To właśnie w tym lokalu zmęczony zarywaniem nocy detektyw, będzie mógł siąść obok wyniszczonego używkami kryminalisty, lub podstarzały biznesmen siądzie ze szklanką whisky i puści oko do striptizerki na scenie. Wchodząc do lokalu, pierwsze co poczujesz przed zobaczeniem wnętrza to woń papierosów, później przez mgiełkę utworzoną przez palone we wnętrzu wyroby tytoniowe ujrzysz bar, za którym barman polerując szklanki i wycierając blat, udziela akurat porad klientowi, który w jednej swojej dłoni trzyma zdjęcie byłej już żony a w drugiej opróżnioną przed chwilą szklankę, w której jeszcze przed chwilą był jakiś trunek. Rozglądając się dalej ujrzysz stoliki, przy których siedzi parę osób, rozmawiają ze sobą, piją, lub gapią tępym wzrokiem na tańczącą na scenie pod ścianą dziewczynę tańczącą w rytm muzyki, która zapewne dorabia na utrzymanie dziecka, najpewniej też wychowuje samotnie.
 5. Wilk

  GUARRACI CRIME FAMILY: Rancho Crew

  ** Tony po powrocie z urlopu w swojej ojczyźnie postanowił spotkać się z chłopakami z Rancho, by ustalić kilka szczegółów na temat nadchodzących przedsięwzięć**
 6. Wilk

  **Dnia 10 sierpnia...

  **Czy lichwiarz mógł jakkolwiek naprowadzić detektywów na poszukiwanego?** **Na jaką kwotę zadłużył się zamordowany mężczyzna?** **Czy lichwiarz wiedział na co potrzebne były pożyczane pieniądze?**
 7. Wilk

  **Dnia 10 sierpnia...

  ((Lichwiarz to postać tylko w celach epizodu, czy jest to jakiś gracz?))
 8. Wilk

  **Dnia 10 sierpnia...

  Z jakiego materiału wykonane były rękawiczki? Czy od mieszkańców Sandy udało się wyciągnąć dane odnośnie owego lichwiarza?
 9. Wilk

  **Dnia 10 sierpnia...

  **Na miejscu pojawili się detektywi, którzy zajęli się badaniem przestępstwa oraz jego okoliczności** 1. Czy zabójca używał rękawiczek na miejscu przestępstwa? 2.Czy oględziny dziecka mogły wykazać, że rany, które miało na sobie w dniu odnalezienia pochodzą z dnia zabójstwa małżeństwa? 3. Czy po sprawdzeniu danych rodziny można było wykryć jeszcze jakieś rodzeństwo, które już nie mieszka w domu rodzinnym? 4. Czy wywiad środowiskowy mógł wykazać, że rodzina ma jakiegoś wroga, bądź poznała jakąś nową osobę w ciągu ostatnich dni? 5. Czy motocykl mogły ująć jakieś kamery? Udało się uwiecznić tablicę rejestracyjną? 6.Czy na miejscu mogły pozostać jakieś płyny fizjologiczne, które nie należą do mieszkańców domu?
 10. Wilk

  **Dnia 03.08...

  **Czy sprawa została zgłoszona przez właściciela pojazdu, lub kogokolwiek z cywili?**
 11. **Blaine County Sheriff's Office, na czele z Special Assigment Detail cały czas zajmuje się sprawą, funkcjonariuszom udało się odzyskać pierwszego zakładnika, który został natychmiastowo przetransportowany do szpitala** **Biuro szeryfa nawiązało bliską współpracę z Los Santos Police Department, który pomaga namierzyć każdą rozmowę telefoniczną, którą wykona telefon podejrzanej dziewczyny, wszystkie służby zostały postawione w stan najwyższej gotowości* **Wyciekła też plotka o tym, że działania biura wspierają także osoby, które do niego nie należą** **W okolicach godziny 2:00, kiedy uwolniony został jeden z funkcjonariuszy, napastnicy porzucili swój pojazd w parku, którym opiekuje się San Andreas Park Ranger. Pojazd został przeszukany a wszelkie widoczne (jak i te słabiej widoczne) materiały zostały zebrane i przetransportowane do laboratorium kryminalistycznego, które podjęło się sprawdzenia znalezisk.** 1. Czy można stwierdzić, do kogo należały ubrania, jeżeli znajdzie się na nich złuszczony naskórek, lub cząstki płynów fizjologicznych? 2. Do kogo należały włosy znalezione w pojeździe? 3. Czy na papierosach mogły znaleźć się jakieś odciski palców, lub ślady DNA kogoś z napastników? 4. W którym miejscu kamery przemysłowe urwały trop? 5. Czy kamery mogły dostrzec twarz napastników oraz zakładników oraz ich stan? 6. Jaka jest ostatnia lokalizacja telefonu? 7. Czy na miejscu pozostawienia Rumpo pozostały ślady jakiegoś pojazdu, który mógł podjechać po kobiety? 8. Czy kamery, lub ślady na miejscu pozostawienia Rumpo mogły wskazywać na to, że porywaczki mają pomocnika?
 12. **Po mieście chodzą słuchy, że ostatnimi słowami Carsona była prośba do Hanka Doyla o dostarczenie badań wątroby oraz niezrozumiałe zdanie o jego rodzinie**
 13. Wilk

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Dlatego jeżeli Twoja postać czuje, że tak nie powinien zachowywać się funkcjonariusz to może to zgłosić do Internal Affairs Group i wszystko zostanie rozegrane drogą IC, zaś jeżeli zostanie stwierdzone nadużycie to taki funkcjonariusz zostanie pociągnięty do odpowiedzialności (co już kilkukrotnie miało miejsce.) Zastępcy szeryfa również nie są bezkarni i są na bieżąco rozliczani ze swoich działań, do tego jednak również przydadzą się zgłoszenia od obywateli, tak więc został utworzony temat z kontaktem do wydziału.
 14. Wilk

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  Sprawy zachowania funkcjonariuszy w czasie gry IC można także załatwić drogą IC zamiast wylewać żale drogą OOC. W Blaine County Sheriff's Department funkcjonuje Internal Affairs Group, który zajmuje się wszelkimi nadużyciami ze strony zastępców - można się bez problemu skontaktować z tym wydziałem i zażegnać problem, nie popadajmy w skrajności.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności