Skocz do zawartości

mjdddd

Supporter
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

10030

Reputacja

315 Świetna

5 obserwujących

O mjdddd

 • Urodziny 08/29/1998

Ostatnie wizyty

1547 wyświetleń profilu
 1. Problemem by było, gdybym grał w projekcie na pobocznej postaci, na którą wchodziłbym na jakieś ustalone terminy i godziny?
 2. mjdddd

  Zmiana personaliów postaci

  Aktualne imię i nazwisko postaci: Michael Dayton UID postaci: 6853 Nowy nick postaci: Richard Lovellette Ewentualna zmiana płci postaci (Tak/nie): Nie
 3. mjdddd

  #029 - Los Santos, przenosiny

  Jest okazja do powtórzenia wyborów w Los Santos
 4. mjdddd

  #029 - Los Santos, przenosiny

  O takie LSVRP nic nie robiłem!
 5. mjdddd

  Rekrutacja - reporter

  Ciągle szukamy młodej krwi do redakcji. Zapraszamy!
 6. Ariana Scott nową Miss Blaine County! W weekend miał miejsce jedyny w swoim rodzaju konkurs Miss Blaine County 2018 organizowany przez pana Kaito Yoshidę, właściciela Heiwa Club. Wydarzenie trwało trzy dni. W pierwszy z nich kandydatki do miana miss zabrane zostały na dwie sesje zdjęciowe. Pierwsza sesja odbyła się w pobliskiej winnicy, druga zaś na lotnisku Aero Clubu w Grapeseed, gdzie dziewczyny miały okazję przelecieć się śmigłowcem Maverick! Drugi dzień nie różnił się zbytnio od drugiego. Jako pierwsza odbyła się sesja zdjęciowa w bikini na plaży w Los Santos. Później przenieśliśmy się na stadion akademicki ULSA, gdzie miejsce miała sesja zdjęciowa mająca na celu zachęcenie obywateli hrabstwa Blaine do uprawiania sportów i prowadzenia zdrowego trybu życia! Ostatni dzień wreszcie przyniósł wyniki. Wielki finał rozpoczął się w niedziele o godzinie 18:30 w House Of Culture, Paleto Bay. Tam odbyła się prezentacja i wywiad z uczestniczkami. Pod obiektywnym okiem jury w skład którego wchodzili Adalbert Toure i Buck Jensen kandydatki odpowiedziały na pytania i zaprezentowały się w swoich kreacjach. Rywalizacja była wyrównana i koniec końców to Ariana Scott wybrana została Miss Blaine County 2018 i zainkasowała 25,000$ nagrody!
 7. mjdddd

  Miss Blaine County 2018

  Day #3 (Dziękujemy @Mitsu za organizacje eventu, @DeadlyNeon, @AariciaThor, @Tost i @j0shva za wzięcie udziału, @KasiuLa za pomoc przy organizacji i każdemu z osobna, który przyczynił się do fajnego spędzenia czasu na serwerze, oby więcej takich inicjatyw)
 8. mjdddd

  [Pochwała] KasiuLa

  Podpinam się. Kasia to jedna z niewielu osób, które nigdy nie zawodzą.
 9. mjdddd

  Miss Blaine County 2018

  Day #2
 10. mjdddd

  Miss Blaine County 2018

  Day #1 (Zdjęć z pierwszej sesji nie mam, bo fotografem był @Mazikoowy) (Z góry zaznaczam, że nie jestem fotografem, grafikiem ani estetą, więc screeny są jakie są)
 11. kiedy nowy ebok

 12. mjdddd

  [SZUKAM] Ludzi do wyścigów

  Samochodowo?
 13. Jak Ty chcesz nie odgrywać org. przestępczej, skoro kartel narkotykowy to właśnie jest organizacja przestępcza? Chyba, że zamierzacie handlować koci miętką.
 14. Strzelanina w centrum Paleto Bay Spokojny poniedziałkowy wieczór przerwała długa seria wystrzałów z karabinu szturmowego w kierunku jednego z radiowozów z dachu budynku mieszczącego się naprzeciwko salonu samochodowego. Postrzelony został zatrzymany mężczyzna, który zaraz po tym przewieziony został do szpitala. Funkcjonariusze szybko ruszyli w pościg za żółtym Brawlerem, aby po kilku minutach zatrzymać uzbrojonego mężczyznę w ślepej uliczce za lokalem The Hen House, gdzie wywiązała się strzelanina trwająca około pięciu minut. W skutku strzelaniny poległ sprawca całego zamieszania, poszukiwany za zabójstwo Fred Chauvin. Dwóch funkcjonariuszy Biura Szeryfa zostało postrzelonych, jednak nic nie zagraża ich życiu. W czasie wymiany ognia poległa Deupty Sheriff Raven Sullivan. Decyzją burmistrza flagi w miasteczku zostały spuszczone do połowy, a pogrzeb zastępcy szeryfa odbędzie się w sobotę 11.08.2018r. o godzinie 21:00.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności