Skocz do zawartości

LaLiK

Donator
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

3410

Reputacja

6 Słaba

Ostatnie wizyty

399 wyświetleń profilu
 1. LaLiK

  [Forum] HyperLink do wysyłania wiadomości

  @Tost, Racja, dużo łatwiej, ale tak już tematu nie dodasz
 2. Witajcie, Chciałbym się czymś z Wami podzielić. Przeglądając oferty Kupię/Sprzedam często zauważyć można "kontakt: [email protected] ((Pisać PW))" . Wg. Mnie, taki tekst OOC bardzo mało estetycznie wygląda. Jak temu zaradzić? Przykład: [email protected] Spodobało się? No ja myślę. Taki hyperlink wygląda o wiele lepiej niż jakiś dopisek "((PW))" A teraz przedstawię Wam jak łatwo jest takie cudo zrobić. Otóż, przede wszystkim potrzebujemy swoje GUID - Globalne ID naszego konta. - Brzmi strasznie, a najprostszy sposób żeby to sprawdzić to po prostu kliknąć w swój profil na forum i spojrzeć w pasek adresu. Jak widać na powyższym SSie, mój GUID to 7579 , po myślniku jest nasz login, który w tym momencie nas nie obchodzi. GUID warto spisać, wykuć, albo po prostu pamiętać że tam jest. Alternatywny sposób sprawdzenia GUIDa: No dobra, do sedna. Bo to już wszystko co musimy wiedzieć. Resztę podam wam na tacy, cobyście nie mówili że: nie, to trudne i pracochłonne, będę dalej pisać ,,((PW))" https://lsvrp.pl/messenger/compose/?to=GUID&messenger_title=TEKST Kopiujemy link, gdzie: GUID= wpisujemy nasz GUID (mój to 7579) TEKST= To tytuł. Piszemy tam normalnie, z polskimi znakami, spacjami itp. Nasza przeglądarka automatycznie "przerobi" to na kod HTML Czyli: https://lsvrp.pl/messenger/compose/?to=7579&messenger_title=Test Numer dwa ŚŚŚĆĆĆ Tak stworzony link wklejamy w odnośnik. Koniec. Mam nadzieję że wiele osób zacznie się do tego stosować, a przeglądanie aukcji internetowych stanie się jeszcze przyjemniejsze i milsze dla oka.
 3. LaLiK

  Oceń avatar użytkownika powyżej.

  Rozumiem że ten pokemon to Twoja podobizna?
 4. LaLiK

  Paleto Casino

  @Fajdoreggg, przeczytaj ten błąd o jedynce jeszcze raz i popraw drugą "jedynkę" ?
 5. Temat pierwotny: Apelacja od odpowiedzi na apelację. Z czałym szacunkiem, ale ten screen, czy też post na discrodzie, uważam że nie dotyczy mojej blokady i nie tłumaczy w żaden sposób powodu z jakiego została ona nałożona na moją postać. Proszę o głębsze wyjaśnienie powodu z jakiego moja apelacja została odrzucona. Ponieważ ten post na Discordzie został wstawiony we wtorek 08.05.2018 r. Czyli dzień po tym jak przyznałem się że to zrobiłem. O ile mi wiadomo prawo nie działa wstecz, no chyba że administracja rządzi się własnymi prawami. Skoro już od wtorku banowaliscie, to dlaczego nie dostałem tej blokady odrazu we wtorek? Jeszcze bym był w stanie to zrozumieć... Dobra naradziliście się, jednak nie puścicie mi tego płazem i następnego dnia dostaje za to block'a. Ale ja dostaję ją 10 dni później (w środę, następnego tygodnia)!!! Dlaczego nie dostałem bana/blokady odrazu na drugi dzień (czyli we wtorek, w dzień w który @Tarcza napisał te ogłoszenie na Discordzie) ? Po co pozwoliliście mi grać 10 dni, ~40h? Przez te 10 dni, ugrałbym więcej na nowej postaci niż miałem w ten czas na Paolo Costello. Serio, nie mam żalu że zablokowaliście mi postać. Mam do Was, droga Administracjo, żal za to, że gdy przyznałem się do tego że zrobiłem źle, to puściliście mnie "wolno", po to żebym sobie pograł, coś tam osiągnął, zaczął być rozpoznawany i szanowany we swoim wąskim gronie przyjaciół i wtedy dopiero mi ją zablokowaliście. Po 10 dniach od dnia w którym się przyznałem że to zrobiłem! Nie uważacie że to lekka przesada?
 6. LaLiK

  [GRA/Nicziro/Axonis] Blokada postaci Paolo Costello

  @kloda, z całym szacunkiem dla Ciebie, Twojej, grupy i Discorda. Twój kanał na disco to najwiekszy syf, burdel, i spam na jakimkolwiek kiedyś byłem... a aktualnie mam w zakładce ~30 serwerów Discrod (kiedyś było więcej ?), ... Powstrzymam się i nie będę robił offtopu, jeśli ktoś będzie zainteresowany, to chętnie opowiem co widziałem, chyba że do tego czasu zrobiłeś tam porządki (albo zrobisz na momencie) Wracając do tematu. Regulamin napisany na Discordzie, nijak ma się do regulaminu na forum dotyczącego serwera. Uważam że (i myślę że wiekszość się ze mną zgodzi) Regulamin grupy, dotyczy zasad grupowych, za które karą może być obcięcie pensji, przymusowy urlop, czy też nawet wydalenie z grupy. Ale nie może być sytuacji w której w regulaminie serwera nie ma o czymś mowy, a Ty (czy ktokolwiek inny) zabrania czegoś (obojętnie czego) w regulaminie grupy, a za złamanie zasady, karą jest CK / Ban / AJ / czy nawet Warn. Gdyby tak było, prowadziło by to do skrajnych niedomówień. Wyobraźcie sobie sytuacje, gdzie Lider jakiejś grupy zabrania wyjazdu do Los Santos... Poprostu nie i ch**. a za wyjazd do tego miejsca grozi wam ban na konto, /lub/ AJ na jakiś tam czas. - przecież to skrajne nieporozumienie. Tak więc tłumaczenie że "było napisane w regulaminie grupy" ma się nijak do sytuacji. Regulamin grupy, nie jest wyznacznikiem tego co można robić na serwerze a czego nie. Regulamin grupy, dotyczy grupy, a regulamin serwera, serwera. PS: Pomijam już fakt, że w regulamienie SERWERA, nie ma nigdzie wymogu korzystania z Discorda. Więc proponuje administracji wrzucać zmiany w regulaminie i nowe zasady serwera właśnie na Discorda oraz je egzekwować, nawet na graczach którzy nie mieli możliwości go przeczytać z różnych przyczyn (nie działający disco, niechęć do discorda, czy cokolwiek). Po co w takim razie byłoby forum, które jest aktualnie wymogiem koniecznym do gry na serwerze, a akceptacja regulaminu forum jest równoważna z regulaminem serwera. Mam nadzieję że dosadnie wytłumaczyłem mój tok myślenia w tej kwestii, i wybacz @kloda, to nic osobistego i nie miałem na celu Cię urazić, ani w żadnym stopniu ubliżyć. Ani Tobie, ani Twojej grupie.
 7. LaLiK

  [GRA/Nicziro/Axonis] Blokada postaci Paolo Costello

  @dobrybassik, dzięki za wypowiedź. Ty jesteś kolegą tego Stevena ***, więc może proszę cie przypomnij mi jego nick, ewentualnie jak znasz to też nazwę OOC. Dodam tylko że wszystko było robione w formie IC... nawet głupie wyciąganie itemów z magazynu, późniejsza ich sprzedaż, szukanie kupców - wszystko ''only IC'' I nie widzę w tym nic, co mogłoby być podciągnięte pod jak Wy, drodzy Administratorzy, nazywacie "wykorzystywanie błędów skryptu" . Bo co to za błąd że biorę coś z magazynu grupy* (zaznaczam że w formie IC) . Czy też "błędem skryptu" nazywamy /ofertę przedmiotu , oflagowany czy nie... co to za różnica? Moja postać ma ją, i teoretycznie może zrobić z nią co chce... sprzedać, oddać, zakopać, albo strzelić se w łeb (trzeba było...) [...] * - jeśli mowa już o "błędach skryptu" to jedyny jaki się w tym wszystkim doszukuję, to taki, że każdy może pobierać z magazynu grupy. Ja rozumiem takie warsztaty, że tam musi każdy. ALE w PD czy ochronie już nie. Mogłaby to wydawać jedna osoba, jednorazowo. Czy naprawdę tak ciężko (a patrząc na ilość apelacji od kar za podobne przewinienie do mojego z użyciem oflagowanych broni/itemów - ciężko), zrobić tak, aby przedmioty z magazynu można było brać od danej rangi... Agencje ochrony miałby wyznaczone kilka najwyższych (zaufanych) stanowisk do wydawania przedmiotów. Warsztaty ustawiły by sobie wszystkich poza np. praktykantami (czy jak kto tam chce) i nie byłoby żadnego problemu. Jak ktoś sprzedałby broń oznakowaną np. policji, musiałby pobrać nową, a z tego musiałby się już wytłumaczyć, bo odnotowane by miał że już raz pobrał. - problem rozwiązany jak dla mnie. A że sam trochę skryptuje, to wydaje mi się że taki "dopisek" jest banalnie prosty, tym bardziej dla kogoś kto stworzył taki gamemod.
 8. Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/7579-lalik/ Nick postaci na którą nałożono karę: Paolo Costello Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) : blokada postaci Powód nałożenia kary: Sprzedaż oflagowanych przedmiotów grupy. Członek ekipy nakładający karę: finalnie @Nicziro Wyjaśnienie sytuacji: Zacznijmy od tego że przede wszystkim jako nowy gracz, który przeczytał regulamin (po łebkach, ale jednak), nie miałem pojęcia o tym że "(nazwa biznesu)" to to samo co "[SD]" i że używanie tych przedmiotów przez osoby 3ecie, sprzedaż czy też oddawanie podciąga się pod "wykorzystywanie błędów skryptu" . Skąd jako nowy gracz mam wiedzieć co autor skryptu miał na myśli, pisząc go? Skąd jako zwykły cywil po 10 godzinach gry mam wiedzieć, że tak oznaczone itemy, są niedozwolone osobom spoza organizacji do której należą? - uważam że podciąganie tego pod "wykorzystywanie błędów skryptu" jest co najmniej niesłuszne. Napisalibyście w regulaminie, że "przedmioty z nazwami organizacji, mogą być używane tylko przez jej członków". Sprawa jasna i prosta do zrozumienia, nawet dla nowego gracza, a jeśli nie przeczytał regulaminu to jego sprawa. To słowem wstępu, a teraz przejdę do mojej sytuacji do której przyznam się w 100% jak było od początku. Pewnie John Mitchel @kloda, będzie zainteresowany też tą sprawą, bo nie postanowił ze mną porozmawiać o tym ani IC ani OOC, tylko zostałem bez słowa wyrzucony z grupy. A więc, pracując w biznesie Gruppe Sechs, przez 3-4 dni nie miałem pojęcia o przedmiotach w ogóle. Dowiedziałem się przypadkiem, jak zobaczyłem że moi koledzy ochroniarze mają jakieś przedmioty z opisem frakcji. Nauczony w warsztacie samochodowym, że gdy chcę komuś pomalować auto, to muszę wpierw wyciągnąć lakier z magazynu, dostałem olśnienia, że pewnie zapomniałem czegoś zrobić zaraz po dołączeniu, czyli pobrać przedmiotów z magazynu. Tak więc udałem się czym prędzej do siedziby G6, odgrywając akcję (narrację) z magazynierem, pobrałem wszystko co uważałem za potrzebne do służby. Dnia następnego, podczas gry zastępca P. Mitchela wydał mi "na szybko" drugi zestaw, nie uznałem tego za nic złego, że posiadam podwójnie tazer i pałkę. W formie IC, na służbie przy sobie miałem tylko 1 szt., a resztę zostawiłem w domu(Motelu). Po jakimś czasie (kilku dni) postanowiłem dorobić trochę gotówki i sprzedać podwójne przedmioty... - trochę skrócę bo się historia długa robi - Sprzedałem łącznie 3 przedmioty: - Jeden dałem jakiemuś bezdomnemu Steven Reis za darmo. (latarka) - Jeden sprzedałem: tazer dla Clemente Delapaz - I jedną pałkę dla kolegi: Ethan Phillips Zaznaczam że te osoby tak jak ja zapewne nie miały pojęcia o tym że kupują to niezgodnie z zasadami serwera, więc nie piszę ich imion aby ich udupić, a wręcz przeciwnie, proszę aby nie nakładać żadnych kar na nich za posiadanie tych przedmiotów, ewentualnie uświadomienie ich (przyjemności której ja nie miałem) i zabranie przedmiotów. Wtedy wyszła afera że ktoś sprzedał przedmioty grupy, na zewnątrz. Chyba Clemente coś napisał @kloda, ale nie zdążyłem przeczytać wiadomości jakie były na discordzie, bo zostałem z niego usunięty, tak samo jak i z grupy - bez żadnego ostrzeżenia, ani nawet wiadomości OOC, że zostaje wyrzucony. Dzień, lub dwa później, (poniedziałek tydzień temu czyli: 07-05-2018) Od Dylan Wincheter @Alknawaar (Dylan Winchester) dowiedziałem się o tym właśnie że takie bronie są niedozwolone dla osób spoza organizacji, z których mają podpis itd. Przestraszony tym, po kilku godzinach zgłosiłem się do @Kacperlele, który odesłał mnie do @Axonis, któremu oddałem wszystko co mi pozostało... Nie pamiętam teraz czy mu mówiłem komu co sprzedałem, wiem tylko że moja wiadomość na Discordzie skierowana do niego po tym: "Czy to wszystko?" została zignorowana. Więc przez kilka dni czekałem na werdykt, block czy nie? No ale przepraszam bardzo, po 10 dniach gry, uznałem że jednak NIE. Wiecie, nie pisałbym tej apelacji, gdyby nie fakt, że moje przewinienie - do którego się przyznałem- miało miejsce jak miałem mniej niż 10 godzin na serwerze, dowiedziałem się i przyznałem do niego jak miałem +/- 15 godzin, i to w ten dzień uważam że powinna zostać nałożona na moją postać blokada. Pewnie wtedy uznawałbym to za niesłuszne, był wkurzony, ale założył nową postać i grałbym dalej / nowym życiem. ALE... od tego czasu mineło 35 godzin na serwerze. W tej chwili miałem dokładnie 46h. Uważam że blokada została nałożona za późno, a czas który poświęciłem po przyznaniu się do winy (od 7 maja 2018) za stracony i jestem delikatnie mówiąc zdegustowany tą sytuacją. Ewentualne screeny/świadkowie: @Alkanawaar @Mazikoowy
 9. LaLiK

  Pochwalcie się swoimi maszynami!

  Choć nie jestem fanem marki, to szybko polubiłem ten wózek. W komfortowych warunkach wozi moją chudą dupę. Kupiłem z przypadku i w pośpiechu, z początku jako "auto na szybko, co by mieć czym do pracy dojechać" ale z biegiem czasu i kolejnego worka szmalu wpakowanego w samochód, zacząłem mieć do niej sentyment. Brakuje mi jedynie 2.7TT pod maską i byłbym szczęśliwy z niej na maksa... niestety (albo i stety, patrząc na mój styl jazdy) siedzi tam tylko 165 konne 2.4 . V6 naturalnie, dla mnie minimum jeśli chodzi o dynamikę, dźwięk i komfort przyśpieszania. Wcześniej miałem Passka i Omegę, więc wiem co to drifty pod Tesco... A.. mówiłem że czegoś mi brakuje w Audi? To jeszcze trzeba doliczyć, że rzucania tyłkiem mi brakuje ? Początkowo miałem Omegę i Audi razem, ale Omiś dostała strzała i skończyła w częściach. Więcej zdjęć:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności