Skocz do zawartości

Gentleman

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

900

Reputacja

5 Słaba

Ostatnie wizyty

166 wyświetleń profilu
 1. Gentleman

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Chciałbym dodać parę słów od siebie bo uczestniczyłem w akcji. Mnie aresztował Frank Fitzgerald, który tak samo wymuszał na mnie akcje RP. Wmawiał mi, że jestem winny i chciał nałożyć karę pieniężną w wysokości 500$. Gdy zapytałem go za co, powiedział mi, że za chodzenie autostradą i stwarzanie zagrożenia. Z początku myślałem, że sobie żartuje ale on to mówił na serio. Nie widziałem w kodeksie karnym, żeby coś takiego było tak wysoko karalne. Na koniec wsadził mnie do paki na jeden dzień.
 2. Gentleman

  [GRA/Darek] Gentleman

  Okey, rozumiem jak i dziękuję Myślę że jeszcze zagram kiedyś na tamtej postaci
 3. Gentleman

  [GRA/Darek] Gentleman

  Tak wiem, na prawdę nie pomyślałem o tym że to może być jakiś bug. Na pewno już tak nie zrobię. Przepraszam jeszcze raz za wykorzystywanie bugów.
 4. Gentleman

  [GRA/Darek] Gentleman

  Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/7819-gentleman/ Nick postaci na którą nałożono karę: Brayan Barrick Rodzaj kary: Blokada Powód nałożenia kary: Zabranie Shotguna z radiowozu Członek ekipy nakładający karę: Darek Wyjaśnienie sytuacji: Chodziłem sobie bo Paleto Bay i zobaczyłem radiowóz więc wsiadłem do niego na miejscu pasażera i nacislem "i" i wtedy zobaczyłem bronie, było ich parę ale ja pożyczyłem tylko jeden, szczerze to nie wiedziałem że takie cos to bug więc się przyznaje do tego że źle zrobiłem i przepraszam za wszelkie wyrządzone szkody :) Ewentualne screeny/świadkowie: Raidance Edit. Poprawiam, już mi wiadomo.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności