Skocz do zawartości

Raidance

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

820

Reputacja

17 Normalna

Ostatnie wizyty

169 wyświetleń profilu
 1. Raidance

  [SZUKAM] Offroad Team

  Ciekawe zajęcie na wieczór, odezwę się do Was
 2. Raidance

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Ale co do Twojej osoby, uważam że byłeś jedyny najbardziej ogarnięty tam - dlatego to Ciebie właśnie poprosiłem o wypowiedź. Na screenie niestety nie widać dokładnie jak to było, bo wtedy cały czas wsiadałeś i przestawiałeś samochód. Nie uważamy Was za meneli, bo wiem, że jakiś poziom macie tylko trochę za dużo nadużywacie władzy, bo większość akcji była wymuszana. Ja się będę trzymał tego, że ominęliśmy Was pasem drogowym, nie było żadnego wjazdu na offroad ani przejazdu pomiędzy samochodami bo nie będę kłamał. Zresztą między waszymi pojazdami nie zmieścilibyśmy się samochodem a tym bardziej między murem a samochodem też było za ciasno, jedyna opcja "gdyby" stał tam samochód to musiałby być taran z naszej strony. Bo na pierwszym zdjęciu, które wstawił Nicziro widać dokładnie, że NIE MA SZANS aby przejechał tam samochód bez żadnych otarć czy zniszczeń. I prosiłbym też o wypowiedź na temat zatrzymania kolegi a mój, skoro niby uciekaliśmy to dlaczego każdy otrzymał niby inny zarzut? On za chodzenie poboczem autostrady a ja za "ucieczkę". I dlaczego on za mandat w wysokości 500$ poszedł na jeden dzień do więzienia i ja za mandat w wysokości 200$ poszedłem na jeden dzień więzienia?
 3. Raidance

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Odpowiedź do Tefcio. Ale czy widzisz gdzieś słowo bądź zdanie w którym stwierdzam, że pojazdy są podstawione? I tak przy okazji, Twoja odpowiedź również mnie rozbawiła bo ktoś tutaj chyba musi wrócić do szkoły. Screen zdjęcia jest pewnie zrobiony przed naszym przejazdem i szczerze nie obchodzi mnie kiedy był zrobiony. Widać że przyszedłeś tutaj "z dupy" i nie jesteś w temacie. W mojej odpowiedzi nawiązałem tylko do tego, że podczas naszego przejazdu tego samochodu tam nie było, bo Twój drogi przyjaciel bądź kolega twierdził, że samochód tam stał. Ale wytłumacz jak i po co mielibyśmy zjeżdżać na offroad kiedy normalnie był przejazd drogą, zresztą nie uciekaliśmy przed nikim. Twoja odpowiedź nie wnosi nic do tematu, proszę o szczerą odpowiedź Franka Fitzgeralda w tym temacie, który jeśli jest na tyle uczciwy potwierdzi i powie jak było z naszym przejazdem i ustawieniem samochodów, że nie wjeżdżaliśmy na żaden offroad i tego samochodu tam nie było. Nicziro: Moje /do z szarpaniem pojawiło się w momencie, kiedy zacząłem się bronić, bo co miałem zrobić gdy policjant rzuca się na mnie, gdy po prostu idę? Miał mnie zatłuc? Odepchnałem go tylko i pytałem co się dzieje, o co chodzi. Mam jeszcze pytanie. Skoro odeszliśmy od samochodu to dlaczego każdy z nas otrzymał inny powód zatrzymania? Chodzi mi tutaj o to, że koledze Roy Miller zostały przedstawione zarzuty, że poruszał się autostradą i stwarza zagrożenie, co niby jest w kodeksie karnym i za to poszedł siedzieć. A ja już niby dostałem inny powód? Ucieczka? W takim razie co jest grane? Ja uciekałem, on nielegalnie poruszał się po autostradzie, pieszo oczywiście. I przecież sytuacja z nielegalnym pobytem była moim błędem, do czego się przyznałem przy administracji i dalej się do tego przyznaje - wtedy powstało nieporozumienie. Ale skoro źle to odebrałem to dlaczego ktoś z Was nie potrafił mi tego wytłumaczyć tylko chciał na siłę wykorzystać moją niewiedzę i wsadzić mnie dzięki temu do więzienia? Dopiero administrator mnie zrozumiał i pomógł wyjaśnić sytuacje. Dlaczego nikt mnie nie pytał o to IC? Skoro przedstawiłeś mi screen o cyfrowym sprawdzaniu odcisków, dlaczego nikt tego nie zrobił? Jest wiele pytań i wątpliwości, szkoda że ani trochę nie potraficie przyznać się do winy. Bo ja wiem, że nie do końca zachowałem się jak trzeba ale uważam że Wy też jesteście winni tej sytuacji, która miała miejsce.
 4. Raidance

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Po pierwsze, zacznijmy od obrazy OOC. Nie wiem dlaczego piszesz o tym właśnie tutaj, skoro za to zostali ukarani ostrzeżeniami. Według mnie skarga nie dotyczy ani trochę tego o czym próbujesz pisać. Jeśli chodzi o mnie to wiesz doskonale, że nie obraziłem Was OOC i nie znajdziesz na to dowodów. A to, że chciałem Was obrazić to jest różnica, bo chcieć a zrobić to dwie inne rzeczy. Skoro tak bardzo uderzasz w kwestie OOC no to chciałbym wyjaśnić to do końca. Zarzucasz mi, że pisałeś do mnie OOC, prywatne wiadomości, żeby to wyjaśnić? Śmiech na sali, w logach śmiało znajdziesz że to ja pisałem do Ciebie i to właśnie Ty mnie ignorowałeś, tak samo jak Twoi koledzy. Gdy cokolwiek chciałem wyjaśnić, nawet kwestie lagów, słyszałem tylko jeden tekst "graj IC" - traktowaliście moje wyjaśnienia jak powietrze. Następną sprawą są Twoje kłamstwa, trochę nie rozumie jak administrator jest w stanie posuwać się tak daleko, żeby tylko zrzucić z siebie winę. Wrzucasz mi zdjęcie z samochodami na blokadzie, które podczas naszego przejazdu były całkiem inaczej rozlokowane. Przecież tego samochodu po prawej stronie, przy betonowej barierce NIE BYŁO podczas naszego przejazdu, stał w innym miejscu. Kolejnym dowodem na to, że kłamiesz jest fakt - przecież przed tym samochodem obok, który niby tam stał, jest BETONOWA BARIERA więc jak mogliśmy zjechać na offroad? Żeby zjechać na offroad musielibyśmy przynajmniej was staranować, bądź zniszczyć tą betonową barierę. Ciągle wmawiasz coś, co nie miało miejsca. Tak samo, mówisz o tym, że uciekaliśmy - ale przecież gdy tylko ruszył za nami radiowóz ZATRZYMALIŚMY SIĘ natychmiast. Nikt nie uciekał więc powiedz mi co chcesz osiągnąć swoim kłamstwem? Cały czas nawiązujesz do tego, że uciekałem. Nie wiem dlaczego i czym się kierujesz, ale wykonywałem Wasze każde polecenie. Czytając Twoją wypowiedź jestem strasznie zażenowany, że niby jesteście bez winy. Twierdzisz również, że nie wiem o czym pisze.. Chwilami wydaje mi się, że to właśnie Ty piszesz to, co Ci koledzy zagrają. Kolejną sprawą jest kwestia mojej pomyłki i nieporozumienia, o której tak wielce wypisujesz chełpiąc się tym. Po pierwsze mam wrażenie jakby Cię tam nie było, bo nie pisałem nic o żadnym kuzynie ani o tym, że nigdzie nie przyjechałem. Twój kolega zadał mi tylko jedno pytanie i to na /do - czy jestm w bazie danych. Odpowiedziałem krótko i też na /do - nie. Nikt mnie nie pytał o rodziców z kartonu, o których twierdzisz ani nikt nie próbował ze mną rozmawiać i pytać mnie skąd jestem w rozmowie IC. Nikt też nie sprawdzał żadnych odcisków palców, no ale dobra - przecież Ty i tak masz racje. Zdaje sobie sprawę z tego, że z administracją nie da się wygrać ale próbuje i będę próbował bo nie tylko mi nie odpowiada gra policji, wymuszanie ich akcji i wsadzanie ludzi na siłę do paki. Może ktoś mi uwierzy i jakoś to wpłynie na ich grę. Nie mam na celu nikogo "udupić", chce po prostu aby zwykli gracze byli traktowanie fair.
 5. Raidance

  [Skarga][PBSO] Raidance

  Link do Twojego konta: Raidance Link do konta oskarżonego: PBSO Powód składania skargi: Negatywne podejście do graczy, wielokrotne wymuszania akcji RP oraz poziom rozgrywki policjantów. Wyjaśnienie sprawy: Próbowałem jakoś ogarnąć tą sprawę na serwerze, ale jeden z supportów skierował mnie tutaj więc spróbuje, a może akurat się uda. Zaczęło się od tego, że razem z kumplami jechaliśmy autostradą i wtedy natknęliśmy się na 3 radiowozy policji, dodam, że droga nie była do końca zablokowana a na serwerze były lagi. Chcieliśmy ich ominąć i tak zrobiliśmy, czat opóźniał wyświetlanie tekstu o jakieś 15-20 sekund, przynajmniej tak było w moim przypadku. Po ominięciu blokady, zaczęła gonić nas policja i dopiero wtedy wyświetlił się tekst, że droga jest zablokowana i nie ma przejazdu. Gdy tekst się wyświetlił, od razu zjechaliśmy na pobocze, nie uciekając. Wtedy podjechał Harold Gray i musiał postawić na swoim, za przejechanie blokady kolega miał dostać mandat 1200$, nie przyjmował żadnych wytłumaczeń dlaczego, jak i po co. Wtedy wysiadłem z samochodu (nie byłem kierowcą) i zacząłem oddalać się od miejsca akcji, nie uciekałem - po prostu szedłem. Po chwili zaczął za mną biegnąć Petrus Cervantes, gdy do mnie dobiegł od razu rzucił się na mnie i zaczął celować z broni. Zostałem potraktowany w tamtej sytuacji, jakbym zabił przynajmniej z 10 osób i uciekał z miasta. Próbowałem mu wytłumaczyć, że nie stawiam żadnego oporu, że nic nie zrobiłem no ale bez żadnych efektów. Ciągle wmawiał, że jestem kryminalistą. Gdy zostałem zabrany na komisariat, źle się z nim zrozumiałem, gdy pytał o to czy jestem w bazie danych. Nawet to próbował ponad wszystko wykorzystać, żeby tylko wsadzić mnie do paki, wtedy pomógł administrator Arti żeby to wyjaśnić. Jakby nie on, poszedłbym siedzieć jeszcze za to, że jestem nielegalnie w Paleto Bay. No i finalnie, chciał mi wystawić mandat za 200$ - nie zgodziłem się więc poszedłem do paki na 1 dzień. Czy to nie aby za długo za takie "przewinienie"? Oczywiście uważam że byłem nie winny. Podsumowując, policja gra tak jak im się podoba. Mam wrażenie i chyba nie tylko ja, bo słyszałem takie opinie na serwerze że to oni ustalają sobie zasady. Robią wszystko, żeby tylko kogoś wsadzić do paki i uprzykrzyć mu gre. Uważam, że coś takiego nie powinno mieć miejsca, serwer jest naprawdę spoko ale poziom gry policji powinien zdecydowanie się zmienić. Dodam jeszcze że kolega, który się nie zatrzymał na blokadzie, tylko 100 metrów dalej poszedł do więzienia na 3 dni a do mnie dotarł tekst "To nie jest Polska policja". Ktoś tutaj chyba zbyt dosłownie przejął się rolą policjanta, bo według mnie jest to tylko gra, która powinna sprawiać przyjemność a nie za wszelką cenę utrudnianie gry innym. Dowody: Jako dowody mam tutaj tylko i wyłącznie graczy, którzy widzieli i uczestniczyli w całej sytuacji, mam nadzieje że ktoś z nich się tutaj wypowie.
 6. Raidance

  [GRA/Darek] Gentleman

  Jestem świadkiem, byliśmy nowi na serwerze, dlaczego od razu chcecie eliminować takich graczy? Wsiadł zwyczajnie do radiowozu, kliknął "i", zobaczył shotguna i go wziął. Gliniarz stał obok, nie zareagował pomimo tego że widział akcje na /me więc dlaczego ma zostać ukarany aż tak surowo? Tym bardziej że shotgun nie został użyty, nikomu nie wyrządził żadnej krzywdy ani nikt oprócz nas go nie widział... Według mnie, jest to trochę nie sprawiedliwe, powinien dostać szanse tym bardziej że jest to nowy gracz i nie wiedział, że za coś takiego jest blokada konta. Teraz, kiedy spodobał nam się serwer chcielibyśmy zagościć tutaj na dłużej, więc takie sytuacje więcej się nie powtórzą.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności