Skocz do zawartości

Czapiel

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

3455

Reputacja

6 Słaba

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

306 wyświetleń profilu
 1. Czapiel

  [skarga/Marduk] Boryseu

  Powiedzmy że niech tak było, ale od tego jest jakikolwiek opis, tak jak my mieliśmy, nic trudnego. (patrz screeny wyżej od @boryseu) Przydało by się w ogóle grać, widzieliśmy go w ciąg kilku dni może z 30 min. tak jak resztę mongołów. Spotkać was nawet bez kurtek to cud, może dwie osoby u was są w miarę aktywne, tak was praktycznie nie widać, zero interakcji. Myślę że jednak trzeba to jakoś odegrać, a nie po prostu zniknąć z serwera jak duch, bo wiedzieliśmy gdzie mieszka, ale nie minęła minuta i wyparował. Co do beef'a myślę że jak jeden sobie przeskrobał to odpowiedzialność zbiorowa i dostał FCK to raczej nie jest z dupy. Tak samo kończę dyskusję, niech dzieje się co ma się dziać.
 2. Czapiel

  [skarga/Marduk] Boryseu

  Ta, a to że Murdok jeździ z kominiarką pod hełmem od ściagacza na chopperku, to jest hit dopiero. Nawet nie można interakcji z nim zrobić bo gościu z hełmem i kominiarką pod nią ewidentnie jest podejrzany oraz próbuje mnie zabić. Zniknął sobie i tyle, a chcieliśmy wszystko odegrać tylko nie posiadaliśmy takiej możliwości, bo albo ciągle go nie ma, albo znika z serwera jak widzi nas. To jest żenujące, więc pytam się jak tu nie mogło polecieć MG? A no tak mówi to typ który jest bardzo aktywny na serwerze i wie wszystko najlepiej. Nie można praktycznie nic zrobić bo mongołowie są tak często że nie widać ich prawie, a jak są to robią maniane.
 3. Czapiel

  [skarga/Marduk] Boryseu

  Według mnie poleciało MG ("anonimowe wezwanie") do BSCO, bo mało prawdopodobne jest to że ktoś z naszego otoczenia sprzedał by informacje na temat tego że polujemy na niego. Coś tu poważnie śmierdzi bo raz twierdzi że nic nie wie na temat FCK na niego, a na początku napisał że nie da się zabić. Hipokryzja od strony Marduka jest niesamowita, ewidentnie ktoś ma znajomości w policji i poleciał ratunek kolegi :). Taka rozgrywka nie ma sensu, bo i tak mongołów jest tyle na serwerze że "o rany", a Marduk znowu nie będzie wbijał na serwer, albo szybko się wyloguje jak nas zobaczy. A "obława" BSCO wyglądała tak że gonili nas jak jeździliśmy motorkami i potem odpuszczali sobie bo nie mieli szans, więc w każdej chwili mogli to zrobić i uciec. Zresztą Marduk się wylogował i minęło jakieś 20 min. zanim pojawiła się helka, a my zresztą odpuściliśmy bo go po prostu na serwerze nie było. Za to co się stało mimo wszystko Marduk powinien dostać bloka. FCK to jedno, ale zachowanie które widać po tym co on napisał (hipokryzja) i ewidentne MG poleciało.
 4. KIEDY $UICIEDBOY$ DAJE LEAK'A NOWEGO ALBUMU620707679_memeBjpg.thumb.jpg.3b96dbb2b51d7d4e00e7c536911ee687.jpg

 5. Patato Salad

   

   

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności