Skocz do zawartości

Binek

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

800

Reputacja

53 W porządku

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

397 wyświetleń profilu
 1. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Uwaga! Niestety z powodów osobistych i innych różnych przyczyn muszę zawiesić projekt. Jest to związane również z rozpoczęciem sezonu lotniczego (szybowniczego) co skutkuje tym, że nie mam czasu na porządne granie RP, lecz zajmuję się lataniem w prawdziwym życiu. Podkreślam słowo zawieszam, a nie likwiduję. Jednakże po ostatnich ustaleniach doszedłem do wniosku, że przekazuję grupę @Katsuru na czas mojej tymczasowej nieobecności. Mam nadzieję, że podoła zadaniu . Cóż ja muszę się z wami na jakiś czas pożegnać, do następnego!
 2. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Edit: Nowa mapa rozmieszczenia i oznaczenia pasów lotniska
 3. Binek

  [O] Los Santos Bikers Community

  Powodzenia!
 4. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Wrzucam parę zdjęć z pierwszych dwóch dni szkolenia
 5. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Zapraszam wszystkich nowych chętnych i uczniów na wykłady lotnicze z zakresu szkolenia teoretycznego PPL na [KLSS] lotnisko w Sandy Shores, które odbędą się w godzinach 18:00/20:00.
 6. Zapraszam wszystkich nowych chętnych i uczniów na wykłady lotnicze z zakresu szkolenia teoretycznego PPL na [KLSS] lotnisko w Sandy Shores, które odbędą się w godzinach 18:00/20:00.

  1. antek2220

   antek2220

   Zapewne się pojawię :)

 7. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Zdjęcia Jakester'a
 8. Binek

  [P] Outsiders

  Super! Trzymam kciuki i powodzonka
 9. Zdjęcia wykonane przez Jakester
 10. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Kolejna mała dawka zdjęć z dzisiejszego dnia Przykładowy lot motolotnią nad Paleto Bay i pierwsze zajęcia zapoznawcze dla ucznia.
 11. Witam! Moją propozycją jest dodanie rozwijania umiejętności latania bądź chociażby delikatna zmiana. Jak wiadomo, pierwotnie jest to wartość = 0. Nie ukrywam przez to sterowanie samolotu jest bardzo ciężkie i trzeba nieźle się natrudzić, aby się nie rozbić. Z jednej strony jest to dobre w przypadku rozpoczęcia nauki, lecz w późniejszym czasie fajnie jakby można było rozwinąć to umiejętność.
 12. Zapraszam wszystkich chętnych na zebranie organizacyjne dotyczące szkolenia PPL/ULM i motolotniowego, które odbędzie się dzisiaj o 19:00 na lotnisku [KLSS] Sandy Shores.

  1. antek2220

   antek2220

   Zapewne się pojawię :D

    

 13. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Kolejne parę screenshotów z dzisiejszej gry Nie ukrywam dziś, był spory ruch na lotnisku pod względem osób chętnych na loty bądź gapiów. Niestety nie mam wszystkich zdjęć .
 14. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Edit: Zmieniono logo, dodano baner, cennik i termin najbliższych szkoleń. Zapraszam wszystkich chętnych na zebranie organizacyjne dotyczące szkolenia PPL/ULM i motolotniowego, które odbędzie się jutro o 19:00 na lotnisku [KLSS] Sandy Shores.
 15. Binek

  [Z] Los Santos Aeroclub

  Edit: Zaktualizowano zdjęcia sprzętu jakiego posiadamy
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności