Skocz do zawartości

ajman

Supporter
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

160

Reputacja

83 W porządku

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ajman

  Mentalność graczy na LSVRP

  Kończymy to, nie potraficie normalnie dojść do porozumienia tylko musicie pluć jadem.
 2. ajman

  Iscarot Club

  Pisząc PRANIE PIENIĘDZY był to ogólnik, miałeś stworzyć projekt przestępczy, dla przykładu; sutenerstwo w klubie. Ten dział ma służyć specyficznym projektom które będą skupiać się na robieniu pieniędzy, a z tego co czytam, to Iscarot Club to nie maszynka do robienia gotówki.
 3. ajman

  Gospodarka serwera

  To że wiatrak wykorzystywano w młynach jako siłę napędową przy mieleniu mąki, a z mąki robiono pierniki. Chyba masz problem z definiowaniem RP. Zacznijmy od tego że ilość gotówki na koncie nie ma znaczenia tego jak będziesz kreował postać. Możesz mieć milion w banku a grać sobie zwykłego pracownika sanitarnego. Pieniądze to tylko narzędzie, element który wykorzystujemy do kreowania naszej postaci, możliwość kupna odpowiedniego pojazdu, domu, przedmiotów. To że kupisz sobie auto sportowe, nie robi z Ciebie ściganta - postać sama się nie wykreuje.
 4. ajman

  Gospodarka serwera

  Ale to nie jest życie a gra, Role Play które definiujemy w podobny sposób do teatr, masz xyz postaci i się w nie wcielasz. Głównym założeniem Role Play jak kreowanie świata, postaci, nie pogoń za kolejnymi zerami na koncie, autami.
 5. ajman

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  przypadek jeden ma milion że znajdzie się w szeregach SD przygłup co będzie zatrzymywał każdego kryminalistę bo widział jego nickname wpisany w organizacji. zawsze myślę szerzej.
 6. ajman

  SAMP RP czyli 15 letnia gierka o murzynie

  gta-rp na zawsze w mym sercu, yo
 7. ajman

  Beneventi Crime Family

  Skończcie, kolejne posty będą nagradzane moderacją 30 dniową - to jest ich org, ich temat.
 8. ajman

  [Skarga/H8nlGJ i FRI1] Mendziorek i Pigalcoto

  Dziękuje za zrozumienie, zamykam i do archiwum.
 9. ajman

  [Skarga/H8nlGJ i FRI1] Mendziorek i Pigalcoto

  Sprawa została wyjaśniona, widziałem screena z rozmowy i żadnego zakazu tam nie było - po prostu wygodnie jest wam koloryzować pewne sytuacje. Co ma piernik do wiatraka?
 10. ajman

  [Skarga/H8nlGJ i FRI1] Mendziorek i Pigalcoto

  Jakie faworyzowanie? Człowieku, to że nie poparłem Twojej wypowiedzi, oznacza że faworyzuje ich? No chyba mylisz definicje. Cały czas czytam tu o rozgrywce In Character która powinna być rozwiązana z poziomu gry a nie forum. Jeśli dostałeś BW to idź i zgłoś to SD, wynajmij bandziora z Blaine żeby dokopał Twojemu oprawcy - ogólnie rzecz biorąc, załatw to In Character.
 11. ajman

  [Skarga/H8nlGJ i FRI1] Mendziorek i Pigalcoto

  Ok, mamy godzinę 11 w Niedziele, postać została pobita obok warsztatu? Co robi gracz prowadzący taką postać? Pisze skargę. Trochę dystansu do rozgrywki, zamiast iść na forum i składać skargę, załatw to In Character. Masz @Nicziro i jego Biuro Szeryfa w Blaine, możesz zgłosić przestępstwo. Na ulicach są kamery, więc teoretycznie wysyłasz screenshota w formie dowodu z nagrań kamer i delikwenci są załatwieni(nie wiem co postacią by groziło.) Nauczcie się grać, bo póki co każda ze stron po dostaniu BW, ogólnie rzecz biorąc przegranej idzie na forum/discorda i zaczyna ryczeć. Z /do bym dyskutował, nie mamy póki co na serwerze systemu AFK, więc nie mogli wiedzieć że was nie ma. Poza tym jesteś w stanie mi udowodnić że byłeś na AFK? Jeśli już wchodzicie na ten AFK, nie stójcie na środku, albo po prostu wylogujcie się z gry. Wtedy będziecie spokojniejsi o swoje postacie. Jeśli chodzi o /me i /do, broń biała jest równie fizyczna jak broń palna, mechanika rozgrywki pozwala z niej uderzyć więc po co czekać na jakieś /do? Jeśli idziesz z zamiarem strzelić do postaci XYZ to wpisujesz /me celuje w XYZ i strzela a potem /do Co z nim? Udało się? Trafił? Może wykonał unik? Nie, po prostu strzelasz. Kończąc swoją wypowiedź, trochę dystansu do rozgrywki, to że prowadzicie jakiś spór In Character nie przenosić go na OOC i być w stosunku do siebie toksyczni.
 12. Czas potwierdzić waszą aktywność na serwerze, czekam na PW od liderów [nazwa org] nick lidera, w treści potwierdzenie waszej aktywności + czy znajdujecie się na konferencji liderów na discordzie.
 13. ajman

  Dyskusje dot. świata przestępczego

  no to powiedz mi jak wykorzystasz wiedzę że dana osoba jest wolnym strzelcem.
×