Skocz do zawartości

B1W

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

740

Reputacja

3 Słaba

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. B1W

  Style chodzenia

  +++
 2. B1W

  [Fryzjer] HERR KUTZ - Barber Shop

  Chce juz!! ?
 3. B1W

  [Firma Bukmacherska] - Cash Corp.

  Mimo, że miałem podobny pomysł jeszcze tydzień temu na bukmacherke, to jestem na tak widzę, że wiesz jak poprowadzić taki biznes więc życzę powodzenia
 4. B1W

  American Active Gym

  W temacie na temat aplikacji na biznes jest jasno napisane, że może być intek z tej strony co podałem.
 5. B1W

  American Active Gym

  Nie martwcie się intek byłby tylko tymczasowy, zbieram się za stworzeniem własnego Że teraz go nie ma nie znaczy, że w ogóle go nie będzie. Pierw zajmą się priorytetami i mam nadzieję, że z czasem powstanie skrypt.
 6. B1W

  American Active Gym

  Wiadomo, że zawsze priorytetem serwera będą sprawy techniczne, rozumiem to. Mimo wszystko pomysł na siłownie według mnie jest dobrym pomysłem na biznes i będę czekał na realizacje cierpliwie jeśli aplikacja zostanie zaakceptowana. Akurat czekać to ja mogę, zawsze dodatkowe dolary wpłyną na rozwój
 7. B1W

  American Active Gym

  Jeśli chodzi o zwiększanie siły moim zdaniem nie jest to gówniany pomysł i nie zgadzam się z Tobą. Bijąc się większe szansę będzie miała osoba, która jest silniejsza, która właśnie chodziła na siłownie. Uważam, że znajdą się chętni Ci, którzy będą ćwiczyć będą mogli biec dłużej, nie tak jak teraz gdzie każdy biegnie tyle samo i się w ogóle nie męczy. Jeśli będziemy za długo biegać będzie nam schodziło HP. To już nie jest wystarczający powód, żeby chodzić na siłownie regularnie? Mamy pełno restauracji, klubów czy warsztatów. Myślę, że lepiej urozmaicić rozgrywkę tworząc właśnie takie biznesy.
 8. B1W

  Propozycja Dotacji PAYPAL/PRZELEW

  jestem na tak, przelew najwygodniejsza opcja jak dla mnie
 9. B1W

  American Active Gym

  Nie sądzę, że nikt nie wpadł na ten pomysł, ale, że nie ma takiej aplikacji jeszcze to napisałem ?
 10. B1W

  American Active Gym

  American Active Gym – pierwsza siłownia wybudowana na początku lat 90 w Paleto Bay. Została założona przez amerykanina Johna McCartney’a. Aktualnie hale posiada Danny McCartney, syn Johna, który z problemów zdrowotnych nie może jej już dłużej prowadzić. Siłownia codziennie jest oblegana przez setki stałych klientów, świadczy to o wysokiej jakości dostępnych urządzeń. Lokal słynie z bardzo dobrych warunków do przeróżnych ćwiczeń, stworzona z myślą dla fanatyków ciężkich sztang, hantli i przeróżnych maszyn, które wyrzeźbią i dodadzą sił każdemu. Strefa fitness, która została zmodernizowana zdobywa swoją popularność, często jest odwiedzana przez kobiety, które chcą atrakcyjnie wyglądać i czuć się dobrze. Wnętrze i budynek do największych nie należy, mierzy zaledwie 80m². Wystrój niezmieniony od początków istnienia siłowni, co buduje chłodny klimat tamtych lat. Lokalizacja: Wnętrze: OFERTA: OOC: Siemanko! Odkąd gram na serwerze zawsze chciałem otworzyć własny biznes inne niż są dotąd. Mój pomysł to siłownia, oczywiście najlepiej by było wprowadzić skrypt, który polega na tym, że gdy ćwiczymy nasza siła rośnie, ewentualnie kondycja. Karnet będzie oferowany jako przedmiot a w nim będzie zdjęcie naszej postaci. Aktualnym interiorem będzie teleport na siłownie na plaże w Los Santos. Wiem, że to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale zapewniam, że chwilowe. Siłownie będę prowadził najlepiej jak potrafię, zadbam o klimat i oczywiście pracowników. Po starcie na pewno znajdą się informacje o rekrutacji na trenera personalnego i sprzedawcę. PS. Wiem, nie jestem najlepszym grafikiem, ale naprawdę starałem się jak najbardziej potrafię.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności