Skocz do zawartości

Kaizi

Supporter
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

3960

Reputacja

25 Normalna

1 obserwujący

O Kaizi

 • Urodziny 03/16/1994

Ostatnie wizyty

1300 wyświetleń profilu
 1. Kaizi

  BCFD, Kolizje i inne

  Kolega wyżej chyba nie przeczytał uważnie o czym w ogóle piszemy ;/ Nie chodzi o jakość odgrywania kolizji/wypadków komunikacyjnych, lecz problem z prawie całkowitym ich pomijaniem. Poruszanie poziomu graczy jeżeli zdecydują się już odgrywać taką akcję to drugorzędna sprawa, która nam nie przeszkadza bo i tak ich nie ma... Pomysł z możliwością pomijania akcji wybacz, ale nie skomentuje bo sił nie mam.
 2. Kaizi

  BCFD, Kolizje i inne

  Dokładnie tak jak to Willy napisał, nasza gra opiera się trochę na kreatywności graczy... Niestety obecnie wygląda to tragicznie, kilka razy byłem świadkiem jak na głównej w Paleto przy zderzeniu czołowym gracze natychmiastowo wklepywali /b sorry synchro. Więc pisanie "na każdym serwerze GTA nie ma zastosowania dla FD" jest absurdem. Osobiście grałem na pewnym serwerze RP w FD kilka lat i problemów nie było.
 3. Kaizi

  BCFD, Kolizje i inne

  Ekipa serwera wie o tym problemie gdyż nie raz prowadziliśmy rozmowy na ten temat. Miejmy nadzieje, że uwagi graczy przyśpieszą pracę i poprawę warunków gry dla Nas.
 4. Kaizi

  Multimedia z gry BCFD

 5. Kaizi

  /do udane?

  Nie rozumiem propozycji, od kiedy przy zamierzonej bójce musisz wpisywać jakieś /do ? To chyba zrozumiałe, że podczas zamierzonego pobicia innej osoby np. kijem działasz dynamicznie bez jakiegoś śmiesznego /do. Sytuacja zmienia się gdy stoisz z tą osobą rozmawiając o "pogodzie" i nagle chcesz wykonać jakiś ruch wtedy przy np uderzeniu najlepiej zapytać /do jak zareagowała druga osoba (chociaż jakbyś ją uderzył z pięści to wywiąże się bójka, ucieknie albo straci przytomność) jest to chyba normalne. Nie zawsze przytomność traci się przez BW (zasady stare jak świat) ma to na celu wykonania większej ilości akcji, które BW ogranicza jak zaciągnięcie do auta itd. Jeżeli jest coś w regulaminie mówiące o tym to wybaczcie, ale nie szukałem bo wydaje mi się to naturalne.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności