Skocz do zawartości

c r e m x

Użytkownik
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

8560

Reputacja

271 Świetna

7 obserwujących

O c r e m x

 • Urodziny 24 Marzec

Ostatnie wizyty

1069 wyświetleń profilu
 1. c r e m x

  Komentarz bez like wygrywa!

 2. c r e m x

  Problem przy odpalaniu RageMP

  Być może to pomoże, warto spróbować
 3. c r e m x

  Aktualna sytuacja na serwerze - a oczekiwania graczy.

  - w skrócie (oczywiście jestem za przenosinami do LS)
 4. c r e m x

  [Pochwała] Drakew

  +2
 5. c r e m x

  The Forgery

  Takiej organizacji mi na serwerze brakowało, na tak oczywiście. Powodzenia chłopaki.
 6. c r e m x

  [P] Trailer Park Community

  Kupa śmiechu przy grze z nimi, serdeczne 10/10 xD
 7. c r e m x

  Jong

  Najlepszy ziomek z ekipy wiadomo gdzie Siema!
 8. c r e m x

  Fallen Angel

  jeszcze jak
 9. Wybór stylu chodzenia, nie za pomocą komendy .idzx, tylko w ustawieniach + Tak jak kolega Kartku wyżej wspomniał o domkach jako obiekty
 10. c r e m x

  Pytania odnośnie frakcji

  Zamierzacie stworzyć coś takiego jak listy gończe na forum w Waszym dziale IC? Chodzi tu dokładniej o to, że ktoś popełni jakieś przestępstwo w świecie gry, załóżmy, uda mu się pościg, chyba wiecie o co mi chodzi, list gończy, za opłatą cywile jeśli by coś wiedzieli o przestępcy, to zgłosiliby się na komisariat sprzedać trochę informacji, hmm?
 11. c r e m x

  Josico's Burger

  Josico Rico elegancki gość, poluje na wiewiórki - już wiadomo z czego będą burgery.
 12. c r e m x

  [Firma Leasingowa] Wechsler Finance

  Oczywiście na tak
 13. c r e m x

  Błąd

  To co zwykle się przy takich błędach robi, czyli spróbuj zreinstallować rage:mp.
 14. c r e m x

  Gówno-gra BCSO i co można zmienić.

  BCSO gra bardzo dobrze, podziwiam ich nerwy - sam nie chciałbym grać z kimś kto ciągle pisze na /b po zatrzymaniu „no ale tak sie nie dalo zrobic, synchro, kur*a”, "nauczcie sie grac", "skarga leci :))))))))". Ich uprzejmość zależy od naszej uprzejmości do nich. Wychodzą z nimi naprawdę fajne akcje, chociażby jakieś przyklimacenie w celach, gdzie mają interakcję z więźniami, pogadanki z pieszym patrolem. Ja sam specjalnie odgrywam po strzale z tasera, że jestem nieprzytomny (moja postać ma hipertensję), aby popatrzeć na ich grę, bo po prostu jest przyjemna - idzie się z funkcjonariuszami na serio dogadać, jeśli my będziemy tego chcieli i będziemy grać IG, pisząc na /b sami sobie robicie krzywdę. Kilka razy podczas zakucia w kajdanki i tak nie dostałem aresztu, podziękowałem mu, a czemu mnie nie przetrzymał? Dobrze razem odgrywaliśmy, dogadywaliśmy się, nie było żadnych spin, dlatego też nie chciał mnie ograniczać. Chociaż to i tak kwestia indywidualna pidika czy odpuści. Nie jestem w BCSO, jednak się wypowiem. To, że gramy w małym miasteczku nie zwalnia obowiązków funkcjonariuszy z tego, aby zatrzymać osobę tak, jak robią to w większych miastach. Jeśli wymaga tego sytuacja, niech wyskoczą z bronią, bo z czym mają wyskoczyć? Z bananami? Zaś tasery - z mojego doświadczenia używają ich wtedy, kiedy ktoś ucieka pieszo lub ma broń białą, nie chce współpracować i stwarza zagrożenie. Nie wyobrażam sobie, żeby cały pościg przebiegał bez tasera nawet po krzyknięciu do podejrzanego, aby się zatrzymał, a ten tego nie zrobi. Co do aresztowań, o których wspomniałeś - nie widzę żadnej brutalności, a uwierz mi, hobby mojej postaci to odwiedzanie komisariatu co jakiś czas. Wszystko przebiega spokojnie, dopóki oskarżony nie zacznie się rzucać. Jeśli zachowanie jakiegoś funkcjonariusza IC komuś nie odpowiada, tzn. jest brutalny, wulgarny, stronniczy - do tego jest przecież specjalny temat na forum, aby zgłosić przekroczenie uprawnień funkcjonariuszy - tak jak wspomniał kolega wyżej, wszystko potoczy się przez to drogą IC.
 15. c r e m x

  [P] SPEEDLIST

  Wieczór był świetny, stłuczka z radiowozem na środku skrzyżowania.. --- --- --- --- ---
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności