Skocz do zawartości

Gacus

Supporter
 • Zawartość

  101
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta


vPoints

17315

Reputacja

246 Dobra

9 obserwujących

Ostatnie wizyty

2354 wyświetleń profilu
 1. Przypominam o wciąż trwającej rekrutacji do weazel news! 

   

 2. Gacus

  Relogin

  Podpisuję się, jednak przypomnę że taka sugestia miała już miejsce : Co do samej komendy, uważam że /relog byłaby bardziej adekwatna biorąc pod uwagę takie działanie jak przeniesienie nas do okienka wyboru postaci.
 3. *Poprzez rozprawę sądową prawa rodzicielskie do Sarah Carlyon zostały przyznane dobrodusznej funkcjonariuszce Jacqueline Bessettet. Zaś sam ośrodek wychowawczy w wyniku ucieczki dziewczynki i jej opowieści o m.in. brakiem zainteresowania dziewczynką ze strony nauczycieli i ciągłym naśmiewaniem się ze strony rówieśników - poddany zostanie dokładnej obserwacji, przez nieokreślony okres czasowy przez urzędników państwowych. Dziewczynka po pomyślnej rozprawie wróciła do domu, ciesząc się w pełni życiem. Wieczorem, gdy pomyślała o poprzednich mękach i osobach, które udzieliły jej pomocy, postanowiła wyrwać się z domu wraz ze swoją mamą i udała się do White Diamond Club gdzie zostawiła karteczkę dla właściciela z podziękowaniem. Czując, iż musi odwdzięczyć się właścicielowi klubu, pomimo iż nie wzbudzał u niej dużego zaufania, udała się do Weazel News gdzie opłaciła ogłoszenie promujące lokal na dwa dni ze swoich pozostałych pieniążków ze sprzedaży telefonu. Dziewczynkę aktualnie bardzo często można spotkać w Bean Machine Coffee, rozmawiającą z personelem, który również udzielił jej pomocy. Sarah pomimo braku jakichkolwiek osiągnięć, czy zdolności, które dały by jej możliwość zdobyć popularność - zdobyła ją. Ludzie pokochali dziewczynkę i bardzo chętnie z nią rozmawiają w samej kawiarni, dzięki temu również czuje, iż odwdzięczyła się personelowi, przyczyniając się do wzrost liczby klientów, którzy nie mogli oprzeć się czekoladowym specjalnością kawiarni. Dzięki poradzie zastępczego rodzica i odpowiedniemu dofinansowaniu dziewczynka zakupiła mikrofon i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zaczyna spełniać jedno ze swych największych marzeń o zostaniu wybitną piosenkarką. Wielu mieszkańców czeka na pierwszy utwór. A jedno z biur organizacji imprez w mieście - słysząc próbkę jej głosu, bez dwóch zdań zgodziło się na rozreklamowanie jej występu.*
 4. Gacus

  Aktywność biznesów

  Witajcie, z racji zmiany opiekuna biznesów oraz aktualnie słabej ich aktywności, wrzucam ten post sprawdzający Waszą aktywność. Właścicieli swoich dobytków proszę o pozostawienie komentarza z wypełnionym wzorem poniżej w przeciwnym wypadku w przeciągu 3 dni biznesy zostaną usunięte! Zaznaczam że dopóki nie miną trzy dni sprawdzające Waszą aktywność, nie przyjmę żadnej aplikacji. Muszę wiedzieć na czym stoję i na co będzie aktualnie największe zapotrzebowanie. Wasz nick discord będzie mi potrzebny do łatwej moderacji aktualnego kanału dot. biznesów.
 5. Gacus

  Weazel News - Service

  Odświeżam i przypominam że wciąż to obowiązuje.
 6. Przypominam, dziś o 19 giełda. :D

 7. Gacus

  OCCVLT

  Hejo.
 8. Gacus

  Obecna sytuacja na serwerze

  Głównie ludzie uwzięli się na mityczny update 3.0 który jest tak bardzo wyczekiwany. Racja, są ku temu powody jednak odczuwam czasami że gracze zapomnieli co to znaczy dobra zabawa, wspólna rozgrywka a jedyne na czym im zależy to trolling i rzucanie kłód pod nogi. Jak to w jednej piosence dezerterka było "Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie" - myślę że ta wycinka idealnie opisuje aktualną sytuację na serwerze i nasuwa pewną refleksję. Dodam również iż nowi czerwoni są na prawdę niedługi czas. Toyer pytał jaki licznik nam pasuje, wysyłając kilka fot - wychodzi na to że prace trwają i faktycznie nikt nie podchodzi do tego z lenistwem czy odrazą. Musimy po prostu czekać cierpliwie i cieszyć się z tego co jest. Skrypt jest potrzebny, poprawki są potrzebne zwłaszcza przy tej platformie, ale skoro wcześniej było tyle osób - nic nie przeszkodziłoby w tym aby dalej grać swoje i liczba graczy dalej była ta sama. Z kolejnych moich wniosków, przydałoby się przygotować post w którym opisani by byli wszyscy liderzy wraz z informacją odnośnie dostępnych wolnych miejsc lidera w opuszczonych frakcjach. Mogłoby to ułatwić nowym graczom znalezienie frakcji, czy też zdobycia jakiejś lepszej posady. Ogólnie według mnie taki post powinien być od początku, chyba że jest on i go nie zauważyłem ale to tylko by pokazywało jak rzadko ten post jest odświeżany. Małe sprostowanie, oczywiście nie wszyscy gracze, ale niestety spora część co nie ciężko zauważyć na głównym serwerze discord.
 9. Co prawda jedzenie szyszek to nie jest ale też fajne, zapraszam do nowego WN. :)

   

 10. Gacus

  Dołącz do Weazel News!

  Szukasz nowej ścieżki kariery bądź nowych doznań? Masz talent do pisania, bogate słownictwo oraz potrafisz ciekawie relacjonować wydarzenia? Chcesz rozpocząć karierę dziennikarza bądź reportera? W takim razie Weazel News jest miejscem idealnym dla Ciebie! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Otwieramy rekrutację dla ambitnych osób o szerokim wachlarzu zainteresowań, które gotowe są wspinać się po szczeblach dziennikarskiej kariery w korporacji o najwyższej pozycji na rynku. Wypełnij poniżej podany wzór oraz wyślij go pod adres naszego zespołu rekrutacyjnego, odpowiedź otrzymasz w przeciągu kilku najbliższych dni. Zacznij spełniać swe marzenia już teraz! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Oczekujemy: chęci rozwoju oraz lekkiego pióra, pełnoletniości, gotowości do podjęcia pracy w terenie, prawa jazdy, rzetelności i profesjonalnego podejścia do pracy. Oferujemy: pracę w młodym, ambitnym zespole, kursy poszerzające wiedzę z zakresu dziennikarstwa, stabilne, stałe zatrudnienie w wielkiej korporacji z możliwością awansu, sprawiedliwe zarobki i atrakcyjne premie, możliwość zdobycia licencji pilota śmigłowca. Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, ukończone studia dziennikarskie, znajomość języków obcych, umiejętności graficzne oraz estetyczne. Podanie można dostarczyć nie tylko drogą elektroniczną ale i formalną u nas w biurze! ((Podania wypełnione oczywiście według wzoru poniżej - wysyłajcie do tego ładnego działu wpisując w nazwie wątku [R]Nick IC. Nie wstydźcie się, nikt inny nie widzi Waszych podań oprócz mnie, zarządu i Was.))
 11. Gacus

  Fashion Day

  Przykro mi że tak wyszło, byłem zajęty w tym czasie niestety epizodem, nie jestem w stanie się rozdwoić - a szkoda. Jeśli będziesz chciał coś zorganizować następnym razem to napisz do mnie a z pewnością nie oleję sprawy i pomogę jak tylko będę mógł. @Rukol
 12. Gacus

  Raton Canyon Bike Race

  *Na tablicach ogłoszeniowych oraz słupach można zauważyć przyklejone plakaty informujące o nadchodzącym wydarzeniu finansowanym i wspieranym przez Weazel News. Oprócz słupów i tablic, o samym wydarzeniu można się dowiedzieć przez stację Weazel bądź na różnych stronach internetowych, w tym nawet i Life Invader.* *Na dole plakatu widoczna jest informacja o zapisach do wydarzenia na określonej stronie, która oczywiście również jest podana. Na samej stronie widać kilka zdjęć i mapę z przygotowanej przez organizatorów trasy dla kolarzy.* ((Oczywiście ponownie, liczba rowerów musi być przez nas policzona i zespawnowana, dlatego prosimy o wypełnienie poniższego wzoru)) Wzór do zapisu dla uczestników : Imię i nazwisko : Numer telefonu : Czy akceptujesz regulamin imprezy i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz poniesienia odpowiedzialności za brak odpowiedniego stroju ochronnego :
 13. *Podczas dwóch dni Sarah zdążyła się zrelaksować. Nabrać sił oraz przede wszystkim porządnie się najeść. Wszystko to dzięki właścicielowi klubu, do którego udała się nasza bohaterka wraz z bezdomnym. Jednak w jej głowie zapanował totalny mętlik. Nie chciała być na utrzymaniu obcej sobie osoby. Zwłaszcza że nie sprawiała pozorów osoby, której można w stu procentach zaufać. Zabrała nowiutki telefon, który otrzymała od nieznajomego i wyruszyła w miasto chcąc go sprzedać za mniej niż połowę ceny, mając nadzieję, że zapewni jej to kilka dni bezstresowego życia z zapasem jedzenia.* *Gdy nastolatka doszła do Bean Machine Coffee, jej spokój ponownie zakłócił radiowóz Los Santos Police Department. Na nieszczęście bohaterki wyszedł z niej ten sam funkcjonariusz, który złapał ją i przewiózł do szpitala kilka dni temu. Sarah mając na sobie inny ubiór oraz sprytny plan, bez większego stresu podeszła do funkcjonariusza podając się za niejaką Sophie Hudson. Kobietę pracującą w domu dziecka, która użyczyła jej swój dokument tożsamościowy na kilka dni, wiedząc iż ta może mieć kłopoty. Jako jedyna popierała jej chęć ucieczki i zawsze pomagała jej w najgorszych sytuacjach. Funkcjonariusz pomimo dowodu i naturalnego zachowania ze strony dziewczynki dalej nie chciał ustąpić. Jego interwencje przerwała oficerka, która zaprowadziła młodocianą do lokalu i porozmawiała z nią o swojej bardzo podobnej przeszłości. Rozmowa ta zadecydowała o losach dziewczynki, gdyż wystarczyło niewiele czasu, aby funkcjonariuszka pokochała Sarah jak swoje własne dziecko. Kobieta przy personelu kawiarni zadeklarowała dołożyć wszelkich starań aby zaadoptować dziewczynkę i stworzyć jej nowy lepszy dom. Pracownicy oraz klienci kawiarni byli poruszeni tą rozmową. Niezwłocznie powiadomili Weazel News o zaistniałej sytuacji. Aktualnie informacje o sytuacji z Bean Machine Coffee, oraz chęci adaptacji dziecka przez funkcjonariuszkę się kończą. Ale jak wszyscy doskonale wiedzą - to nie koniec wieści o Sarah Carlyon. A zakochani w tej dziewczynce mieszkańcy, ciągle rozmyślają i trzymają kciuki za powodzenie w sprawie jej zaadoptowania.*
 14. Gacus

  Darek - pożegnanie

  Darek kochamy Cię wróć ;(
 15. Gacus

  Darek - pożegnanie

  Darek... ;( co z pomocą w moim prawku? Gdzie debaty o polityce? Darek wróć
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności